A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés ’09 Agusztus

  • , Hozzászólás ID: #69363
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    No, akkor kinek mi kell?

    Írjátok ide és majd ebbe a legelső hsz-be összeírom a szokásos listát. 🙂

    , Hozzászólás ID: #133412
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    NazarHookahról lesz rendelve sYska ?

    , Hozzászólás ID: #133413
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Szia, nekem egy hosszabb Nammor (Kék!) és egy Vortex kerámia (Fekete vagy Kék!) kellene és a kerámiához 6db tömítés! Ha nincsenek akkor egy Razan (Kék) és egy Phunnel (Kék vagy fekete!) Ezek közül melyikek lesznek? Előre Köszi 🙂

    , Hozzászólás ID: #133414
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mahir csak aug. 17. korul lesz ujra online, ugyhogy akkorra derulhet ki, hogy valojaban mi is van nala keszleten es mi nem. Mindenesetre onnan valogassatok (nazarhookah.com), ha pedig nala nem lenne most a leallas miatt semmi a raktaron, akkor a hookah-shisha.com -rol rendelunk.

    , Hozzászólás ID: #133415
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Rendben De attól hogy 17 körül lesz felirtok? A nazarhookah.com-rol 1db Razan Washable Hose és egy Vortex Bowl! Vagy a hookah-shisha.com -rol 1db Phunnel Hookah Bowl és egy Nammor Hookah Hose! A legfontosabb az volna hogy fel legyek írva hogy beférjek! 😀

    , Hozzászólás ID: #133416
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha ebbe a temaba irsz bejegyzest, hogy mit szeretnel rendelni, azzal automatikusan bekerulsz.

    , Hozzászólás ID: #133417
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Oké Rendben! Köszönöm! Akkor várok! 🙂

    , Hozzászólás ID: #133418
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Troll írta korábban:
    NazarHookahról lesz rendelve sYska ?

    Igen onnan. (95%, készlet függő) 17ike után felmérjük, hogy mi van készleten. Folyamatosan informálunk benneteket.

    gobbler3 írta korábban:
    Rendben De attól hogy 17 körül lesz felirtok? A nazarhookah.com-rol 1db Razan Washable Hose és egy Vortex Bowl! Vagy a hookah-shisha.com -rol 1db Phunnel Hookah Bowl és egy Nammor Hookah Hose! A legfontosabb az volna hogy fel legyek írva hogy beférjek! 😀

    Fel vagy írva. 🙂 Színeket is írjál kérlek.

    Kérlek titeket a rendeléseket így írjátok:

    – x db, termék neve, színe/másodlagos színe*

    – y db, másik termék, színe/másodlagos színe*

    Rendeli:

    Példa Iván – [email protected]

    *Másodlagos színre azért lenne szükségünk, ha az első színből nem lenne készleten.

    Előre is köszönöm! :super:

    , Hozzászólás ID: #133419
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Okés! Rendben! Csövekből amelyik lesz mindegy (kék vagy fekete)! Ugyanez a kerámiákra is! 🙂

    , Hozzászólás ID: #133420
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Amelyik lesz! 1db Nammor vagy Razan (Kék vagy fekete!) 1db Vortex vagy Phunnel (Kék vagy fekete!) És a kerámiákhoz tömítés 6db! Rendelő:gobbler3

    , Hozzászólás ID: #133421
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    1 db Phunnel Fekete/ Kék

    1 db Fekete sima Razan, ha nincs akkor Platinum Razan Sultan fekete markolattal

    , Hozzászólás ID: #133422
    sihu
    Felhasználó
    Sihu
    • Hozzászólás: 131

    én szeretnék:

    1db Vortex kerámiát kék/fekete,

    1db Razan Sultan csővet kék/fekete

    , Hozzászólás ID: #133423
    sihu
    Felhasználó
    Sihu
    • Hozzászólás: 131

    azt szeretném megkérdezni, hogy dohány rendelésre is van-e lehetőség a vortex és a razan mellett?? vagy a vám miatt ez nem lehetséges??

