A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Elektromos szén

  • , Hozzászólás ID: #118082
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Cira írta korábban:
    szabi írta korábban:
    Azért egy videós tesztnek örülnék:) egy magyarnak 😀

    Úgy tudom hogy a fórumról csak én, akoska és Gábor próbáltuk az elektromos szenet.

    Már egyikünk sem használja, és itt le is írtuk a véleményünket hogy miért.

    Szerintem ennyi elég.

    Ha valaki kölcsön adja akkor megoldhatom a videós tesztet… Viszont nem fogok kiadni érte 6000-6500Ft-ot soha az életbe. :perv:

    , Hozzászólás ID: #118083
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    sYska/!/ írta korábban:
    Cira írta korábban:

    Úgy tudom hogy a fórumról csak én, akoska és Gábor próbáltuk az elektromos szenet.

    Már egyikünk sem használja, és itt le is írtuk a véleményünket hogy miért.

    Szerintem ennyi elég.

    Ha valaki kölcsön adja akkor megoldhatom a videós tesztet… Viszont nem fogok kiadni érte 6000-6500Ft-ot soha az életbe. :perv:

    1 ft-ot se adj érte! 2. használatnál égett szét a vezeték tőben, addig pedig ki sem tudtuk tapasztalni, csak annit, hogy nem ad elég hőt!

    , Hozzászólás ID: #118084
    bryce
    Felhasználó
    bryce
    • Hozzászólás: 740
    akoska60 írta korábban:

    1 ft-ot se adj érte! 2. használatnál égett szét a vezeték tőben, addig pedig ki sem tudtuk tapasztalni, csak annit, hogy nem ad elég hőt!

    Akkor jól gondoltam, 5-600 fokon simán megolvad vagy szétég a vezeték is, ami balesetveszélyes, közben a mellékízről nem is beszélve :berk1: 🙂 Pénzt pedig én se adnák ki érte..

    , Hozzászólás ID: #118085
    cla
    Felhasználó
    Cla
    • Hozzászólás: 44

    Bryce az volna a kérésem hogy most ez a elektromos szén ez tleg ilyen jól működik mint ahogy a videódban is láttam?

    , Hozzászólás ID: #118086
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Hümm!! :0

    , Hozzászólás ID: #118087
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Érdekes, hogy még hőtartót is használ hozzá.

    , Hozzászólás ID: #118088
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    Szerintem csak megszokásból :), de azért kíváncsi lennék rá,h mennyire hatékony.Ha beválós, akkor lehet érdemes lenne rákeresni a neten,és megrendelni valahonnan 🙂

    , Hozzászólás ID: #118089
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ezres rendelés mehet rá, a gyártóhoz… Nem igazán elterjedt, (gondolom nem véletlenül) és kiskerekben (csak külföldön) még drága is.

8 bejegyzés megtekintése - 61-68 / 68

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.