A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Nyári fesztiválok 2009

  • , Hozzászólás ID: #116868
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Áhhh….Brutal Assaulton megin Istenek fognak fellépni :diable:

    * Ador Dorath

    * Anaal Nathrakh

    * Ashes You Leave

    * Atheist

    * Atrox

    * Beneath The Massacre

    * Bonded By Blood

    * Brujeria

    * Brutal Truth

    * Carnifex

    * Dagoba

    * Dark Funeral

    * Darkane

    * Depresy

    * Divine Heresy

    * Evergreen Terrace

    * Evile

    * FDK

    * Fear Factory

    * Forgotten Silence

    * Gama Bomb

    * Ghost Brigade

    * Grave

    * Gwar

    * Hate Eternal

    * Immortal

    * Krisiun

    * Madball

    * Marduk

    * Misery Index

    * Mithras

    * Negura Bunget

    * Obscura

    * Opeth

    * Orphaned Land

    * Pestilence

    * Psycroptic

    * Rotting Christ

    * Sadus

    * Skepticism

    * Suffocation

    * Testament

    * The Faceless

    * The Red Chord

    * Turisas

    * Vomitory

    * Vreid

    * Walls Of Jericho

    * War From A Harlots Mouth

    Nem tudom, kinek mit mondanak ezek a nevek, de nem bírtam magammal, ki kellett rakni. :alcool1:

    , Hozzászólás ID: #116869
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Hat egy parat ismerek kozuluk nevrol. De amugy sok egyuttes lesz, szoval rossz mar nem lehet 😀

    , Hozzászólás ID: #116870
    matty66
    Felhasználó
    matty66
    • Hozzászólás: 136

    Fincsi lista, ezért kicsit utánanéztem:

    A fesztivál a csehországi Jaromerben, a régi katonai erődítményben kerül megrendezésre, kb. 130 km-re Prágától, a három nap alatt több mint 60 zenekar fog fellépni a két színpadon.

    Ha fiatalabb lennék, és sok pénzem lenne, valamint lenne társaság, akkor lehet el is mennék. :hehe: Tényleg lenyűgöző a lista, Hate Eternal, Opeth, Testament, Atheist, Immortal hogy csak pár nevet emeljek ki…

    , Hozzászólás ID: #116871
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    matty66 írta korábban:
    Fincsi lista, ezért kicsit utánanéztem:

    A fesztivál a csehországi Jaromerben, a régi katonai erődítményben kerül megrendezésre, kb. 130 km-re Prágától, a három nap alatt több mint 60 zenekar fog fellépni a két színpadon.

    Ha fiatalabb lennék, és sok pénzem lenne, valamint lenne társaság, akkor lehet el is mennék. :hehe: Tényleg lenyűgöző a lista, Hate Eternal, Opeth, Testament, Atheist, Immortal hogy csak pár nevet emeljek ki…

    Amúgy nem kell hozzá sok pénz annyira…50ropiból ki lehet úgy jönni(jegy is benne van) h kocsival mentek 4en…adtok az érzésnek rendesen, sör odabent, 200huf/korsó Pilsner 🙂 és “Mörcs” sátraknál is rommá vásárolod magad metal relikviákkal. A Cseh országi árak kb megegyeznek az itthoniakkal…

    , Hozzászólás ID: #116872
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Hradec Kralove-ban három napos hiphop fesztivál szoktot lenni 🙂 szintén csehország

    odavisszaút kijön max 10ezerből, ugyanennyi a 3napos jegy, szóval elég baráti 🙂 valamelyik évben el kéne már menni 🙁

    , Hozzászólás ID: #116873
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630
    Riccio írta korábban:
    Hradec Kralove-ban három napos hiphop fesztivál szoktot lenni 🙂 szintén csehország

    odavisszaút kijön max 10ezerből, ugyanennyi a 3napos jegy, szóval elég baráti 🙂 valamelyik évben el kéne már menni 🙁

    Hradec Kralove, szép kis város, oda jártunk át feltankolni sörből 😀 Érdemes Google Earthban megnézni, van ám hippi hoppi videjó tonna szám, ami ott készült…meg Assaultos is…

    , Hozzászólás ID: #116874
    br4j3nh1r0
    Felhasználó
    br4j3nh1r0
    • Hozzászólás: 33
    Frici írta korábban:
    Áhhh….Brutal Assaulton megin Istenek fognak fellépni :diable:

    Nem tudom, kinek mit mondanak ezek a nevek, de nem bírtam magammal, ki kellett rakni. :alcool1:

    beneath the massacre, carnifex, divine heresy, misery index, faceless, the red chord, war from a harlots mouth… hm. szívesen ottlennék :happy1:

    , Hozzászólás ID: #116875
    moldy007
    Felhasználó
    moldy007
    • Hozzászólás: 1962

    Julius 3-4-5 jó buli lesz Nyirábrányban, nem csak motorosoknak, jó koncertek és programokból kiemelném a hastánc bemutatót.Én ott leszek ,és az is lehetséges hogy közbe pipázni fogok a színpadon……

    , Hozzászólás ID: #116876
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    A Play Machine zenekarban szemelyes jobarataim jatszanak, eljen-eljen! 🙂

    , Hozzászólás ID: #116877
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    Nah, mégsem fogok menni hegyaljára szóval van egy eladó jegyem ha valakit érdekel.

    , Hozzászólás ID: #116878
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    napi vagy bérlet? és mennyi lenne?

    , Hozzászólás ID: #116879
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888

    15-19ig (4napos) bérlet. 12ezer

    , Hozzászólás ID: #116880
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    kokovics írta korábban:
    15-19ig (4napos) bérlet. 12ezer

    Jó árban adod koko, mivel most még 13900 HUF elővételben, a helyszínen meg 17 ezer lesz.

    , Hozzászólás ID: #116881
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    hát annyiért nem kell köszi 😀

    , Hozzászólás ID: #116882
    kokovics
    Felhasználó
    kokovics
    • Hozzászólás: 888
    Lukivoker írta korábban:
    hát annyiért nem kell köszi 😀

    pedig tényleg nemsokm mivel mmmost 14ezer hejszínen meg 17900…

    , Hozzászólás ID: #116883
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378
    kokovics írta korábban:
    Lukivoker írta korábban:
    hát annyiért nem kell köszi 😀

    pedig tényleg nemsokm mivel mmmost 14ezer hejszínen meg 17900…

    nekem 10e .. de még ígyse veszem meg 😛

    , Hozzászólás ID: #116884
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615

    Holnap Hegyalja, össze van pakolva minden, lesz 1 kg dohány, cocobrico 2 kiló, forrasztó lámpák…és 3 pipa 😀

    Jó buli lesz, holnap-holnap után atom… 🙂

    Aztán termeljétek a hozzászólásokat, legyen mit olvasnom mire hazajövök vasárnap 😀

    , Hozzászólás ID: #116885
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    Hookah írta korábban:
    Holnap Hegyalja, össze van pakolva minden, lesz 1 kg dohány, cocobrico 2 kiló, forrasztó lámpák…és 3 pipa 😀

    Jó buli lesz, holnap-holnap után atom… 🙂

    Aztán termeljétek a hozzászólásokat, legyen mit olvasnom mire hazajövök vasárnap 😀

    A csutortokot tombold vegig helyettem is legyszi. Sajnos azt a 6800 Ft-ot nem vagyok hajlando kifizetni egy sz*ros napijegyert 🙁

    Jo szorakozast amugy neked!

    , Hozzászólás ID: #116886
    frici
    Felhasználó
    Frici
    • Hozzászólás: 630

    Höhöööööö….NÁTÁS!

    :diable: Megvan a jegyem BRUTAL ASSAULTra :diable:

    Már csak egy jó türhő gumicsizmát kell szereznem és minden egybe van…hogy miért?

    ezért…az időjárás hagyománynak érzi, h eláztasson minket.

    , Hozzászólás ID: #116887
    lukivoker
    Felhasználó
    Lukivoker
    • Hozzászólás: 378

    nekem is nemsokára hegyalja 😀 péntek szombat

    , Hozzászólás ID: #116888
    sada1988
    Felhasználó
    Sada1988
    • Hozzászólás: 334

    Srácok ti nem tom hol voltatok hegyalján 😀 láttam úgy 10pipást kb de mind nagyon amatőr szinten nyomta 😀

    a waterpipe bár meg szinte nevetséges volt … komolyan ilyen koszpáncél réteg volt a pipákon …

    Nekem meg majdnem elvették a zsebsárkányt :S mert hétfőn mentünk akkor még semmi kutatás nem volt de betámadtak épp iozzitás közbe a secusok ,hogy ez meg mi 😀 a házi maszek csövem meg 4órát teszteltük iotthon praktiker 2 cső müanyag pisztollyal megcsinálva fasza volt a teszt alatt ellenben a sátorban a párát meg a 60fokot nem szerette azt megkelett szigszallagozni .

