A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés (’09 Május)

  • , Hozzászólás ID: #116931
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Május 5-ig van rá esély ,hogy meg lesz a csoportbeosztás?

    , Hozzászólás ID: #116932
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Noh, én most már 100% ig benne vagyok, ha megvan a min. 5 fő.

    Azt hogy ki mit akar mikor és hol írjuk be?

    , Hozzászólás ID: #116933
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Valószínűleg akkor amikor megvan elég ember ahhoz, hogy megtörténjen a csoportokba osztás. Addig gyakorlatilag felesleges, úgyhogy szerintem legyünk csak türelemmel amíg Krampi vagy Syska intézkedik :).

    , Hozzászólás ID: #116934
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Hát az első oldalon már 7 jelentkezőt látok az már csak elég 🙂

    Amikor múltkor voltam akkor sem voltunk többen. Plusz megy a majré hogy elfogy a limitált razancső. O.o

    , Hozzászólás ID: #116935
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Youri írta korábban:
    Hát az első oldalon már 7 jelentkezőt látok az már csak elég 🙂

    Amikor múltkor voltam akkor sem voltunk többen. Plusz megy a majré hogy elfogy a limitált razancső. O.o

    Figy, én csak próbálom logikusan megközelíteni a dolgot, mivel nem én szervezem az egészet, nem igazán tudok többet mondani, viszont az tény, hogy 7en nem férünk el 1 csoportban, szóval az már minimum 2 csoport kell, hogy legyen.

    , Hozzászólás ID: #116936
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A kozos rendelesnek ezen reszet sYska intezi, szoval sajnos en hiaba vagyok itt, nem tudok hozzafuzni semmit, en a kesobbiekben vagyok erdekelt. Szerintem a hetvege folyaman mindenkepp fel fog nezni sYska es akkor megmondja, hogy mi lesz.

    , Hozzászólás ID: #116937
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Okok. Amúgy nem biztos hogy 7 ember nem fér bele. Attól függ csak, ki mit akar. Én csak egy razant, de ha a többiek nagy tételben nyomják akkor valóban. 🙂

    , Hozzászólás ID: #116938
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Abban az esetben mi van ,ha nem tartózkodik otthon senki a csomag átvételékor? Lerakják a csomagot a postán, és be lehet érte menni az adott nap folyamán? :pasdrole:

    , Hozzászólás ID: #116939
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865
    Stereo írta korábban:
    Abban az esetben mi van ,ha nem tartózkodik otthon senki a csomag átvételékor? Lerakják a csomagot a postán, és be lehet érte menni az adott nap folyamán? :pasdrole:

    Jaja, ha jól tudom 5 nap várakozási idő van.

    , Hozzászólás ID: #116940
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    10 munkanapig tartja meg a csomagot a posta es utana kuldik vissza a feladonak.

    , Hozzászólás ID: #116941
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Itt vagyok.

    Nos a helyzet a következő:

    Jövőhéten (Május 07.) majd fent leszek és van otthon internet. Aztán elrendezem a csoportokat.

    Elnézést a csúszásért, csak nincs net-em a koliba egy marha miatt. Azonban figyelek és krampi is módosíthatja, kiegészítheti az első hsz-t. 🙂

    , Hozzászólás ID: #116942
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Meghagyom ezt a feladatot sYska urnak, ne unatkozzon szegeny 🙂 Ugyhogy fejlemenyek majus 7-en 😀

    , Hozzászólás ID: #116943
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Elektromos szenet lehet rendelni, vagy inkább hanyagoljuk a súlya miatt?

    Mert ha krampi, benne vagy akkor én rendelnék egyet ha még beleférek a májusi csoportba.

    , Hozzászólás ID: #116944
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Felirjuk a listara, aztan majd megnezzuk, hogy az egyeb rendelt dolgokhoz, illetve a korabbi rendelesekhez kepest hogyan viszonyul sulyban.

    , Hozzászólás ID: #116945
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    ok, köszi! ha még belefér akkor egy L-es póló is kellene, ha nem akkor az ráér legközelebb.

    , Hozzászólás ID: #116946
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Ha már mindenki leírta, hogy mit is szeretne, akkor én is megtenném, jobb minél előbb több infót leadni :).

    1 db fekete vortex

    1 db fekete-fekete razan

    Ha nincs, akkor Krampi kérlek tájékoztass, hogy mi a választék, vagy esetleg hol nézhetem meg a jelenlegi raktáron lévő csövek / kerámiák színválasztékát!

    , Hozzászólás ID: #116947
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Május 7-ig próbálja meg mindenki megírni, hogy mit szeretne ha van rá lehetőség, minél hamarabb megvan annál jobban haladunk.

