A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Elektromos szén

  • , Hozzászólás ID: #118052
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    akoska60 írta korábban:
    Naaaaa!

    Már csak 1998 kéne!!

    Nem?

    Azt hiszem adnak kevesebbet is, persze nem 2-3 db-ot, d eha összegyűlnénk vagy 50-en, lehet, hogy meg lehetne beszélni velük.

    Pár hónapja én ugyaninnen, a gyártó cégtől akartam kérni, hogy 1dbot küldenének-e. Benne is lettek volna de mondták, hogy csak DHL-el küldik el amivel 99$körül lett volna…Így ebbe érthető módon nem mentem bele.

    , Hozzászólás ID: #118053
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Jól értem, már lennénk ketten?

    Még toborozzunk, és hátha valami kisül belőle!

    nem?

    , Hozzászólás ID: #118054
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Én azt javaslom kérdezzétek meg hogy esetleg olyan 10 db-ot adnak e tesztelésre, úgy már elég kedvező áron van az a 99$. 😉

    , Hozzászólás ID: #118055
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    kokovics írta korábban:
    akoska60 írta korábban:
    Naaaaa!

    Már csak 1998 kéne!!

    Nem?

    Azt hiszem adnak kevesebbet is, persze nem 2-3 db-ot, d eha összegyűlnénk vagy 50-en, lehet, hogy meg lehetne beszélni velük.

    Pár hónapja én ugyaninnen, a gyártó cégtől akartam kérni, hogy 1dbot küldenének-e. Benne is lettek volna de mondták, hogy csak DHL-el küldik el amivel 99$körül lett volna…Így ebbe érthető módon nem mentem bele.

    Szerintem kokovics csak a szállításra értette a 99 dolcsit.

    , Hozzászólás ID: #118056
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Nem kell átmenni OFF-ba … akoska60 .. Cira meg úgy értette, hogy ha 10en rendeltek, akkor a szállítási költség ( 99 $ ) arányosan eloszlik, 10 dollár lenne / fő … nem nehéz értelmezni :gene: 🙂

    , Hozzászólás ID: #118057
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Cira, ha jól emlékszem, rendeltél nazarhookah.com-ról elektromos szenet, esetleg valami teszt, vagy egy kis leírás róla? :]

    , Hozzászólás ID: #118058
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    gas írta korábban:
    Cira, ha jól emlékszem, rendeltél nazarhookah.com-ról elektromos szenet, esetleg valami teszt, vagy egy kis leírás róla? :]

    Engem is nagyon érdekelne a dolog!

    Ha nem nagy gond, tényleg írhatnál róla valamit, persze 1 videoért sem haragudnék nagyon! 😀

    Előre is köszi!

    , Hozzászólás ID: #118059
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    kinek van ilyenje az írhatna 1 tesztet róla h milyen

    , Hozzászólás ID: #118060
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Cira rendelt ilyet, azóta is lóg egy teszttel. :pascontent2:

    , Hozzászólás ID: #118061
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Jó lehet itthon kapni, de nagyon drága. :triste1:

    Inkább rendelésnél veszek mással együtt és 5000Ft-ból kijön.

    , Hozzászólás ID: #118062
    beni
    Felhasználó
    beni
    • Hozzászólás: 128

    igazad van, meg kiszállítással együtt 10e ft, szerintem rengeteg, annyiért veszek 8 kg cocobrocót, az pedig elég kb 4 évre.. (2kg/év)

    , Hozzászólás ID: #118063
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    webbie írta korábban:
    Cira rendelt ilyet, azóta is lóg egy teszttel. :pascontent2:

    A CIra által vásárolt szén nálunk kötött ki. Megégettük vele rendesen a dohányt s mire másodjára szerettük volna használni, meghalt. 🙂

    , Hozzászólás ID: #118064
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Gábor írta korábban:
    webbie írta korábban:
    Cira rendelt ilyet, azóta is lóg egy teszttel. :pascontent2:

    A CIra által vásárolt szén nálunk kötött ki. Megégettük vele rendesen a dohányt s mire másodjára szerettük volna használni, meghalt. 🙂

    NAgyon valószínű, hogy mi hibáztunk, de nem gondoltam, hogy melegen nem szabad az elektromos vezetéknél fogva emelgetni!

