A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Országos vízipipa találkozó 2011

  • , Hozzászólás ID: #69739
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Idézet egy másik blogról

    “Reméljük, június 25-re senki nem szervezett még magának semmi programot, ugyanis szeretnénk vízipipázni veletek. Méghozzá országosan! Igen, idén sem maradunk össznépi találkozó nélkül és a fenti időpontot tűztük ki eme eseményre. Addigra remélhetőleg mindenki végezni fog érettségivel, vizsgával is, valamint szombaton talán nem fogtok dolgozni. Azonban szükségünk lenne a Ti segítségetekre is. Sajnálatos módon mi csak a budapestiek ősszecsődítését tudjuk levezényelni, a többi nagyvárosban történő szervezésre se időnk nincs , se megfelelő helyismeretünk az helyi terekről, parkokról ahova ki lehetne ülni. Éppen ezért ha úgy gondolod, szeretnél részt venni a szervezésben, hogy a Te városod pipásai is egybe tudjanak gyűlni, írj nekünk. Küldj e-mailt a [email protected] címre és kapsz tőlünk szóróanyagokat, matricákat, valamint posztert, amit a helyi boltokban remélhetőleg ki tudsz tenni. Az e-mail tárgya a könnyebb áttekinthetőség végett a “Városod neve” Vízipipa találkozó legyen.

    Várjuk a jelentkezőket!

    Addig is jó pipázást!”

    , Hozzászólás ID: #151783
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377

    A budapesti helyszínről lehet már tudni valamit????Vagy még nagyon képlékeny?

    , Hozzászólás ID: #151784
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Margit szigeten lesz. Imre majd ide is küldi egy térképet.

    , Hozzászólás ID: #151785
    zoli78
    Felhasználó
    zoli78
    • Hozzászólás: 377
    SzultánKincsei írta korábban:
    Margit szigeten lesz. Imre majd ide is küldi egy térképet.

    Köszönöm az infót.Én biztosan ott leszek 🙂

    , Hozzászólás ID: #151786
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    Nem igaz , hogy mindig olyan messze vannak a találkozók :S

    Sose tok elmenni XD

    , Hozzászólás ID: #151787
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Nem csak Budapesten lesz. Ha végig olvastad volna amit lejjebb írtam kiderült volna számodra is. 4 hozzászólás volt az egész topicban, elképesztő, hogy már ennyit visszagörgetni is megerőltető

    , Hozzászólás ID: #151788
    porcika
    Felhasználó
    porcika
    • Hozzászólás: 431

    tudom , hogy nem csak bp-n lesz..

    De környéken sajna nem

    , Hozzászólás ID: #151789
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Veresegyházon lehet? Mert én szivesen megszervezem. : )

    , Hozzászólás ID: #151790
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Az eddigi helyszínek fel lettek varrva Google Maps-re

    Továbbra is várunk email-eket ha szeretnéd hogy felkerüljön a településed erre a térképre

    [email protected]

    , Hozzászólás ID: #151791
    tsaba
    Felhasználó
    Tsaba
    • Hozzászólás: 14

    Halii! Mivel még sosem voltam ilyen nagy találkozón, lenne pár kérdésem! Amikor ottleszünk, gondolom a réten nyugodtan mindenki előkészíti a barátaival a pipáját, stb… De aztán..? Úgy értem mennyire nyíltak, barátságosak az emberek?:D Mert simán elképzelem hogy mindenki leül a saját haverjaival és hozzá se szól máshoz, max ismerősökhöz még odamegy “kóstolgatni”:D Vagy ennél nyitottabb, lehet járkálni, ismerkedni, dumálni? Remélem nem hülyeség a kérdésem. Köszi előre is

    , Hozzászólás ID: #151792
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Eddig még nekem sem volt alkalmam elmenni egy találkozóra, de eddig mindenkitől csak pozitív visszajelzést hallottam, barátságos társaság ez 🙂 No para, nem fognak az emberek elszeparálódni, mindenki nyitott, persze ehhez az kell, hogy te is határozott legyél.

    , Hozzászólás ID: #151793
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Vegyétek hozzá hogy ez nem a fórum szervezése. De úgy tapasztaltam eddig hogy sosem jelentett problémát több kisebb csoport összeolvadása, vagy az hogy elcsevegjenek egymással, dohányt és tapasztalatot cseréljenek

    , Hozzászólás ID: #151794
    tsaba
    Felhasználó
    Tsaba
    • Hozzászólás: 14

    Okés, persze. Köszönöm a válaszokat!

    , Hozzászólás ID: #151795
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Én biztos, hogy megyek a margitszigetre. 🙂

    , Hozzászólás ID: #151796
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    18év alatt nagy problem ha kimek??

    , Hozzászólás ID: #151797
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414
    shishaman96 írta korábban:
    18év alatt nagy problem ha kimek??

    Nincsen hivatalos szervezőgárda, aki kontrollálná az eseményt, ez egy egyszerű baráti / társasági összejövetel. Mellesleg pedig lehetőség se lenne az életkor ellenőrzésére. Így mindenki saját felelősségére látogathat ki, úgyhogy gyere nyugodtan 🙂

    , Hozzászólás ID: #151798
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    krampi írta korábban:
    shishaman96 írta korábban:
    18év alatt nagy problem ha kimek??

    Nincsen hivatalos szervezőgárda, aki kontrollálná az eseményt, ez egy egyszerű baráti / társasági összejövetel. Mellesleg pedig lehetőség se lenne az életkor ellenőrzésére. Így mindenki saját felelősségére látogathat ki, úgyhogy gyere nyugodtan 🙂

    Most megnyugodtam 🙂

    , Hozzászólás ID: #151799
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    A Békéscsabai találkozóra valószínűleg el tudok menni, írjon még az, aki a megyéből részt vesz benne!

