A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös, csoportos rendelés külföldi üzletektől -2.0-

  • , Hozzászólás ID: #106095
    presta
    Felhasználó
    Presta
    • Hozzászólás: 122

    Mivel Németország Európai tagállam ezért olyan minthogyha berettyúujfalurol (najó azért nem) rendelnél. xD

    Amerikából meg azért van mert nem eu tagállam 😀

    Nekem is Krampi magyarázta el xD

    , Hozzászólás ID: #106096
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372
    Presta írta korábban:
    Mivel Németország Európai tagállam ezért olyan minthogyha berettyúujfalurol (najó azért nem) rendelnél. xD

    Amerikából meg azért van mert nem eu tagállam 😀

    Nekem is Krampi magyarázta el xD

    Megnyugodtam! 🙂 Igy már ismét várom a 10.-ét! :super:

    , Hozzászólás ID: #106097
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Én rengetegszer rendelek ebayről ezért tudom csak azt nem tudtam, hogy a shisa-world az német :happy1:

    , Hozzászólás ID: #106098
    presta
    Felhasználó
    Presta
    • Hozzászólás: 122

    Basszus egy icike picike hiperminiautür porblémát nem vettem figyelembe még hozzá a kép alján látható ez a kis felirat:Der Versand von Tabak ist leider nur innerhalb Deutschlands möglich. azaz= Sajnos ez a dohány csak németországon belül küldhetö. BASSZUS!!! Kéne irni 1 levelet a tulajnak hogy miért és megoldható-e hogy idelökjön párat…

    , Hozzászólás ID: #106099
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    250es Nakhal itt 3360 ra jönne ki :nono:

    50grammos 1000ft felett van +posta :snif:

    , Hozzászólás ID: #106100
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372
    Presta írta korábban:
    Basszus egy icike picike hiperminiautür porblémát nem vettem figyelembe még hozzá a kép alján látható ez a kis felirat:Der Versand von Tabak ist leider nur innerhalb Deutschlands möglich. azaz= Sajnos ez a dohány csak németországon belül küldhetö. BASSZUS!!! Kéne irni 1 levelet a tulajnak hogy miért és megoldható-e hogy idelökjön párat…

    Dohány nekem még későbbi probléma, egyenlőre a pipa jöjjön meg, meg a kiegészitők! 😀 :frime:

    , Hozzászólás ID: #106101
    dreadloxxx
    Felhasználó
    dreadloxxx
    • Hozzászólás: 33

    böngészgettem a neten és találtam egy jónak tűnő német webshopot, https://www.sheesha24.de

    kapható többek között nammor szívócső

    https://www.sheesha24.de/Schlaeuche/Namm … /index.htm

    illetve phunnelhez hasonló kerámiai is:

    … /index.htm

    , Hozzászólás ID: #106102
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372
    dreadloxxx írta korábban:
    böngészgettem a neten és találtam egy jónak tűnő német webshopot, https://www.sheesha24.de

    kapható többek között nammor szívócső

    https://www.sheesha24.de/Schlaeuche/Namm … /index.htm

    illetve phunnelhez hasonló kerámiai is:

    … /index.htm

    Pofás a hordtasi a Nammor-hoz. 😀

    , Hozzászólás ID: #106103
    dreadloxxx
    Felhasználó
    dreadloxxx
    • Hozzászólás: 33

    a pencil torch rendelés sikerén felbuzdulva szeretném megkérdezni hogy valaki, szeretne-e a közeljövőben a hookah-shisha.com webshopból rendelni valamit, én az elkövetkező 1-1,5 hétben fogok, ha kell egyedül, ha lesz más akkor vele.

    A csomag számla nélkül jön, ajándékként, beszéltem már a tulajjal erről, nagyon készséges volt!

    a honlapról egyébként rendelhető nagy nammor cső 21 dollárért, phunnel kerámia 10 dollárért, tehát árban is egész jó lenne.