    Sajna tényleg megadta magát! :rougefaché: :triste1:

    , Hozzászólás ID: #118065
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    akoska60 írta korábban:
    Gábor írta korábban:

    A CIra által vásárolt szén nálunk kötött ki. Megégettük vele rendesen a dohányt s mire másodjára szerettük volna használni, meghalt. 🙂

    NAgyon valószínű, hogy mi hibáztunk, de nem gondoltam, hogy melegen nem szabad az elektromos vezetéknél fogva emelgetni!

    Sajna tényleg megadta magát! :rougefaché: :triste1:

    majd megnézem közelebről ha arra járok :amen: ígérem jövőhéten lemegyek..csak bevagyok táblázva :triste1:

    , Hozzászólás ID: #118066
    dani16
    Felhasználó
    Dani16
    • Hozzászólás: 73

    … 27620.html

    Ezt nézzétek meg 🙂

    , Hozzászólás ID: #118067
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Dani16 írta korábban:

    Ezt nézzétek meg 🙂

    Hagyjuk ezt az egészet, volt már erről szó itt, csak Krampi eljárt a dolgok felett helyesen. Nem kell elkezdeni megint.

    Arról van szó, hogy nem éri meg megvenni onnan. Vagyis te döntöd el. Külföldről kijön max. 6-7 ezerből. Itthon meg 10ből. 🙂 És szerintem elég szar minőségű az itthon kapható.

    , Hozzászólás ID: #118068
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403
    webbie írta korábban:
    Dani16 írta korábban:

    Ezt nézzétek meg 🙂

    Hagyjuk ezt az egészet, volt már erről szó itt, csak Krampi eljárt a dolgok felett helyesen. Nem kell elkezdeni megint.

    Arról van szó, hogy nem éri meg megvenni onnan. Vagyis te döntöd el. Külföldről kijön max. 6-7 ezerből. Itthon meg 10ből. 🙂 És szerintem elég ** (széklet) minőségű az itthon kapható.

    Na! Ő a szén magyarországi forgalmazója. Somogy megyei, szal Zamáridban amikor vagyunk, elmegyünk Siófokra, mert ott van. Azt mondták a gyártók, hogy tőle vegyünk egyet táp nélkül (mert ugye a táp jó)… Min. ha már szar a termék (Ezt írta a csaj a gyártónál), akkor kárpótlásképp adhatnának egyet ajándékba… De hát kínaiak, mit várjak?

    , Hozzászólás ID: #118069
    wrobi
    Felhasználó
    wrobi
    • Hozzászólás: 8

    Sziasztok!

    Új vagyok itt, ezért mindenkit üdvözlök!

    Régóta foglalkoztat az elektromos “szén” gondolata, és sokat kísérleteztem is saját megoldással, kevés sikerrel. Mivel viszonylag elérhető árban van, kacérkodtam a vásárlás gondolatával (a fene barkácsoljon, ha kapni is lehet). Most hogy láttam szétszedve is egyet, eloszlott minden aggályom, hogy esetleg nehézfémekkel szennyezném – egyébként is viharvert – tüdőmet.

    Vásárlás előtt viszont szeretném, ha valaki – aki már használt ilyet – megosztaná tapasztalatait. Gondolom még senki nem cserélte le véglegesen a hagyományos szenet erre, és valszeg én sem fogom, de még nem adtam fel a reményt egy szénmonoxid szegényebb pipázás érdekében. Az hogy kínai, azt tudom, és tisztában vagyok a tartósságával is (kábel megég, elszakad, stb.) de az ilyen hibákat általában orvosolni tudom (ennyi barkács belefér).

