A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

HookahJohn – ’10 Április

  • , Hozzászólás ID: #69615
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Szóval én tervezgetem, hogy rendelni kéne egy mini phunnelt. Aki hasonlókban gondolkodik, az írjon , összedobunk egy rendelést. Egy darabra $12 lenne a posta, nem valami sok, de ha még csoportosan csináljuk még olcsóbb lenne, de ez természetesen nem egy nagy doboz lenne, tehát nagy dolgokat nem lehetne rendelni.

    Habár ha esetleg van rá igény, akkor felőlem mehet egy nagyobb rendelés is.

    Sajnos John nem a külföldi vásárlók Mekkája, számolni kell egy-két plusz költséggel, mint például általában $10-$20-al többet számol postára, + Ha jól tudom csak Western Union-nal lehet neki pénzt küldeni, ami megint pénzbe kerül.

    De ha csak kisebb dolgokat rendelnék, mint például a kerámia, akkor még olcsón is kijöhetünk belőle.

    , Hozzászólás ID: #148147
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Itt van mini phunnel, amit Alien-nek neveznek ha nem tévedek. Azonban ez nem a Tangiers mini, csupán egy gyengébb másolat.

    , Hozzászólás ID: #148148
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    sYska/!/ írta korábban:
    Itt van mini phunnel, amit Alien-nek neveznek ha nem tévedek. Azonban ez nem a Tangiers mini, csupán egy gyengébb másolat.

    Igen, ez a kerámia még kisebb, mint a tangiers mini, más is a kialakítása.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.