    , Hozzászólás ID: #133424
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154

    Sziasztok! énis szeretnék beszállni..

    saját nevemben 1db vortex kék/fekete ||| 1db razan fekete/kék

    akoska60 nevében 1db phunnel kék/fekete???(ő nem mondott másodlagos színt nekem ezért ?-es..) a pénzt ha addig nem ér haza én állom..

    , Hozzászólás ID: #133425
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Sihu írta korábban:
    azt szeretném megkérdezni, hogy dohány rendelésre is van-e lehetőség a vortex és a razan mellett?? vagy a vám miatt ez nem lehetséges??

    Sajnos nem lehetséges.

    , Hozzászólás ID: #133426
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Sziasztok, Lehet hogy hülyeséget kérdezek! Vortex-hez amit irtatok címeket ahonnan lesz rendelés,egyikensem láttam tömítést! Attól még lehet?? Vagy ez is csak 17-én derül ki? :pasdrole:

    , Hozzászólás ID: #133427
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    gobbler3 írta korábban:
    Sziasztok, Lehet hogy hülyeséget kérdezek! Vortex-hez amit irtatok címeket ahonnan lesz rendelés,egyikensem láttam tömítést! Attól még lehet?? Vagy ez is csak 17-én derül ki? :pasdrole:

    Ilyen kérdésekhez használhatnád az OFF gombot. De egyébként egyik weboldalon sem tüntetnek fel a kerámia mellé tömítést. Vortexhez talán nem is adnak, ahhoz jó a sima egyiptomi, max. 2 kell belőle. Phunnelnél sem tüntenik fel, de ahhoz meg adnak egy vastag tömítést.

    , Hozzászólás ID: #133428
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gobbler3 írta korábban:
    Sziasztok, Lehet hogy hülyeséget kérdezek! Vortex-hez amit irtatok címeket ahonnan lesz rendelés,egyikensem láttam tömítést! Attól még lehet?? Vagy ez is csak 17-én derül ki? :pasdrole:

    Vortex kerámiákhoz használhatók a sima egyiptomi fejekre való gumi tömítések. Ezeket nem kell rendelésbe tenni. Csak a phunnel kerámiákhoz való speciális, nagyon vastag tömítés, de ezt adnak hozzá, így nem kell külön rendelni.

    , Hozzászólás ID: #133429
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    phunnel kerámiákhoz való speciális, nagyon vastag tömítés Kellene majd nekem! Mert a Vortexhez is :super:

    , Hozzászólás ID: #133430
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gobbler3 írta korábban:
    phunnel kerámiákhoz való speciális, nagyon vastag tömítés Kellene majd nekem! Mert a Vortexhez is :super:

    Hol a mondat vége?

    ,,Mert a vortexhez is ….” Jó? Passzol? Vagy mire gondoltál?

    Amúgy a nagyobb kerámiákhoz mind jó, csupán tök fölösleges. :siffle:

    További válaszokat a tömítéssel vagy a vortex kerámiával kapcsolatos témába kérem írni vagy törlöm.

    , Hozzászólás ID: #133431
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    sYska/!/ írta korábban:
    gobbler3 írta korábban:
    phunnel kerámiákhoz való speciális, nagyon vastag tömítés Kellene majd nekem! Mert a Vortexhez is :super:

    Hol a mondat vége?

    ,,Mert a vortexhez is ….” Jó? Passzol? Vagy mire gondoltál?

    Amúgy a nagyobb kerámiákhoz mind jó, csupán tök fölösleges. :siffle:

    :super: sztem ez a smile felér egy jó-val…

    , Hozzászólás ID: #133432
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Igen azt jelentené hogy jó, sőt Tökéletes!!! Azért akarnák majd 6db phunnel kerámiákhoz való speciális, nagyon vastag tömítés rendelni, mert tesómnak is az kell a Phunneljéhez meg nekem ha lesz a Vortexem hez is! :] !