    , Hozzászólás ID: #151800
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Körülbelül hányra menjünk?

    WaZza barátommal már hónapok óta csak erről beszélünk, de mivel mind a ketten vidékiek vagyunk, az lenne a jó, ha akkorra érnénk oda, mikor már kezd gyűlni a tömeg. Azt gondoltuk, hogy olyan délre felérünk Budapestre és akkor kb. 1 körül átmegyünk Margit szigetre!

    Üdv!

    , Hozzászólás ID: #151801
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A plakáton 14-től van kezdés írva, tehát 13-ra bőven jó ha odaértek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #151802
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    sYska/!/ írta korábban:
    A plakáton 14-től van kezdés írva, tehát 13-ra bőven jó ha odaértek. 🙂

    Köszönöm!

    ui: A plakátot még nem láttam. :S :rouge:

    , Hozzászólás ID: #151803
    kapasjelzo
    Felhasználó
    kapasjelzo
    • Hozzászólás: 16

    Nem ütközik jogi akadályokba a program? ezeket nem kell városonként lejelenteni rendőrségen?

    , Hozzászólás ID: #151804
    nick
    Felhasználó
    Nick
    • Hozzászólás: 787

    Csak műsoros rendezvény esetén, vagy köztereken való gyülekezéskor, kábé 100 fő fölött.

    , Hozzászólás ID: #151805
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Csak csendben halkan megkérdem nincs olyan ingerenciátok hogy 1 órával a kezdés előtt ( lusták kedvéért 13:00kor) összegyülni így fórumosok? ez leginkább az új tagoknak szól illetve akiket nem ismerünk még személyesen.

    , Hozzászólás ID: #151806
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103

    Hát szerintem az ott lévők többsége úgyis fórumos lesz, bár én benne vagyok! Sőt, szívesebben vagyok veletek, fórumosokkal egy társaságban, mint az innen-onnan odacsapódó, nem ismerős pipásokkal! : ) (Nincs semmiféle negatív előítéletem, de biztos, ami biztos!)

    És hogy legyen? Álljak ki egy helyre egy nagy táblával a kezemben, hogy FÓRUMOSOK IDE! ? 😀

    , Hozzászólás ID: #151807
    dozer23
    Felhasználó
    dózer23
    • Hozzászólás: 1069

    Chaten vaterán és egyéb helyen gyakran használt kérdés “Miről ismerlek meg”

    Engem szerintem nem nehéz kiszúrni feltünően jóképü vagyok 😀 Amúgy viszonylag egyszerü magas dagadt “nagy darab” nagy láb KM trimetál

    , Hozzászólás ID: #151808
    kapasjelzo
    Felhasználó
    kapasjelzo
    • Hozzászólás: 16
    beriking írta korábban:
    Hát szerintem az ott lévők többsége úgyis fórumos lesz, bár én benne vagyok! Sőt, szívesebben vagyok veletek, fórumosokkal egy társaságban, mint az innen-onnan odacsapódó, nem ismerős pipásokkal! : ) (Nincs semmiféle negatív előítéletem, de biztos, ami biztos!)

    És hogy legyen? Álljak ki egy helyre egy nagy táblával a kezemben, hogy FÓRUMOSOK IDE! ? 😀

    Jómagam 25-én még Budapesten leszek, de szerintem inkább haza megyek Bajára. Haverokat már invitáltam az eseményre, igaz semmi infóm nincs még róla. A bajairól tudsz valamit?

    Amúgy a profi fórumosoktól sokat tudnának tanulni a kezdő pipások, nem biztos hogy klikkesedni kellene. Tapasztalatcserére kiváló alkalom… :intello:

    , Hozzászólás ID: #151809
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Komárom – Esztergom megyében lesz valahol találkozó tud róla valaki valamit??

    , Hozzászólás ID: #151810
    beriking
    Felhasználó
    beriking
    • Hozzászólás: 103
    kapasjelzo írta korábban:
    beriking írta korábban:
    Hát szerintem az ott lévők többsége úgyis fórumos lesz, bár én benne vagyok! Sőt, szívesebben vagyok veletek, fórumosokkal egy társaságban, mint az innen-onnan odacsapódó, nem ismerős pipásokkal! : ) (Nincs semmiféle negatív előítéletem, de biztos, ami biztos!)

    És hogy legyen? Álljak ki egy helyre egy nagy táblával a kezemben, hogy FÓRUMOSOK IDE! ? 😀

    Jómagam 25-én még Budapesten leszek, de szerintem inkább haza megyek Bajára. Haverokat már invitáltam az eseményre, igaz semmi infóm nincs még róla. A bajairól tudsz valamit?

    Amúgy a profi fórumosoktól sokat tudnának tanulni a kezdő pipások, nem biztos hogy klikkesedni kellene. Tapasztalatcserére kiváló alkalom… :intello:

    Üdv!

    Riccio Google Maps-os linkje alapján Baján a Petőfi szigetben lesz a focipálya mellett, azon a nagy placcon! Nem tudom, mégis hányan mennek el és ki szervezi, de engem jobban izgat a pesti találkozó! Mégiscsak többen leszünk és a ‘vízipipások nagyjai’ vesznek ott részt!

    , Hozzászólás ID: #151811
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Az nemgond hogy ha egy-két haverom is jön? Ők sajnos nem fórumosok. 🙁

30 bejegyzés megtekintése - 1-30 / 127

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.