A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Honnan: Saját pipá(i)m

Ebben a fórumban: Szemétdomb Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #70358
    snake
    Felhasználó
    Snake
    • Hozzászólás: 144
    'flash' írta korábban:

    Wow! Szép kis szett:) És te hogyan oldod azt meg hogy megfelelő mennyiségű víz kerüljön a tartályba? :0 Mert én mindig túl sokat, vagy túl keveset öntök… És mivel a tartály egyáltalán nem átlátszó így eléggé nehéz kiszámolni 🙁

    Roppant bonyolult művelet. Megnézel egy átlátszó tartályú nargilem NPS-t, hogy meddig ér bele a cső..(akár képről interneten) És utána tudni fogod hogy kb meddig kell megtölteni vízzel 🙂

    , Hozzászólás ID: #156979
    flash
    Felhasználó
    flash
    • Hozzászólás: 207
    'Snake' írta korábban:

    Roppant bonyolult művelet. Megnézel egy átlátszó tartályú nargilem NPS-t, hogy meddig ér bele a cső..(akár képről interneten) És utána tudni fogod hogy kb meddig kell megtölteni vízzel 🙂

    Na de figyelj, pont ez a probléma. Megnézem a képet, tudom meddig töltsem, de azt nem hogy meddig töltöttem a sajátom, mert hiába tudom hogy meddig kell, ha nem látom mennyit töltöttem :triste1: 😀

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

‘Szemétdomb’ fórum lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.