    A posta kb 30 dollár, az express 40, és ez menne annyi felé ahányan leszünk. Mivel nekem mindenképp express kell ezért én a 10 dollárnyi különbözetet fizetem 😀 én nem fogok kibirni 10 napot az új cuccok nélkül 😀

    , Hozzászólás ID: #106104
    tomdelonge
    Felhasználó
    tomdelonge
    • Hozzászólás: 43

    Dredloxx!

    pesthez vagy szolnokhoz nemköt semmi? erősen gondolkodom az ajánlatodon:)

    , Hozzászólás ID: #106105
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372
    dreadloxxx írta korábban:
    a pencil torch rendelés sikerén felbuzdulva szeretném megkérdezni hogy valaki, szeretne-e a közeljövőben a hookah-shisha.com webshopból rendelni valamit, én az elkövetkező 1-1,5 hétben fogok, ha kell egyedül, ha lesz más akkor vele.

    A csomag számla nélkül jön, ajándékként, beszéltem már a tulajjal erről, nagyon készséges volt!

    a honlapról egyébként rendelhető nagy nammor cső 21 dollárért, phunnel kerámia 10 dollárért, tehát árban is egész jó lenne.

    A posta kb 30 dollár, az express 40, és ez menne annyi felé ahányan leszünk. Mivel nekem mindenképp express kell ezért én a 10 dollárnyi különbözetet fizetem 😀 én nem fogok kibirni 10 napot az új cuccok nélkül 😀

    Érdemes innen dohányt rendelni??? :-/

    , Hozzászólás ID: #106106
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    tegnap hiradóba mondták hogy felvitték a vámmentesen behozható cuc értékhatárát 250 eurórol 400 euróra.

    , Hozzászólás ID: #106107
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat de sajnos gondolom, hogy ez csak az Union beluli cuccokra vonatkozik es nem a kintrol behozott arura … 🙁

    , Hozzászólás ID: #106108
    cisco
    Felhasználó
    Cisco
    • Hozzászólás: 372

    Akkor dohányt rendelhetünk? :0

    , Hozzászólás ID: #106109
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Dohannyal ezideaig sem a vamertek miatt volt problema. Leven, hogy az nem tartozik a vammentesen behozhato aruk koze (kivetel a szemelyesen 250g-ot, illetve postan 50g-ot, igen). Ugyhogy sajnos ezzel ismetelten nem vagyunk elorebb 🙁

    , Hozzászólás ID: #106110
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    krampi írta korábban:
    Hat de sajnos gondolom, hogy ez csak az Union beluli cuccokra vonatkozik es nem a kintrol behozott arura … 🙁

    Unión belül nincs vám, ezt még tőled hallottam!

    , Hozzászólás ID: #106111
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Vöh, ebbe mindig belefutok. Nekem is valaki mas mondta, de nem vagyok benne biztos, hogy hogyan mukodnek ezek a dolgok. A kintrol behozott arukra viszont 25 EURO volt a limit. Ugyhogy az sem 200 volt. Tehat nem tudom, hogy mire vonatkozhat ez pontosan … :/

    , Hozzászólás ID: #106112
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Olyan ismerős ez a webshop motor. https://www.theshisha.com/shopcart/home.php 🙂

    , Hozzászólás ID: #106113
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1961

    EU-n belül nincs vám de jövedéki adó van……. előbbi webshopon olvastam érdekeset:

    Sorry we no longer sell tobacco molasses due to the customs and excise duty charge of £71.76 per kilogram for imported molasses.

    Shishapipe UK used to buy the product here in the UK but apparently this is illegal as they say no duty’s have been paid.

    There is only 0.5% tobacco content per 250 gram pack of molasses but the English customs and excise treat the package as 100% tobacco !!!

    So unfortunately we can’t supply you any tobacco molasses but there are plenty of web sites worldwide where you can purchase the tobacco molasses and have the goods sent to you in the UK.

    You can try web sites in France, Germany, Italy or Spain that do not come under UK customs and excise and they only pay duty for the amount of tobacco present in the pack and not the full weight as UK customs and excise require here in the UK.

    One web site that we recommend who sells tobacco molasses worldwide is at

    , Hozzászólás ID: #106114
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Nekem személy szerint megtetszett HJ-féle mini phunnel. Szeretne valaki rendelni közösen egyet, úgy olcsóbb lenne a posta? (Megkérdeztem, egy darabra $12 lenne, szal nem lenne olyan írtóztató összeg.)

    , Hozzászólás ID: #106115
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nyiss neki nyugodtan külön témát és oda írj le minden fontos információt. Aki akar, akkor majd ott tud jelentkezni.

21 bejegyzés megtekintése - 91-111 / 111

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.