    , Hozzászólás ID: #116948
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    wakummaci írta korábban:
    Ha nincs, akkor Krampi kérlek tájékoztass, hogy mi a választék, vagy esetleg hol nézhetem meg a jelenlegi raktáron lévő csövek / kerámiák színválasztékát!

    https://www.nazarhookah.com : ezen belül Accessories-> Hookah Bowls vagy Hoses … és rámész a Vortex képére vagy a Razan-ra és ott vannak a színek, bal alul van egy kis kocka, le lehet nyitni, és ott van h black, red etc. Ha olyat látsz hogy SOLD OUT, az nem jó, az az h kifogyott. 😉

    , Hozzászólás ID: #116949
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    Hello!

    Én szeretnék rendelni 2db Al Fakher Triple Pack-et, ami ugye nem 50g dohány hanem másfél kiló 😀 Ez megoldható lenne? ( Esetleg még ha a Vám nem olyan drága ki is fizetném)

    , Hozzászólás ID: #116950
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Emberke202, sajnos ez szerintem nem megoldható. Dohányt nem nagyon szoktunk/szoktak rendelni a súlya miatt, ja meg jövedéki termék is. Amugy sincs meg a szükséges 30-40(?) hozzászólásod. 😉

    , Hozzászólás ID: #116951
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Emberke202 írta korábban:
    Hello!

    Én szeretnék rendelni 2db Al Fakher Triple Pack-et, ami ugye nem 50g dohány hanem másfél kiló 😀 Ez megoldható lenne? ( Esetleg még ha a Vám nem olyan drága ki is fizetném)

    Szia!

    Egyrészt a rendelés hozzászólás számhoz van kötve, nem tudom mennyi a minimum, kb. 20-30-40. Ez nem azt jelenti, hogy tele kell írni a fórumot köszi, szép, jó a füstje, ajánlom hsz-ekkel, hanem jó, tartalmas hsz-t kell irni.

    Másrészt pedig dohányt nem lehet rendelni közös rendelés során, mivel határon futárral 50 g a megengedett mennyiség. Ezen felül vámot kell fizetni. Ha pedig ki szeretnéd fizetni a vámot is, akkor ajánlom azt, hogy pár haverral rendeljetek dohányt, akkor kevesebb az 1 főre jutó postaköltség, de nagyobb a lebukás veszélye is. De ha állod a vámot, akkor hajrá. 😉

    , Hozzászólás ID: #116952
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    webbie írta korábban:
    Emberke202 írta korábban:
    Hello!

    Én szeretnék rendelni 2db Al Fakher Triple Pack-et, ami ugye nem 50g dohány hanem másfél kiló 😀 Ez megoldható lenne? ( Esetleg még ha a Vám nem olyan drága ki is fizetném)

    Szia!

    Egyrészt a rendelés hozzászólás számhoz van kötve, nem tudom mennyi a minimum, kb. 20-30-40. Ez nem azt jelenti, hogy tele kell írni a fórumot köszi, szép, jó a füstje, ajánlom hsz-ekkel, hanem jó, tartalmas hsz-t kell irni.

    Másrészt pedig dohányt nem lehet rendelni közös rendelés során, mivel határon futárral 50 g a megengedett mennyiség. Ezen felül vámot kell fizetni. Ha pedig ki szeretnéd fizetni a vámot is, akkor ajánlom azt, hogy pár haverral rendeljetek dohányt, akkor kevesebb az 1 főre jutó postaköltség, de nagyobb a lebukás veszélye is. De ha állod a vámot, akkor hajrá. 😉

    és a vám kb. mennyibe fájna nekem? ( A hozzászólásokat természetesen elintézném)

    , Hozzászólás ID: #116953
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Emberke202 írta korábban:
    és a vám kb. mennyibe fájna nekem? ( A hozzászólásokat természetesen elintézném)

    Helyes-helyes. https://www.vam.hu

    Ezen az oldalon keresgélj. Valahogy úgy van, hogy az adott áru összértékének az X %-a … de nem vagyok benne biztos. Ha rendelsz mondjuk 10.000 Ft értékben, akkor arra ráhúznak szerintem 4-5-6 ezret biztosan. Plusz a dohányadó. Mivel jövedéki termék. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #116954
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    webbie írta korábban:
    Emberke202 írta korábban:
    és a vám kb. mennyibe fájna nekem? ( A hozzászólásokat természetesen elintézném)

    Helyes-helyes. https://www.vam.hu

    Ezen az oldalon keresgélj. Valahogy úgy van, hogy az adott áru összértékének az X %-a … de nem vagyok benne biztos. Ha rendelsz mondjuk 10.000 Ft értékben, akkor arra ráhúznak szerintem 4-5-6 ezret biztosan. Plusz a dohányadó. Mivel jövedéki termék. :triste1:

    tehát 1 szó mint 100, nem nagyon éri meg… kár.. 2200ft egy 250g-os fakher-ért nagyon kecsegtető 🙁 Köszi a gyors válasz. Csáó

