A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Közös rendelés (Márc.-Ápr. ’09)

  • , Hozzászólás ID: #116577
    tomdelonge
    Felhasználó
    tomdelonge
    • Hozzászólás: 43

    syska te csapatodban 8 termék van 😛

    , Hozzászólás ID: #116578
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    tomdelonge írta korábban:
    syska te csapatodban 8 termék van 😛

    Tudom, csak időm + energiám nem volt még frissíteni azt. 😀

    , Hozzászólás ID: #116579
    gobbler
    Felhasználó
    gobbler
    • Hozzászólás: 41

    Az első oldalon már irtam,egy funnel-el (kék szin) beszállnék,mindegy mikori rendelés csak vmelyikbe férjek majd bele,kösz!

    , Hozzászólás ID: #116580
    vaxi
    Felhasználó
    Vaxi
    • Hozzászólás: 31

    syska úgy értettem, hogy áprilisban lesz rá keretem, szal olyan csoportba tegyél, akik április 7.-e után rendelnek 😀

    , Hozzászólás ID: #116581
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    gobbler írta korábban:
    Az első oldalon már irtam,egy funnel-el (kék szin) beszállnék,mindegy mikori rendelés csak vmelyikbe férjek majd bele,kösz!

    3. csoportba betettelek, az első kettő már le lett zárva.

    Arról, hogy mikor lesz rendelés… hát az első-második csoport 7-10 napon belül, a 3.nak kéne egy vezető és akkor ők olyan 14 nap múlva rendelnének.

    [vonal][/vonal]

    Vaxi írta korábban:
    syska úgy értettem, hogy áprilisban lesz rá keretem, szal olyan csoportba tegyél, akik április 7.-e után rendelnek 😀

    Nincs áprilisi rendelés. Az előző decemberbe volt. Tehát olyan 3-4havonta 1x van. Kérj kölcsön SADA-tól vagy bánom is én, 8000Ft-ot szerezz. 🙂

    (Ha más nem akkor megelőlegezem neked és amikor a pénzt adod akkor kapod meg tőlem.)

    , Hozzászólás ID: #116582
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Hüm… a 3. csoportba megint sokan lettek…

    Negyedik csoportot NEM CSINÁLUNK!

    A harmadik csoport válasszon vezetőt és akinél (n/a) van az mondja meg milyen színt szeretne vagy mi fogunk választani!

    Többen már ne jelentkezzenek, mivel nem fogunk több embert most bevenni.

    Majd a következő rendelésbe 1-2 hónap múlva. Megközelítőleg…

    Továbbá a 2. csoport résztvevői nézzék meg az első hsz-t, Up#4-et! 🙂

    , Hozzászólás ID: #116583
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    Shisha-san írta korábban:
    Ahogy látom, sok ember bele se gondolt (én sem, amíg a listát meg nem láttam), hogy a Vortexnek is van “színe”, szóval nem csak feketében van. Én egy kéket szeretnék!

    Ha lehetséges akkor fekete vortexet szeretnék. 🙂

    sYska, krampi jól bírjátok idegekkel, én nehezebben viselném, mert már kicsit kezd hasonlítani egy ilyen 3 kívánság nevű nagyérdemű zseniális műsorra, melyben most “sYska és krampi bácsi elintézi…” :frime:

    , Hozzászólás ID: #116584
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Hookah írta korábban:

    Ha lehetséges akkor fekete vortexet szeretnék. 🙂

    sYska, krampi jól bírjátok idegekkel, én nehezebben viselném, mert már kicsit kezd hasonlítani egy ilyen 3 kívánság nevű nagyérdemű zseniális műsorra, melyben most “sYska és krampi bácsi elintézi…” :frime:

    Krampi ‘bácsit’ most győzködöm… 😀

    Én meg nem fogok idegeskedni. Ha nem utalnak időbe, ha nem neveznek ki csoport vezetőt a 3. gruppenbe, vacakolnak hogy most ilyet-olyat-amolyat, akkor szimplán nem rendelünk nekik. Ezért is lett felosztva több csoportba, mert én nem fogok annyi emberre figyelni. 🙂 Így kell 2főre + 3 aki a csoportunkba van.

    Ha valaki tényleg akar rendelni akkor az időben utal, nem vacakol, határozott. :]

    , Hozzászólás ID: #116585
    vaxi
    Felhasználó
    Vaxi
    • Hozzászólás: 31
    sYska/!/ írta korábban:
    gobbler írta korábban:
    Az első oldalon már irtam,egy funnel-el (kék szin) beszállnék,mindegy mikori rendelés csak vmelyikbe férjek majd bele,kösz!

    3. csoportba betettelek, az első kettő már le lett zárva.

    Arról, hogy mikor lesz rendelés… hát az első-második csoport 7-10 napon belül, a 3.nak kéne egy vezető és akkor ők olyan 14 nap múlva rendelnének.