    , Hozzászólás ID: #116889
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    krampi írta korábban:
    Hookah írta korábban:
    Holnap Hegyalja, össze van pakolva minden, lesz 1 kg dohány, cocobrico 2 kiló, forrasztó lámpák…és 3 pipa 😀

    Jó buli lesz, holnap-holnap után atom… 🙂

    Aztán termeljétek a hozzászólásokat, legyen mit olvasnom mire hazajövök vasárnap 😀

    A csutortokot tombold vegig helyettem is legyszi. Sajnos azt a 6800 Ft-ot nem vagyok hajlando kifizetni egy sz*ros napijegyert 🙁

    Jo szorakozast amugy neked!

    én képes voltam érte kiadni azt a pénzt.. állok sorba a jegypénztárnál 1 csaj leszólít.. aztán tőle vettem 1 napijegy árán 1 vip bérletet 😀 😀 szerencse is kell néha..

    pipásokat énse nagyon láttam..

    , Hozzászólás ID: #116890
    hookah
    Felhasználó
    Hookah
    • Hozzászólás: 1615
    krampi írta korábban:

    A csutortokot tombold vegig helyettem is legyszi. Sajnos azt a 6800 Ft-ot nem vagyok hajlando kifizetni egy sz*ros napijegyert 🙁

    Jo szorakozast amugy neked!

    Most értem haza, iszonyat jó volt, igazad van krampi drága volt a napi jegy, de egész hétre mentem és tomboltam minden nap! 😀

    Amit bereklámoztak vihart, volt egy 10 perces szélvihar, 1 óra eső és ezenkívül semmi extra.

    Nagyon jó fesztivál volt, egy igazi élmény jó sok finom borral! 😛

    Sada1988 írta korábban:
    Srácok ti nem tom hol voltatok hegyalján 😀 láttam úgy 10pipást kb de mind nagyon amatőr szinten nyomta 😀

    a waterpipe bár meg szinte nevetséges volt … komolyan ilyen koszpáncél réteg volt a pipákon …

    Én nem a Tisza, hanem szemben a Tiszavirág kempingbe voltam, ami még kulturáltnak mondható viszonylagos értelemben, ja és itt nem szólt senki semmit, hogy mit viszel be, meg mit csinálsz. Mi rendesen Al Masah-ot tömtünk, 2 alma, sárgadinnye és szeder ízben, Cocobricoval és a házi csövemmel. 😛 🙂

    , Hozzászólás ID: #116891
    sada1988
    Felhasználó
    Sada1988
    • Hozzászólás: 334
    teveve írta korábban:
    krampi írta korábban:

    A csutortokot tombold vegig helyettem is legyszi. Sajnos azt a 6800 Ft-ot nem vagyok hajlando kifizetni egy sz*ros napijegyert 🙁

    Jo szorakozast amugy neked!

    én képes voltam érte kiadni azt a pénzt.. állok sorba a jegypénztárnál 1 csaj leszólít.. aztán tőle vettem 1 napijegy árán 1 vip bérletet 😀 😀 szerencse is kell néha..

    pipásokat énse nagyon láttam..

    azok a mieink voltak : D zenekarból maradt ki egy fő azt adták el 🙂

    , Hozzászólás ID: #116892
    teveve
    Felhasználó
    teveve
    • Hozzászólás: 154
    Sada1988 írta korábban:
    teveve írta korábban:

    én képes voltam érte kiadni azt a pénzt.. állok sorba a jegypénztárnál 1 csaj leszólít.. aztán tőle vettem 1 napijegy árán 1 vip bérletet 😀 😀 szerencse is kell néha..

    pipásokat énse nagyon láttam..

    azok a mieink voltak : D zenekarból maradt ki egy fő azt adták el 🙂

    akkor ezúton is üdvözlöm a lányt :hehe:

    , Hozzászólás ID: #116893
    stereo
    Felhasználó
    Stereo
    • Hozzászólás: 456

    Hát ez már nem nyár, de mindegy..

    Paganfest!!!!Szept.28, azaz jövőhét hétfő.

    [kep]https://rockerek.hu/kepek/flyerek/d/dieselklub/dieselklub_paganfest2009.1251109576.jpg[/kep]

    Tervbe van valakinek?

    , Hozzászólás ID: #116894
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Stereo írta korábban:
    Hát ez már nem nyár, de mindegy..

    Paganfest!!!!Szept.28, azaz jövőhét hétfő.

    [kep]https://rockerek.hu/kepek/flyerek/d/dieselklub/dieselklub_paganfest2009.1251109576.jpg[/kep]

    Tervbe van valakinek?

    Voltam már 2 Paganfest-en, elég volt. 🙂 Jó buli lesz amúgy.

27 bejegyzés megtekintése - 31-57 / 57

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.