    , Hozzászólás ID: #116955
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924
    Emberke202 írta korábban:
    webbie írta korábban:

    Helyes-helyes. https://www.vam.hu

    Ezen az oldalon keresgélj. Valahogy úgy van, hogy az adott áru összértékének az X %-a … de nem vagyok benne biztos. Ha rendelsz mondjuk 10.000 Ft értékben, akkor arra ráhúznak szerintem 4-5-6 ezret biztosan. Plusz a dohányadó. Mivel jövedéki termék. :triste1:

    tehát 1 szó mint 100, nem nagyon éri meg… kár.. 2200ft egy 250g-os fakher-ért nagyon kecsegtető 🙁 Köszi a gyors válasz. Csáó

    Nem éri meg, igen. Mindenki tudja, hogy nagyon olcsó odakinnt az AF és más márkák. De az itthon ráhúzott árak miatt nem érné meg behozni. :-/ Remélem azért még fogsz irni ide a fórumba.

    Szia

    , Hozzászólás ID: #116956
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Webbie:Köszi, közben rájöttem, hogy tudom hol lehet megnézni, csak kicsit fáradt vagyok..

    Holnap irodalom érettségi

    :hehe:.

    Egyébként meg rég nem 1000 forint lenne sultanban, és 1400 a webshopokban a fakher ha ilyen olcsón be lehetne hozni..

    , Hozzászólás ID: #116957
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504
    webbie írta korábban:
    Emberke202 írta korábban:

    tehát 1 szó mint 100, nem nagyon éri meg… kár.. 2200ft egy 250g-os fakher-ért nagyon kecsegtető 🙁 Köszi a gyors válasz. Csáó

    Nem éri meg, igen. Mindenki tudja, hogy nagyon olcsó odakinnt az AF és más márkák. De az itthon ráhúzott árak miatt nem érné meg behozni. :-/ Remélem azért még fogsz irni ide a fórumba.

    Szia

    Persze, ettől nem hanyagolom el, bár jó lenne tudni egy pontos árat, de ez a vam.hu .. hát egy kalap kaki. 20 perce keresek valami díjtáblázat félét..

    , Hozzászólás ID: #116958
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Emberke202 írta korábban:
    webbie írta korábban:

    Nem éri meg, igen. Mindenki tudja, hogy nagyon olcsó odakinnt az AF és más márkák. De az itthon ráhúzott árak miatt nem érné meg behozni. :-/ Remélem azért még fogsz irni ide a fórumba.

    Szia

    Persze, ettől nem hanyagolom el, bár jó lenne tudni egy pontos árat, de ez a vam.hu .. hát egy kalap kaki. 20 perce keresek valami díjtáblázat félét..

    Próbáljuk nem telespammelni inkább a rendeléses topikot, az ilyenekre van az egyéb / dumaláda kategória, köszi.

    Én anno kb 1,5 órát böngésztem, aztán rájöttem, hogy annyi a szállítási költsége a dohánynak hogyha vámmentesen hoznám be, akkor sem érné meg.

    , Hozzászólás ID: #116959
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    Nekem ő kell most csak egyedül.

    *Limited Edition* Platinum Razan Sultan Washable Hose

    Kék verziója.

    , Hozzászólás ID: #116960
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Emberke202 írta korábban:
    webbie írta korábban:

    Szia!

    Egyrészt a rendelés hozzászólás számhoz van kötve, nem tudom mennyi a minimum, kb. 20-30-40. Ez nem azt jelenti, hogy tele kell írni a fórumot köszi, szép, jó a füstje, ajánlom hsz-ekkel, hanem jó, tartalmas hsz-t kell irni.

    Másrészt pedig dohányt nem lehet rendelni közös rendelés során, mivel határon futárral 50 g a megengedett mennyiség. Ezen felül vámot kell fizetni. Ha pedig ki szeretnéd fizetni a vámot is, akkor ajánlom azt, hogy pár haverral rendeljetek dohányt, akkor kevesebb az 1 főre jutó postaköltség, de nagyobb a lebukás veszélye is. De ha állod a vámot, akkor hajrá. 😉

    és a vám kb. mennyibe fájna nekem? ( A hozzászólásokat természetesen elintézném)

    Dohány esetében nem számít az adó, ugyan is 50g-nál többet nem lehet behozni. Ha megakad a csomag akkor az egész bukva van… Nem veszélyeztetnék a többiek rendeléseit ilyesmivel.

    Amúgy a jövedéki adó 25%, tehát ha minden termék árát 1,25-el szorozd meg. A mi rendelésünknél nem kell adót számolnod. 🙂 Magánakciónál kell.

30 bejegyzés megtekintése - 31-60 / 238

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.