    [vonal][/vonal]

    Vaxi írta korábban:
    syska úgy értettem, hogy áprilisban lesz rá keretem, szal olyan csoportba tegyél, akik április 7.-e után rendelnek 😀

    Nincs áprilisi rendelés. Az előző decemberbe volt. Tehát olyan 3-4havonta 1x van. Kérj kölcsön SADA-tól vagy bánom is én, 8000Ft-ot szerezz. 🙂

    (Ha más nem akkor megelőlegezem neked és amikor a pénzt adod akkor kapod meg tőlem.)

    well, ha 7-10 napon belül rendelitek, akkorra már lehetséges, hogy megjönnek a pénzeim, szal sztem oda tudom adni :]

    ha nem, akkor megyek tünteti a HSZI elé.. 😀

    , Hozzászólás ID: #116586
    shisha-san
    Felhasználó
    Shisha-san
    • Hozzászólás: 100

    Csak egy gyors tisztázó kérdés: postaköltségnél jól értem, hogy a cső 1 lbs, míg a vortex 0.25 lbs-nek felel meg. Figyelembe véve hogy a 2. csoport 3 csövet és négy vortexet rendel, hogy jön ki a 4.75? Mi az a 0.75 extra, csomagolás? Csak az arányosítás miatt kérdem.

    , Hozzászólás ID: #116587
    bokonon
    Felhasználó
    bokonon
    • Hozzászólás: 11

    Nekem minden feketében kellene, azaz

    1 fekete/fekete razan

    1 fekete vortex

    1 fekete funnel

    Mi a csoportok vezetőinek a feladata? Mit vállal aki elvállalja?

    , Hozzászólás ID: #116588
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Shisha-san írta korábban:
    Csak egy gyors tisztázó kérdés: postaköltségnél jól értem, hogy a cső 1 lbs, míg a vortex 0.25 lbs-nek felel meg. Figyelembe véve hogy a 2. csoport 3 csövet és négy vortexet rendel, hogy jön ki a 4.75? Mi az a 0.75 extra, csomagolás? Csak az arányosítás miatt kérdem.

    Doboz + kerámián van egy védőfólia ami ilyen szivacsos cucc. 🙂

    [vonal][/vonal]

    bokonon írta korábban:
    Nekem minden feketében kellene, azaz

    1 fekete/fekete razan

    1 fekete vortex

    1 fekete funnel

    Mi a csoportok vezetőinek a feladata? Mit vállal aki elvállalja?

    Jó, átírom feketére mindet.

    Csoportvezető feladatai:

    -összeszedni a pénzt

    -kiszámolni kinek, mennyit kell fizetni

    -címet megadni ahova a csomagot kiküldik

    -a megérkezett termékeket eljuttatni a csoport tagjainak

    (-visszajárót visszajuttatni ha marad)

    és a csoport vezető nevén lesz a csomag így ő vállalja a felelősséget a határnál ha esetleg megvámolják, ő fizet. (amit aztán számon kérhet a csoport tagjaitól és a ár+vám értékét fizetik neki)

    , Hozzászólás ID: #116589
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Vaxi írta korábban:

    well, ha 7-10 napon belül rendelitek, akkorra már lehetséges, hogy megjönnek a pénzeim, szal sztem oda tudom adni :]

    ha nem, akkor megyek tünteti a HSZI elé.. 😀

    Jó, csak mondjál már egy színt a Razan-hoz, hogy le tudjam zárni az 1. csoport listáját is. :]

    , Hozzászólás ID: #116590
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Frissítettem a 1. és 2. csoport összegét! Nézzétek meg!

    Volt ahol nem sima razan csővel számoltam véletlen. Javítottam, ez a végleges ár.

    , Hozzászólás ID: #116591
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    sYska/!/ írta korábban:
    Hookah írta korábban:

    Ha lehetséges akkor fekete vortexet szeretnék. 🙂

    sYska, krampi jól bírjátok idegekkel, én nehezebben viselném, mert már kicsit kezd hasonlítani egy ilyen 3 kívánság nevű nagyérdemű zseniális műsorra, melyben most “sYska és krampi bácsi elintézi…” :frime:

    Krampi ‘bácsit’ most győzködöm… 😀

    Én meg nem fogok idegeskedni. Ha nem utalnak időbe, ha nem neveznek ki csoport vezetőt a 3. gruppenbe, vacakolnak hogy most ilyet-olyat-amolyat, akkor szimplán nem rendelünk nekik. Ezért is lett felosztva több csoportba, mert én nem fogok annyi emberre figyelni. 🙂 Így kell 2főre + 3 aki a csoportunkba van.

