A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Kerámia tisztítása

  • , Hozzászólás ID: #136722
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Nagyon helyesnek tartom, én is így csinálom!

    Akkor a legegyszerűbb, frissiben!

    Szeretem, ha tiszták a cuccok!

    , Hozzászólás ID: #136723
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Ez a téma nem a szokásokról szól, hanem a vízipipa kerámia tisztítási ötletekről, technikákról.

    , Hozzászólás ID: #136724
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Szerintem a kerámia tisztításához illik az is, hogy ki milyen sűrűn, mikor tisztítja.

    , Hozzászólás ID: #136725
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    Az lenne a kérdésem, hogy a mázatlan agyagkerámiát el kell/ el szabad vízzel öblíteni, vagy csak ki kell törölni?

    Attól félek, hogy a vizet nagyon magába szívja, bár valószínű, hogy ki is szárad valamennyi idő után, ha nem így van, javítsatok ki nyugodtan.

    , Hozzászólás ID: #136726
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Mázatlan kerámiát csak kitörölni szoktak, mosni nagyon nem. Esetleg sikálni, dörzsölni. Mondjuk 2-3 nap alatt azért kiszárad az rendesen és már nyugodtan használható, ha nagyon mosni szeretnéd.

    , Hozzászólás ID: #136727
    vpviktor
    Felhasználó
    VpViktor
    • Hozzászólás: 194

    Rendben, köszönöm a gyors választ.

    , Hozzászólás ID: #136728
    fuckoff
    Felhasználó
    Forrócsoki01
    • Hozzászólás: 3

    Ismerek egy trükköt, tegyetek egy réteg alufóliát a kerámiára és nyomkodjátok az aljára. Lyukasszátok ki az(oka)t a hely(eke)t ahol a lyuk(ak) van(nak), tömjétek meg és ízlés szerinti alu/páncélfólia. Így ha dohányt tömtök akkor nem kell a forró dohányt kikapargatni a kerámiából 🙂

7 bejegyzés megtekintése - 31-37 / 37

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.