A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Külföldi rendelés '11 Szeptember

  • , Hozzászólás ID: #70132
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Tervezek egy amerikai rendelést, a Nazarhookah oldalról.

    Ehhez keresek pár embert, akikkel közösen rendelnénk.

    Főleg Razan szívócsövekre gondoltam, van többféle modell és sokféle szín. (Amiket itthon nem lehet kapni.)

    Dohányt nem rendelnénk.

    A szállítási költség attól függ, hogy mennyien és mennyit rendelünk.

    Amennyiben a csomag hozzám érkezne, Budapesten személyesen át tudom adni mindenkinek amit rendelt, vagy ha fizeted a postaköltséget, postázom bárhová.

    Aki szeretne csatlakozni, írja meg itt vagy pü-ben, hogy mit és mennyit szeretne rendelni.

    , Hozzászólás ID: #156698
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    engem lehet érdekelne a dolog, dohány meg szén, esetleg kerámia érdekelne. várom válaszod

    , Hozzászólás ID: #156699
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    meg ha találok szép pipát, akkor esetleg az is.

    nem tudjátok mennyi a postaköltség kb.?

    , Hozzászólás ID: #156700
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Súlytól is függ , de már meg van a “csoport” aki rendelni fog , úgy tudom .

    , Hozzászólás ID: #156701
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    értem, és ha egyedül rendelek akkor mennyi a posta nemtudod?

    , Hozzászólás ID: #156702
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    'sanyi0416' írta korábban:

    értem, és ha egyedül rendelek akkor mennyi a posta nemtudod?

    Oldaltól és tömegtől függ.

    , Hozzászólás ID: #156703
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    hookah-shisha érdekelne, lenne talán 1 pipa, meg pár kis dobozos dohány, esetleg még szén is. ezt nemtudod így saccra?

    , Hozzászólás ID: #156704
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'sanyi0416' írta korábban:

    értem, és ha egyedül rendelek akkor mennyi a posta nemtudod?

    Ha beregelsz, a kosaradba pakolt termékre a megfelelő linken kalkulál szállítási díjat a tömeg és célország függvényében.

    Senkit sem akarok befolyásolni, de azért felhívom a figyelmet, hogy a dohány rendelés rizikós. Van nyilván némi esélye, hogy “becsúszik” az országba, de sokkal nagyobb az esélye egy jövedéki eljárásnak (legalábbis a rendelő személynek). Az pedig nagy gáz, figyelemmel a lehetséges jövedéki bírság mértékekre. Érdemes megkukkantani.

    Mivel az ajánlat elsőre érdekelt volna és számolgattam egy kicsit – ha csak “egyéb” cuccot rendel az ember, pl. engem szívócső, széntálca stb. érdekelne – sok a szállítási költség. Kicsi és kevés terméknél sok, több terméknél persze kedvezőbb, csak akkor viszont beugorhat egy vámkezelés, ami minimálisan plusz az ÁFÁ-t is jelenti. Vagyis én inkább a kényelmes és rizikómentes itthoni vásárlás mellett voksolok. Vagy EU forrásból. Szomorú, de ez a magyar valóság. Ha mégis rendelésre kerül sor, sikert és szerencsét kívánok. Természetesen csupán segítő szándékkal írtam a fentieket.

    , Hozzászólás ID: #156705
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    srácok ezt nem lehet előre ki sakkozni… és sajnos még ott sem tartunk hogy mindenki bőséges tapasztalatokkal rendelkezzem ezekkel kapcsolatban… kell írni egy mailt a webshop tulajának és ő tud okosabbat mondani

    , Hozzászólás ID: #156706
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    Én is már nagyon sokszor leírtam hogy dohányt nem 10-en kell rendelni hanem max 2en vagy 3-an de akkor is 3kg fölé ne mennyetek soha. Kiegészítőket,szeneket és egyéb dolgokat viszont már érdemes többen rendelni ugyanis ezzel nem szarakodnak a vámon ha minden igaz.