    , Hozzászólás ID: #133433
    hix3r
    Felhasználó
    Hix3r
    • Hozzászólás: 22

    Hello!

    Én majd

    2 db Razan csövet (egy zöld, egy fekete)

    2 db Vortex kerámiát

    szeretnék a rendelési listához adni, ha lehetséges. Előre is köszi!

    , Hozzászólás ID: #133434
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Sziasztok!

    2 Dologban gondolkodom. Egy: egy Razan 2: egy elektromos szén.

    Még ne írjatok fel mert nem tuti.

    Kb a posta mennyi lenne fejenként?

    , Hozzászólás ID: #133435
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    Emberke202 írta korábban:
    Sziasztok!

    2 Dologban gondolkodom. Egy: egy Razan 2: egy elektromos szén.

    Még ne írjatok fel mert nem tuti.

    Kb a posta mennyi lenne fejenként?

    attól függ hogy hány ember van..

    , Hozzászólás ID: #133436
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Ne értsetek félre, nem szeretnék beleszólni a rendelésbe, de ha még él a 100 dolcsi felett ingyen pipa akció a hookah-sisha.comon akk rendelhetnénk onnan, mivel ha vki ismét megvenné azta pipát, olcsóbb lenne a Posta.

    Am a rendelés Aug. vége felé lenne leadva? Mert ha igen akk még nem szállok még most be, kitudja mit hoz addig a jövő.

    Ui: Csak egy ötlet volt.

    , Hozzászólás ID: #133437
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    Emberke202 írta korábban:
    Ne értsetek félre, nem szeretnék beleszólni a rendelésbe, de ha még él a 100 dolcsi felett ingyen pipa akció a hookah-sisha.comon akk rendelhetnénk onnan, mivel ha vki ismét megvenné azta pipát, olcsóbb lenne a Posta.

    Am a rendelés Aug. vége felé lenne leadva? Mert ha igen akk még nem szállok még most be, kitudja mit hoz addig a jövő.

    Ui: Csak egy ötlet volt.

    sztem ez a rendelés direkt erről az oldalról megy…

    , Hozzászólás ID: #133438
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Emberke202 írta korábban:
    Ne értsetek félre, nem szeretnék beleszólni a rendelésbe, de ha még él a 100 dolcsi felett ingyen pipa akció a hookah-sisha.comon akk rendelhetnénk onnan, mivel ha vki ismét megvenné azta pipát, olcsóbb lenne a Posta.

    Am a rendelés Aug. vége felé lenne leadva? Mert ha igen akk még nem szállok még most be, kitudja mit hoz addig a jövő.

    Ui: Csak egy ötlet volt.

    Valószínűleg nem a Hookah-Shisha-ről lesz a rendelés, hanem ha visszaérkezett Mahir, akkor a Nazarhookah-ről, mivel a Razan eziádig megbízhatóbbnak bizonyult, nálam is tökéletesen működik. Te is a rendelésedben Razant szeretnél, azt pedig a Nazarhookah-nál lehet kapni, a Hookah-Shisa-nál Nammor van. (aminek a ragasztása jó pár esetben elengedett, több a gyári hibás cső)

    , Hozzászólás ID: #133439
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    A Nazarhookah tökéletes lenne!! :super:

    , Hozzászólás ID: #133440
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha hozzaszoltok egy temahoz elotte legyetek szivesek legalabb a hozzaszolasokat elolvasni.

    Koszi

    krampi írta korábban:
    Mahir csak aug. 17. korul lesz ujra online, ugyhogy akkorra derulhet ki, hogy valojaban mi is van nala keszleten es mi nem. Mindenesetre onnan valogassatok (nazarhookah.com), ha pedig nala nem lenne most a leallas miatt semmi a raktaron, akkor a hookah-shisha.com -rol rendelunk.

    Valamint legyetek szivesek a rendeles lebonyolitasanak szabalyait is elolvasni: https://forum.vizipipafan.hu/viewtopic.php?f=116&t=580

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 298

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.