A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés ’09 Agusztus

  • , Hozzászólás ID: #133621
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    AGONAS GERGELY szemelyeben kit tisztelhetek? Ha jol sejtem, hogy o gerago, akkor mar csak Riccio utalasara varunk. Ugyhogy meg a ma este folyaman leadom mind a ket csoport rendeleset, hogy remelhetoleg jovoheten mar mindenki a kezeben tarthassa a rendelt cuccokat 🙂

    , Hozzászólás ID: #133622
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    krampi írta korábban:
    AGONAS GERGELY szemelyeben kit tisztelhetek? Ha jol sejtem, hogy o gerago, akkor mar csak Riccio utalasara varunk. Ugyhogy meg a ma este folyaman leadom mind a ket csoport rendeleset, hogy remelhetoleg jovoheten mar mindenki a kezeben tarthassa a rendelt cuccokat 🙂

    Engem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    , Hozzászólás ID: #133623
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    most értem haza óráról. szóval ma már nem, de holnap besétálok a rájfázenbe és feltöltöm a számládra 🙂

    , Hozzászólás ID: #133624
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Oromkonnyeket hullajtok, hogy nem kell vegre tobb hajszalamat kitepkednem, leadtam mindket csoport rendeleset.

    , Hozzászólás ID: #133625
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Köszönjük!! :amen: Akkor nem sokat kell már várni!! :cote:

    , Hozzászólás ID: #133626
    shin-chan
    Felhasználó
    Wolowizard
    • Hozzászólás: 69

    veled eggyüt örülünk krampi 🙂 és köszönjük a munkádat :amen:

    , Hozzászólás ID: #133627
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    1-es csoport csomagkovetesi szama: CJ 197 233 533 US

    2-es csoport csomagkovetesi szama: CJ 197 232 095 US

    https://www.usps.com, itt bevesed a “Tracking” mezobe a szamot es orulsz.

    , Hozzászólás ID: #133628
    gukrisz
    Felhasználó
    gukrisz
    • Hozzászólás: 245

    1 kérdés: Mikor adjam meg a postacimet?

    , Hozzászólás ID: #133629
    sihu
    Felhasználó
    Sihu
    • Hozzászólás: 131

    lehet tudni kb mikorra érkeznek meg a csomagok??

    , Hozzászólás ID: #133630
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Sihu írta korábban:
    lehet tudni kb mikorra érkeznek meg a csomagok??

    Your item left the United States from ISC MIAMI FL (USPS) at 1:40 PM on September 13, 2009. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

    Tehát tegnap hagyta el az USA-t a csomag. Kb 2 nap és itt lesz nálunk, a vámnál. Csütörtökön talán kijön a vámról, pénteken jobb esetbe házhoz szállítják.

    , Hozzászólás ID: #133631
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    11. oldal kozepe:

    Stereo írta korábban:
    Krampi PÜ ment, a rám eső összeget még ma/holnapi nap átutalom.

    Aki az én csoportomban van, az mindenki küldje el nekem legyenszíves PÜ-be a címét, ahova mehet majd a cucca, és a nevét.

    Köszi.

    , Hozzászólás ID: #133632
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Jövő héten akkor meg jönnek a csomag? Most is csináltok filmet a kibontásról? 🙂

    , Hozzászólás ID: #133633
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gobbler3 írta korábban:
    Jövő héten akkor meg jönnek a csomag? Most is csináltok filmet a kibontásról? 🙂

    Kell csinálni!!!

    , Hozzászólás ID: #133634
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Filmet azert erdemes csinalni a felbontas egesz folyamatarol, mivel abban az esetben, hogyha valami megserult a szallitas kozben, akkor igy sokkal konyebb bizonyitani azt, hogy tenylegesen nem a mi hibankbol tortent. Ha mar miutan kibontotta valaki a csomagot es utna fotozza le, akkor sokkal tobb magyarazatot igenyel. Szoval mindenkinek egyszerubb, hogyha az egeszrol keszul egy video. Nem kell, hogy hang legyen rajta, nem kell, hogy jo minosegu legyen (akar telefonnal is lehet); annyi a fontos, hogy latszodjanak rajta a targyak.

    , Hozzászólás ID: #133635
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Ja persze, értem! És Köszönöm! 🙂

    , Hozzászólás ID: #133636
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha minden rendben megy, akkor elvileg mar holnap kiszallitasra kerulhetnek a csomagok 🙂

    , Hozzászólás ID: #133637
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644

    Hú, Nagyon jó! :super: :amen:

    , Hozzászólás ID: #133638
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221

    Náice. :hehe:

    , Hozzászólás ID: #133639
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Into Foreign Customs, September 20, 2009, 12:45 am, HUNGARY

    Végre már! 🙂

    Azt hittük Riccio-val, hogy megcsáklyázták a csomagot. 😀

    , Hozzászólás ID: #133640
    shin-chan
    Felhasználó
    Wolowizard
    • Hozzászólás: 69

    csak tegnap ért a vámhoz? oo/

    na mind1 legalább már itthon van 🙂

    gondolom leghamarabb holnap postázzák ki, ugye?

