A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés (’09 Május)

  • , Hozzászólás ID: #116961
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Elnézést a ritka jelenlétért, csak net gondjaim vannak.

    Szóval:

    A mostani hétvégén fogom elrendezni a rendeléseket, csoportokat osztani, stb. Ebből az következik, hogy péntek estig mindenki írja meg, hogy mi kell neki, mennyi, milyen színű (elsődleges, másodlagos ha nem lenne)

    Tehát így:

    Razan 1db kék/zöld

    Vortex 2db zöld/fehér

    Szombaton fogok beszélni krampival és akkor többet fogunk majd mondani. Ha az összeírás megvan, akkor kiszámoljuk ki mennyit utaljon és megmondjuk, hogy hova is. Egy sima banki átutalás lesz, hazai számlára.

    Ha az utalások megérkeztek akkor akár jövőhét végén (azután hét elején) le is lehet adni a rendelést. 🙂

    , Hozzászólás ID: #116962
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Akkor az én rendelésem a következő:

    1 db Razan fekete/fekete, ha nincs fekete/fehér

    1 db fekete vortex , ha nincs akkor kék, ha az sincs akkor mind1 :).

    Köszi!

    , Hozzászólás ID: #116963
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85

    Így magyar érettségiről hazaesve én is leírnám kívánságaimat:

    -1db Razan Sultan fekete, ha nincs akkor fekete/fehér sima Razan

    -1db Vortex Kerámia fekete/kék/fehér

    -1db Funnel fekete, ha van kicsi Phunnel akkor az.

    Köszönöm azoknak akik lebonyolítják a rendelést! Remélem minden zökkenőmentesen fog zajlani.

    Bye

    , Hozzászólás ID: #116964
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Nah úgy néz ki, hogy én változtatnék, ez lenne a végleges:

    -1 db fekete Vortex kerámia (ha nincs akkor fehér)

    -1db fekete/fekete Razan

    -1db arany/arany (Limited Edition) Golden Razan Sultan

    , Hozzászólás ID: #116965
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Stereo írta korábban:
    Nah úgy néz ki, hogy én változtatnék, ez lenne a végleges:

    -1 db fekete Vortex kerámia (ha nincs akkor fehér)

    -1db fekete/fekete Razan

    -1db arany/arany (Limited Edition) Golden Razan Sultan

    Csak szólok hogy fekete fekete zöld zöld és kék kék razan nincs hogyha jól láttam..

    Cyben: Ugye nem is volt olyan nehéz? 😀

    , Hozzászólás ID: #116966
    youri
    Felhasználó
    youri
    • Hozzászólás: 865

    1db

    *Limited Edition* Platinum Razan Sultan Washable Hose

    Kék verziója, ha az nincs akkor mindegy.

    HA ez a limitált elfogy akkor sima

    1db

    Razan sultan

    kék

    , Hozzászólás ID: #116967
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Nah, a felreertesek elkerulese vegett. 50g dohanyt lehet behozni jovedeki ado nelkul. Ettol fuggetlenul tobbet is be lehet hozni, csak akkor fizetni kell utana.

    Van egy minimalis osszeg, ami alatt a rendeles nem adokoteles, ha efolott az ertek folott van a csomag, akkor barmi legyen benne (dohany, kiegeszitok) mindenkepp adozni kell utana. Ezutan a kovetkezo lepcso az, hogyha 50g-nal tobb dohany van benne, akkor azutan jovedeki termek leven meg pluszba kell fizetni.

    , Hozzászólás ID: #116968
    emberke202
    Felhasználó
    Emberke202
    • Hozzászólás: 504

    A Vortex kerámiába ugyanúgy 8-10g dohány kerül mint a sima egyiptomiba?

    , Hozzászólás ID: #116969
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Emberke202 írta korábban:
    A Vortex kerámiába ugyanúgy 8-10g dohány kerül mint a sima egyiptomiba?

    Ha jól tudom 25-30 g fér bele, de jó párszor leírták már, hogyha nem akarod tele tömni akkor ügyesen ki lehet bélelni alufóliával.

    Krampi beírtam helyetted, hogy ne neked kelljen sokadszorra 😀

    , Hozzászólás ID: #116970
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    bocs h cask most szólok de ha lehet akkor irjatok le mert már meglett az amit akartam.köszi

    , Hozzászólás ID: #116971
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    tudom, hogy még nincs meg a 20 hozzászólásom, de ez egyenlőre csak az időmön múlik, most érettségizem, és szeretnék rendeleni én is:

    Razan sultan vörös-vörös ha nincs akkor sima vörös-vörös razan,

    Vortex fekete / barna

    remélem beférek tati helyére aki most mondta vissza a rendelést. nem szeretnék egy hónapot várni még.