    Ha valaki tényleg akar rendelni akkor az időben utal, nem vacakol, határozott. :]

    Maximálisan igaz, teljes mértékben egyet értek! 😉 Majd akkor várom, hogy mennyit és hova utaljak PÜ-ben, ha minden összeállt. 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #116592
    vaxi
    Felhasználó
    Vaxi
    • Hozzászólás: 31
    sYska/!/ írta korábban:
    Vaxi írta korábban:

    well, ha 7-10 napon belül rendelitek, akkorra már lehetséges, hogy megjönnek a pénzeim, szal sztem oda tudom adni :]

    ha nem, akkor megyek tünteti a HSZI elé.. 😀

    Jó, csak mondjál már egy színt a Razan-hoz, hogy le tudjam zárni az 1. csoport listáját is. :]

    piros 😀

    , Hozzászólás ID: #116593
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    Cira,bokonon,molnar17,globber közületek vkinek nincs master v visa kártyája?(nekem sajan nincs) jó lenne ha vki tudna vezető lenni mert gondolom nem csak nekem fontos a rendelés

    , Hozzászólás ID: #116594
    molnar17
    Felhasználó
    molnar17
    • Hozzászólás: 34

    háth sajnos nekem nincs:S

    de nekem is fontos ez a rendelés

    most mi legyen?

    , Hozzászólás ID: #116595
    molnar17
    Felhasználó
    molnar17
    • Hozzászólás: 34

    nem lehetne valahogy átkerűlni az 1-es v a 2-es csoportba???

    , Hozzászólás ID: #116596
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    Nekem is nagyon fontos a rendelés de nekem sincs kártyám sajnos, arra gondoltam hogy szüleimmel megbeszélem hogy ő kártyájukra de az se jó mer apám ki is akadna hogy külföldröl rendelek, igy se teccik neki hogy pipázok, ejj.

    Ha mást nem, max megbeszélem egy haverommal de azért örülnék ha olyn csinálná akinek tényleg van kártyája.

    , Hozzászólás ID: #116597
    shisha-san
    Felhasználó
    Shisha-san
    • Hozzászólás: 100

    Nincs gáz srácok, mert ha jól értettem mindent, akkor a csoportvezetők NEM közvetlenül külföldről rendelnek, hanem csak átutalják a pénzt a rendelést feladónak. Szal ha minden igaz, bankkártya nem követelmény.

    , Hozzászólás ID: #116598
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    én szivesen fizetnék előre is ha vki azt szeretné.ha a kártya nem kötelező akkor a piros csekk (ha jól tudom) de arra rá kell fizetni

    , Hozzászólás ID: #116599
    molnar17
    Felhasználó
    molnar17
    • Hozzászólás: 34

    akkor te megrendeled?

    , Hozzászólás ID: #116600
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305

    A piros csekk hogy működik?

    Még soha nem használtam olyat.

    , Hozzászólás ID: #116601
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    piros csekket ki kell tölteni rendesen számlaszám cím pénz amit oda akarsz adni és aelmész a postára ahol rá kell fizetni összegtől függően.én csak 1szer csináltam miokr előleget kellett felküldenem de az forintban volt.Molnár17 nem .Nem feltétlen kené rendelni a nazarhookahról,van 1 másik oldal is : https://www.thehookahstore.com/ ott is van razan cső meg vortex kinek mi kell és kb egy árban vannak

    , Hozzászólás ID: #116602
    molnar17
    Felhasználó
    molnar17
    • Hozzászólás: 34

    nekem egy fekete razan,és egy fekete vortex kéne

    ez kb 10.000ft-ból kijönn? (mindennel eggyűtt)

    , Hozzászólás ID: #116603
    bokonon
    Felhasználó
    bokonon
    • Hozzászólás: 11

    Tati, azért lenne jó a többiekkel együtt a nazarhooka-ról rendelni, mert úgy egy kis szerencsével nem kell majd vámot fizetni. Ha máshonnan rendelsz, akkor azt le kell rendezni az ottaniakkal.

    Nekem az a gondom a csoportvezetőséggel, hogy én 2 hetet vagyok Budapesten, 2 hetet külfölödön. Ha nem akkor jön a csomag, amikor itt vagyok, akkor szopás van.

    El tudja valaki vállalni a csoportvezetőséget?

    , Hozzászólás ID: #116604
    tati
    Felhasználó
    tati
    • Hozzászólás: 443

    bokonon:neked van master v visa kártyád mert ha van akkor meg lehetne azt is oldani h elküldjük neked a zsét és akkor vkihez kihozatjuk a csomagot szóval a z ő nevére és akkor tovább tudja küldeni a cuccot. ez sztem mindenkinek jó lenne.de sztem meg is lehetne mahirral beszélni

    , Hozzászólás ID: #116605
    bokonon
    Felhasználó
    bokonon
    • Hozzászólás: 11

    Visa electron-om van, tehát belföldi Ft alapú utalás megoldható. De még nem értem, hogy mi a gond az utalással. Kifejtenéd bővebben, hogy mire gondoltál?

    , Hozzászólás ID: #116606
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Véleményem szerint nem kell valami nagyon különleges kártyára gondolnotok. Mivel nem ti utaltok egyből a külföldi shopnak, hanem aki megrendeli. Szóval bármilyen kártya elég nektek, mert ti csak belföldön keresztül utaltok annak, aki végül leadja a rendelést. Ahhoz meg nem kell semmilyen extrával rendelkező kártya.

    De javítsatok ki ha tévedek. :pascontent2:

30 bejegyzés megtekintése - 31-60 / 215

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.