A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Július 5. – Margitsziget – Csak egy összeruccanás

  • , Hozzászólás ID: #69015
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Támadt egy ötletem, sőt én el is határoztam, hogy kintleszek.

    Kinek van kedve csatlakozni?

    Egy kis amatőr összeröffenés. 🙂

    Képpel kiegészítve:

    Megjegyzés: Remélem a csap már működik, rég jártam arra utoljára. Bár 5.-e előtt biztosan fogok arra menni.

    , Hozzászólás ID: #100974
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Én valószínüleg megyek-

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #100975
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jáj… elírások a képen vazz… midnig későn veszem észre…. és már javítani sem tudom, psd rétegeit összeolvasztva mentettem el…. :rougefaché:

    , Hozzászólás ID: #100976
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Selam!

    Először látogatom, az oldalt, “természetesen” megyek, barátnőmmel, ha ő is ráér…

    , Hozzászólás ID: #100977
    dori
    Felhasználó
    Dori
    • Hozzászólás: 7

    ott leszek:P bár remélem túl meleg nem lesz mert akkor nem szeretek pipázni de a társaság maitt megéri elcipelni:)

    , Hozzászólás ID: #100978
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Rám is számíthattok :super: .

    , Hozzászólás ID: #100979
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hát az időjárás érdekes lesz….

    Elvileg eső pénteken, erős szél + felhők + nap szombaton…

    Másik oldal:

    https://www.idojaras.hu/mo_6nap.php

    Hmmm reménykedjünk… :-/

    , Hozzászólás ID: #100980
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Sajnos nem tudok veletek tartani :nono: Melo miatt sajnos nem fer bele az idombe :triste1: Mindenesetre jo szorakozast nektek es azert itthon tomok egy pipat az egeszsegetekre; illetve remelhetoleg a mihamarabbi kozos pippantasra 😀

    , Hozzászólás ID: #100981
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    krampi írta korábban:
    Sajnos nem tudok veletek tartani :nono: Melo miatt sajnos nem fer bele az idombe :triste1: Mindenesetre jo szorakozast nektek es azert itthon tomok egy pipat az egeszsegetekre; illetve remelhetoleg a mihamarabbi kozos pippantasra 😀

    Kár, köszi azért! 🙂

    Mindenesetre ne az egészségünk miatt tömj! 😀

    (inkább a jó hangulatra fogd 😀 )

    , Hozzászólás ID: #100982
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Jogos-jogos, akkor a jo hangulatert tomok egy pipat, az egeszsegert meg iszom egy fel barackot :happy1:

    , Hozzászólás ID: #100983
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Sziasztok! Nem olyan rossz a térkép, ami be van rakva a fotón, de esetleg egy maps.google.com-os pontos link alapján sokkal könnyebben oda tudnék találni. Tudnátok egy olyat felrakni ide? Köszi előre is: kpeti

    , Hozzászólás ID: #100984
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kpeti_ írta korábban:
    Sziasztok! Nem olyan rossz a térkép, ami be van rakva a fotón, de esetleg egy maps.google.com-os pontos link alapján sokkal könnyebben oda tudnék találni. Tudnátok egy olyat felrakni ide? Köszi előre is: kpeti

    – Google Maps Link rövidítve

    Tessék, azonban csak autós utakat enged ez a mocsok. :rougefaché:

    Azonban a végponttól jobbra (nem az uszoda felé, hanem a másik irányba 😉 ) ott lesz a placc, sok pipással! 🙂

    , Hozzászólás ID: #100985
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Köszi! Akkor pontosabban ez a helyszín: https://maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&geocode=&q=47.523982,+19.047664&ie=UTF8&ll=47.524432,19.047654&spn=0.006535,0.013218&t=h&z=16&iwloc=addr

    Sajna szereztem egy motoros sérülést és igen gyengén mozgok, de ha tudok, megyek. Üdv, kpeti

    , Hozzászólás ID: #100986
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    kpeti_ írta korábban:
    Köszi! Akkor pontosabban ez a helyszín: https://maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&geocode=&q=47.523982,+19.047664&ie=UTF8&ll=47.524432,19.047654&spn=0.006535,0.013218&t=h&z=16&iwloc=addr

    Sajna szereztem egy motoros sérülést és igen gyengén mozgok, de ha tudok, megyek. Üdv, kpeti

    Nem, ez rossz hely!

    Jóval közelebb van a Margit híd bejárójához!

    – A pontot nézd.

    Sorban haladva: Margit híd – Szökőkút – Kis büfé+padok+csap – Étterem – Utána lévő első szabadabb placc.