    , Hozzászólás ID: #116972
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Módosítás:

    1 db fekete/fekete razan (ha nincs akkor fekete/feher)

    1 db kék/fehér razan

    1 db fekete vortex (ha nincs akkor kék, ha az sincs, bármi más)

    , Hozzászólás ID: #116973
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Holnap, vasárnap írom össze a rendelést. 🙂

    , Hozzászólás ID: #116974
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85

    Ha nem probléma, akkor még szeretnék változtatni a rendelésem. A Razan Sultan helyett inkább egy sima Razant kérnék fekete/fehér színben, ha az nincs, akkor kék/fehér. Ez alapján így néz ki rendelésem:

    -1db Razan:fekete/fehér, ha nincs, akkor kék/fehér Razan

    -1db Vortex Kerámia: fekete/kék/fehér

    -1db Funnel: fekete/kék

    Krampi írta, hogy a Nazar Hookah be lesz zárva 18tól, jó lenne nem lekésni:)

    Egyébként Budapest környékén élek (szóval akár személyesen is át tudom venni, ha arról van szó), gondoltam jó, ha tisztázom a csoportbeosztás miatt.

    , Hozzászólás ID: #116975
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    CyBeN írta korábban:
    Ha nem probléma, akkor még szeretnék változtatni a rendelésem. A Razan Sultan helyett inkább egy sima Razant kérnék fekete/fehér színben, ha az nincs, akkor kék/fehér. Ez alapján így néz ki rendelésem:

    -1db Razan:fekete/fehér, ha nincs, akkor kék/fehér Razan

    -1db Vortex Kerámia: fekete/kék/fehér

    -1db Funnel: fekete/kék

    Krampi írta, hogy a Nazar Hookah be lesz zárva 18tól, jó lenne nem lekésni:)

    Egyébként Budapest környékén élek (szóval akár személyesen is át tudom venni, ha arról van szó), gondoltam jó, ha tisztázom a csoportbeosztás miatt.

    Phunnel nincs raktáron jelenleg. Azért beleszámolom.

    peti562 írta korábban:
    tudom, hogy még nincs meg a 20 hozzászólásom, de ez egyenlőre csak az időmön múlik, most érettségizem, és szeretnék rendeleni én is:

    Razan sultan vörös-vörös ha nincs akkor sima vörös-vörös razan,

    Vortex fekete / barna

    remélem beférek tati helyére aki most mondta vissza a rendelést. nem szeretnék egy hónapot várni még.

    Egye-fene. 🙂

    Youri írta korábban:
    1db

    *Limited Edition* Platinum Razan Sultan Washable Hose

    Kék verziója, ha az nincs akkor mindegy.

    HA ez a limitált elfogy akkor sima

    1db

    Razan sultan

    kék

    Platinum kifogyott… Sima Razan van.

    krampi írta korábban:
    A csoportok abban az esetben, hogyha tobb jelentkezo is van, termeszetesen ugy lesznek szetosztva, hogy ha valahonnan tobben jelentkeznek, akkor ok egy csoportba kerulnek, ezzel elkerulve a magyar postaval valo vacakolast.

    Ez mivel nem történt meg, így jelentkezési sorrendben rendeztem. Írjatok várost és akkor még cserélhetünk.

    Május 13ig cserélünk csoportokból embereket!

    , Hozzászólás ID: #116976
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    1-es csoport!

    Ha bennevagytok, én elvállalom csoportvezetői feladatot, de ha más szeretné szóljatok.

    , Hozzászólás ID: #116977
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    2-es csoport: vezető javaslat?

    csakmert egyikünksem egy öreg fórumozó itt…

    , Hozzászólás ID: #116978
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Syska!

    Az én rendelésemben az első razannál a színek: Fekete-fekete, hogyha az nincs akkor fekete-fehér!! Köszi!

    Szerk: Ha valaki pontosan megosztja velem még egyszer, hogy mi is a csoportvezető feladata, és Krampi lenne olyan szíves hogy segít nekem a rendelés lebonyolításában, hogy még véletlenül se szúrjam el, akkor akár én is vállalhatom, ha nektek meg felel. Budapesti vagyok, a cuccok szállítását vállalni nem tudom, de postán fel tudom nektek adni.

    , Hozzászólás ID: #116979
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    # Minden csoportnak lesz egy vezetője, akit ti választotok szabadon. (Feladatai: Pénz összegyűjtése, adatok -miből, milyen szín- összeírása és a kiküldött csomag szétosztása, továbbá díj számolásfejenként mennyi.)

    # A rendeléseket Krampi adja le és tartja a kapcsolatot a Nazarhookah vezetőjével.

    , Hozzászólás ID: #116980
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    peti562 írta korábban:
    # Minden csoportnak lesz egy vezetője, akit ti választotok szabadon. (Feladatai: Pénz összegyűjtése, adatok -miből, milyen szín- összeírása és a kiküldött csomag szétosztása, továbbá díj számolásfejenként mennyi.)