    , Hozzászólás ID: #133641
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Szerintem holnap ittvan.

    , Hozzászólás ID: #133642
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    aki az én csoportomban van az majd írjon rám egyeztetés végett, hogy kinek mi lenne a legmegfelelőbb átvételi hely

    köszönöm

    , Hozzászólás ID: #133643
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    nem érkezett ma csomag sajnos :triste1: reméltem hogy ma, még suliba se mentem hogy át tudjam venni, holnap viszont ezt nem tudom eljátszani. ha délelőtt nem tudom átvenni kiszállítják egy délutáni időpontban újra vagy hogy működik? nem igazán volt még dolgom futárcégekkel. vagy csak sima postai úton jön? :rouge:

    , Hozzászólás ID: #133644
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Riccio írta korábban:
    nem érkezett ma csomag sajnos :triste1: reméltem hogy ma, még suliba se mentem hogy át tudjam venni, holnap viszont ezt nem tudom eljátszani. ha délelőtt nem tudom átvenni kiszállítják egy délutáni időpontban újra vagy hogy működik? nem igazán volt még dolgom futárcégekkel. vagy csak sima postai úton jön? :rouge:

    Sima postával szállítják ki, ebben az esetben a postai kocsi viszi ki, nem a biciklis csávó. Ha nem lesz otthon senki, akkor hagynak egy cetlit a postaládába, hogy ebben az időben megpróbálták kiszállítani, de nem sikerült. Ilyenkor be kell menni a postára, a papírt magaddal vinni, néhány igazoló iratot is, hogy te vagy az, és át lehet venni. Ha nem hagytak cetlit, akkor is érdemes bemenni és érdeklődni, mert van, amikor nincs kedvük ott hagyni ilyen cetlit, és sose kerül hozzád. 😉 Remélem segíthettem.

    Egyébként a cetlin rajta van az is, hogy a postás autó még 1szer megpróbálja házhoz vinni a csomagot, még aznap. De erre nem vennék mérget, hogy még 1szer ki fogják vinni.

    , Hozzászólás ID: #133645
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    köszi. a sima postai dolgokkal képben vagyok 🙂

    , Hozzászólás ID: #133646
    edhardy
    Felhasználó
    edhardy
    • Hozzászólás: 542
    webbie írta korábban:
    Riccio írta korábban:
    nem érkezett ma csomag sajnos :triste1: reméltem hogy ma, még suliba se mentem hogy át tudjam venni, holnap viszont ezt nem tudom eljátszani. ha délelőtt nem tudom átvenni kiszállítják egy délutáni időpontban újra vagy hogy működik? nem igazán volt még dolgom futárcégekkel. vagy csak sima postai úton jön? :rouge:

    Sima postával szállítják ki, ebben az esetben a postai kocsi viszi ki, nem a biciklis csávó. Ha nem lesz otthon senki, akkor hagynak egy cetlit a postaládába, hogy ebben az időben megpróbálták kiszállítani, de nem sikerült. Ilyenkor be kell menni a postára, a papírt magaddal vinni, néhány igazoló iratot is, hogy te vagy az, és át lehet venni. Ha nem hagytak cetlit, akkor is érdemes bemenni és érdeklődni, mert van, amikor nincs kedvük ott hagyni ilyen cetlit, és sose kerül hozzád. 😉 Remélem segíthettem.

    Egyébként a cetlin rajta van az is, hogy a postás autó még 1szer megpróbálja házhoz vinni a csomagot, még aznap. De erre nem vennék mérget, hogy még 1szer ki fogják vinni.

    Pontosan személyi és lakcímkártya 🙂 + zárás előtt nemsokal lehet átvenni, ha már a kézbesitő beért vele a postára, de gondolom tudja mindenki 😀

    , Hozzászólás ID: #133647
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Itt sincs még csomag.

    , Hozzászólás ID: #133648
    gobbler3
    Felhasználó
    gobbler3
    • Hozzászólás: 644
    Stereo írta korábban:
    Itt sincs még csomag.

    Pedig ma már a videot vártam!! :snif:

    , Hozzászólás ID: #133649
    gerago
    Felhasználó
    gerago
    • Hozzászólás: 2221
    gobbler3 írta korábban:
    Stereo írta korábban:
    Itt sincs még csomag.

    Pedig ma már a videot vártam!! :snif:

    Kár, hogy nem jött meg.

    Ma csináltam egy dohánytesztes videót. Úgyhogy lesz videó. 🙂

    , Hozzászólás ID: #133650
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Out of Foreign Customs, September 22, 2009, 7:30 pm, HUNGARY

    Elméletileg ma már biztos kézbesíteni kellene a csomagot! :cote:

30 bejegyzés megtekintése - 211-240 / 298

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.