    , Hozzászólás ID: #156707
    sanyi0416
    Felhasználó
    sanyi0416
    • Hozzászólás: 43

    rendben, köszönöm segítségeteket

    , Hozzászólás ID: #156708
    stamas
    Felhasználó
    estamas
    • Hozzászólás: 109
    'dózer23' írta korábban:

    srácok ezt nem lehet előre ki sakkozni… és sajnos még ott sem tartunk hogy mindenki bőséges tapasztalatokkal rendelkezzem ezekkel kapcsolatban… kell írni egy mailt a webshop tulajának és ő tud okosabbat mondani

    A szállítási költség kiszámolható a weboldalon. Mást ugyan mit is tud mondani? Hogy mi fog történni a magyar vámhatóságnál? Mondjuk úgy: én vámolásban-jövedékben bőséges tapasztalattal rendelkez(t)em…

    , Hozzászólás ID: #156709
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    A dohány rendelés lezárult.

    Lesz egy rendelés, amiben csak kiegészítőket rendelünk, pl. cső, kerámia, stb.

    Ezt körülbelül egy hónap múlva tervezem, addig gyűjtsük össze a jelentkezőket!

    , Hozzászólás ID: #156710
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Aki szeretne Razan csövet, írjon, mert nemsokára rendelünk.

    A Nazarhookah-n nézzétek ki, hogy melyik típust és milyen színt szeretnétek.

    (Van sima, Raja, Sultan és Abu Mahir.)

    A fontosabb információk még egyszer:

    -A szállítási költség attól függ, hogy hányan és mennyit rendelünk, akkor tudom pontosan megmondani, amikor mindenki kigondolta, hogy mit szeretne. (Kb. 1800 Ft, de lehet, hogy kevesebb lesz.)

    -Budapesten át tudom adni majd személyesen, vagy ha vidéken laksz, akkor tudom postázni, kb. +1000 Forint.

    -Csak csöveket rendelünk, pipát és dohányt nem! (Esetleg kerámiát, de Vortexet szerintem jobban megéri itthon venni.)

    Ha bármi kérdésed van, illetve szeretnél rendelni, keress meg pü.-ben.

    , Hozzászólás ID: #156711
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    'gboy' írta korábban:

    helló engem lehet érdekelne egy razan szultán cső fekete szinbe és még egy phunel kerámia .de még megnézem hogy mikkel pontosan!!!!!

    [Off]Szerintem egy helyesírási szótár, de azt nem kapsz ott..:[/Off]:diable:

    , Hozzászólás ID: #156712
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Srácok, az a helyzet, hogy páran akik eddig jelentkeztek, lemondták.

    Jelenleg ketten vagyunk, aki még szeretne, az most jelentkezzen, mert le lesz zárva a topik, ha lesz rendelés, ha nem.

    Szóval aki szeretne a Nazarkoohah-ról egy Razan mosható szívócsövet (vagy többet :)) az most jelentkezzen, amíg nem késő!

    , Hozzászólás ID: #156713
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488
    'CsKrisi' írta korábban:

    Srácok, az a helyzet, hogy páran akik eddig jelentkeztek, lemondták.

    Jelenleg ketten vagyunk, aki még szeretne, az most jelentkezzen, mert le lesz zárva a topik, ha lesz rendelés, ha nem.

    Szóval aki szeretne a Nazarkoohah-ról egy Razan mosható szívócsövet (vagy többet :)) az most jelentkezzen, amíg nem késő!

    Minek rendeltek a Nazarhookah-ról kiegészítőket? Mindent meg lehet kapni itthon a Szultán Kincseiben és ahoz képest elérhető áron…

    , Hozzászólás ID: #156714
    cskrisi
    Felhasználó
    CsKrisi
    • Hozzászólás: 170

    Azért, mert azok a Razan modellek, amik nekünk kellettek volna, nem kaphatóak itthon.

    Viszont mivel nincs elég jelentkező, nem éri meg, így NEM LESZ RENDELÉS.

    (Lett volna elég jelentkező, csak sokan visszamondták…)

    Megkérnék egy moderátor urat, hogy zárja le a témát! :triste1:

    , Hozzászólás ID: #156715
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Oks, a témát zárom akkor, mert elmarad.

    SZK tulaját kérdezték, hogy nem dobna-e a következő rendeléshez pár darabot? …

19 bejegyzés megtekintése - 1-19 / 19

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.