    # A rendeléseket Krampi adja le és tartja a kapcsolatot a Nazarhookah vezetőjével.

    Ez némiképp módosult már, hisz én számolom ki és mindenki utalhat egyből krampi számlájára, amit hamarosan megír ide vagy elküld pü-be. 🙂

    , Hozzászólás ID: #116981
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473
    sYska/!/ írta korábban:
    peti562 írta korábban:
    # Minden csoportnak lesz egy vezetője, akit ti választotok szabadon. (Feladatai: Pénz összegyűjtése, adatok -miből, milyen szín- összeírása és a kiküldött csomag szétosztása, továbbá díj számolásfejenként mennyi.)

    # A rendeléseket Krampi adja le és tartja a kapcsolatot a Nazarhookah vezetőjével.

    Ez némiképp módosult már, hisz én számolom ki és mindenki utalhat egyből krampi számlájára, amit hamarosan megír ide vagy elküld pü-be. 🙂

    akkor tulajdonképpen csak a belföldi elosztás a csoportvezető feladata?

    , Hozzászólás ID: #116982
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Hány budapesti van köztünk? Mert akkor ha megoldható lehet, hogy nekünk kéne egy csapatban lenni, az egyszerűség kedvéért.

    Syska kérlek írd át a razanom, nehogy úgy maradjon :happy1:

    , Hozzászólás ID: #116983
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85
    wakummaci írta korábban:
    Hány budapesti van köztünk? Mert akkor ha megoldható lehet, hogy nekünk kéne egy csapatban lenni, az egyszerűség kedvéért.

    Syska kérlek írd át a razanom, nehogy úgy maradjon :happy1:

    Én nem vagyok budapesti, de be tudok menni személyesen átvenni.

    Viszont a csoportvezető nem nagyon szeretnék lenni, inkább meghagyom valaki hozzáértőbbnek 🙂

    , Hozzászólás ID: #116984
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    CyBen, gobbler, Youri szeretne valaki csoport vezető lenni, vagy legyek én?Én szívesen elvállalom, valamint mindíg van itthon valaki a csomagot át tudom venni azonnal.Írjátok meg, mi legyen.Csomagokat postázni tudom, valamint bp-n keleti fele személyesen átadni.

    , Hozzászólás ID: #116985
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    peti562 írta korábban:

    akkor tulajdonképpen csak a belföldi elosztás a csoportvezető feladata?

    Lényegében igen, csak a hazai elosztás.

    +Csomag bontásakor:

    Levideózni a csomag bontásának pillanatát és a dobozból a termékek kivételét, lefotózni a csomagot felbontás előtt és a termékeket, hogy minden rendben van-e, épek-e. 🙂

    , Hozzászólás ID: #116986
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189

    Akkor nem lesznek a budapestiek egy csoportban? Akinek ígyis úgyis postázni kéne annak nem teljesen mind1?

    , Hozzászólás ID: #116987
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Mindenkinek be kene ide irni, hogy hova valosi es akkor az alapjan szet lehetne ugyis osztani a csoportokat. Mivel sajnos nem mindenkirol tudjuk ezt az infot, igy nehezkes is volna ez alapjan beosztani a csoportokat. De mint sYska is irta ha bevésitek ide, akkor az alapjan allitjuk majd ossze a csoportokat.

    , Hozzászólás ID: #116988
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Nekem teljesen mindegy, de szerintem már felesleges variálni.(1es csoport nevében beszélek)CyBen nem pesti, de említette, hogy fel tud jönni érte,Youri pesti, vele is személyesen el lehet intézni.Gobbler ahogy elnézem mindszenti, ami azt jelenti marad a posta szerintem.

    , Hozzászólás ID: #116989
    wakummaci
    Felhasználó
    wakummaci
    • Hozzászólás: 2189
    Stereo írta korábban:
    Nekem teljesen mindegy, de szerintem már felesleges variálni.(1es csoport nevében beszélek)CyBen nem pesti, de említette, hogy fel tud jönni érte,Youri pesti, vele is személyesen el lehet intézni.Gobbler ahogy elnézem mindszenti, ami azt jelenti marad a posta szerintem.

    Épp ezért, ha ő helyet tudna cserélni velem, meg tudna kímélni egy postázástól, én ki tudnék menni a keletihez átvenni a cuccot, neki meg ígyis úgyis postázni kéne. Igazából nem kéne sok mindent variálni..

    Syska, megoldható?

    , Hozzászólás ID: #116990
    cyben
    Felhasználó
    CyBeN
    • Hozzászólás: 85

    Ahogy elnézem Youri, wakummaci én én vagyunk hárman pestiek csak. Más kérdés, hogy ki az aki egyébként fel tud jönni. Egyébként mennyi belföldön az ilyen csomagok postaköltsége cirka? Mondjuk azon a pénzen már nem múlik semmi, de ha mód van rá szeretném minnél kevesebbszer igénybe venni a Magyar Posta álltal nyújtott, híresen megbízható szolgáltatásokat. Bár, ha jól tudom legutóbbi rendelés alkalmával sem volt semmi ilyen jellegű panasz.

30 bejegyzés megtekintése - 61-90 / 238

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.