    Válaszokat előre is köszönöm!

    , Hozzászólás ID: #118070
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    Németeknél már lehet kapni az elektromos szenet ver 2.0…….jó borsos áron… de legalább adnak hozzá álitható tápegységet is……..de hogy mennyire jó,nem tudom…

    https://www.shisha24.de/Elektrische+Shisha+Kohle+regulierbar.htm jó ez az oldal, mindig vannak újdonságok….

    , Hozzászólás ID: #118071
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Tényleges tapasztalatot sikerült valakinek szereznie ezzel kapcsolatban?

    , Hozzászólás ID: #118072
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    Nick írta korábban:
    Tényleges tapasztalatot sikerült valakinek szereznie ezzel kapcsolatban?

    Igen. Röviden összefoglalom:sz*r

    Amennyiben bővebb infora is szükéged van akkor: nagyon sz*r

    , Hozzászólás ID: #118073
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Én nem látom értelmét, mivel szerintem hosszú időbe telne kikísérletezni vele egy tökéletes tömést, a másik pedig az, hogy ugye minden dohányfajtának más hő kell – ebbe anno nem is gondoltunk bele – ebből adódóan minden dohánynál kellene 1-2 tömés, mire tudja az ember, hogy na, most jó lesz már így.

    , Hozzászólás ID: #118074
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Én is azt tudom mondani amit akoska-ék, teljesen felesleges.

    Sokkal körülményesebb mint a “sima” szenek.

    A kábel miatt muszály konnektorközelben maradnod, ugyanez miatt a hőtartó sapkát nehézkes rátenni és még hőtartóval is édes kevés hőt ad le.

    És azt még nem írtuk hogy Phunnel-en vagy Vortex-en még nehezbb lenne használni.

    Egyszóval: sz*r…és még az ára is nagyon magas, szóval abból inkább vegyél néhány kg természetes szenet, jobban jársz! :super:

    , Hozzászólás ID: #118075
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Hát nekem konkrétan nincs annyi felesleges lóvém, hogy beruházzak egy ilyenre :cote: Egyik barátom látta egy magyar fw-es oldalon 6500ért, és érdeklődött hogyan működik ez, de akkor szólok neki hogy pénzkidobás 🙂

    , Hozzászólás ID: #118076
    szabi
    Felhasználó
    szabi
    • Hozzászólás: 179

    Lassan már csak egy gombot kell megnyomni és jön a füst, sztem elveszi a hangulatot.

    , Hozzászólás ID: #118077
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740

    Nem tudnám elképzelni, hogy kész a pipa..és erre én elkezdeném az elektromos szén kábeljét bedugni a konnektorba, mivel a szobámba egy van, így helyhez lenne kötve és ráraknám a kerémiára, de az nem esne le? és a hőtartót nem is tudnám feltenni. A nagy hő hatására pedig nem olvadna meg a vezeték vagy vmi? :triste1:

    , Hozzászólás ID: #118078
    szabi
    Felhasználó
    szabi
    • Hozzászólás: 179

    Elsőre jól hangzik, de jobban belegondolva. :nonon:

    , Hozzászólás ID: #118079
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Igen, ha jól tudom voltak problémák a vezetékkel is. Egy elég rosszul kivitelezett kínai dologgal állunk szemben ha jól tudom.

    , Hozzászólás ID: #118080
    szabi
    Felhasználó
    szabi
    • Hozzászólás: 179

    Azért egy videós tesztnek örülnék:) egy magyarnak 😀

    , Hozzászólás ID: #118081
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305
    szabi írta korábban:
    Azért egy videós tesztnek örülnék:) egy magyarnak 😀

    Úgy tudom hogy a fórumról csak én, akoska és Gábor próbáltuk az elektromos szenet.

    Már egyikünk sem használja, és itt le is írtuk a véleményünket hogy miért.

    Szerintem ennyi elég.

30 bejegyzés megtekintése - 31-60 / 68

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.