    Jómagam 13:30 körül már kint leszek pipástul mindenestül. 🙂

    Ha megnézed a térképet akkor busszal is tudsz jönni oda. 26-os busz megáll a Margit híd bejárójánál, azzal 1 megállót kell jönni és a Büfénél, csapnál és az étteremnél fog letenni 30m-re tőlük kb. Így nem 6-700m-t séta kell, hanem csak 100 mondjuk. A Margit hídon a lépcsőzést is megspórolhatod, ha a Nyugati téren szállsz fel a 26-os buszra, vagy a Jászai mari térnél. (Pesti oldalon a 4-6-os megállója)

    , Hozzászólás ID: #100987
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Mi (kb 8 fő) fél 3 fele vagyunk várhatóak, bár ahhogy a baráti körömet ismerem, jó ha 3-ra odaérünk…

    , Hozzászólás ID: #100988
    Vendég
    Névtelen
    • Hozzászólás: 358

    Nagyon köszi! Megpróbálok vhogy eljutni. Üdv, kpeti

    , Hozzászólás ID: #100989
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Atommetálpunk írta korábban:
    Mi (kb 8 fő) fél 3 fele vagyunk várhatóak, bár ahhogy a baráti körömet ismerem, jó ha 3-ra odaérünk…

    Jobb később mint soha. 🙂

    , Hozzászólás ID: #100990
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236

    Jó pipázást skacok. :perv: :cote: :super:

    Majd írjátok meg milyen volt. :contrac:

    , Hozzászólás ID: #100991
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Nemrég jöttem haza, többiek még kint maradtak egy kicsit, bár szerintem már ők is elmentek. Nemsokára írok egy részletes beszámolót.

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #100992
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Na én is hazaértem!

    Nemsokára nálam is majd megjelenik egy részletes beszámoló. 🙂

    Fotót sajnos nem sikerült csinálnom. X|

    , Hozzászólás ID: #100993
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Na meseljetek is, hogy mien volt, kivancsi vagyok 🙂 Bar biztos jo lehetett. Mondjuk itt Debrecenben nem volt valami jo ido, nemtudom, hogy Pesten mi volt a helyzet. Bar a mai napon eros melegfront volt varhato X|

    , Hozzászólás ID: #100994
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    De kár hogy pont bejött 1 családi program :triste1: Na mind1 biztos jó volt,és a következőn tuti ott leszek :super:

    , Hozzászólás ID: #100995
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Jaja jó volt. 🙂

    És nemcsak jó, de hasznos is, tök jól lehet ilyenkor praktikákat lopni egymástól! 😀

    Majd írunk részletesebb beszámolót, most fáj a fejem, mert hát túlzásba vittem a dolgot. 😀

    , Hozzászólás ID: #100996
    sheeshamaster
    Felhasználó
    sheeshamaster
    • Hozzászólás: 819

    Nekem is majd szétrobban. Amúgy már csak azért is megérte, mert láthattuk Atommetálpunk pipáját élőben (ami készül, a fa).

    Üdv

    sheeshamaster

    , Hozzászólás ID: #100997
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Na én is hazakeveredtem 🙂 … Kb 1 órája.

    Nem volt rossz, csak kár, hogy olyan kevesen voltunk. Nekem a fejem nem fáj, csak a gyomrom korgott, de azt már orvosoltam 😀 .

    , Hozzászólás ID: #100998
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    Csak majd a következő találkozót ne pont július 5. re rakjuk mert nemszeretnék rohadtojásokkal a táskámba elmenni pipatalira… :happy1:

    , Hozzászólás ID: #100999
    sickness
    Felhasználó
    sickness
    • Hozzászólás: 236
    Somika írta korábban:
    Csak majd a következő találkozót ne pont július 5. re rakjuk mert nemszeretnék rohadtojásokkal a táskámba elmenni pipatalira… :happy1:

    Tojásokat hagyd otthon :ooo

    Vagy esetleg rántottát akarsz ott csinálni? :gene:

    , Hozzászólás ID: #101000
    somika
    Felhasználó
    Somika
    • Hozzászólás: 570

    A záptojásokat nem oda szántam,de ne offojjunk 😉

    , Hozzászólás ID: #101001
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Atommetálpunk írta korábban:
    Na én is hazakeveredtem 🙂 … Kb 1 órája.

    Nem volt rossz, csak kár, hogy olyan kevesen voltunk. Nekem a fejem nem fáj, csak a gyomrom korgott, de azt már orvosoltam 😀 .

    Talán, mert SM 2 saját tömését szívta el +miénkből még, én pedig 3saját tömésem + barátokét 😀

    Ti 6-an voltatok egy pipára, nálunk meg (6-an voltunk 3 pipára és 3 lány is volt, akik nembírták +maradék srác is még most kezd gyúrni a tüdejére 😉 )

    Na mindegy, túlzásba vittük ennyi. 🙂

    , Hozzászólás ID: #101002
    atommetalpunk
    Felhasználó
    Atommetálpunk
    • Hozzászólás: 60

    Valószínűleg ez volt az oka:) (Bár kb a felénél nálunk is kidőlt egy srác XD)

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 31

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.