A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Országos vízipipa találkozó 2011

  • , Hozzászólás ID: #151872
    duayne
    Felhasználó
    Duayne
    • Hozzászólás: 160

    Dörög. Esik.

    , Hozzászólás ID: #151873
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Helyzet jelentés: pesten túlnyomóan felhős szeles idő vna. hőtartót ne hagyjátok otthon

    , Hozzászólás ID: #151874
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Szeles, de jó idő…nagyon várom már. Hőtartót hozok…köszi hogy szóltál.

    , Hozzászólás ID: #151875
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    A Margit szigeten a fák sokat védenek majd. Bár tényleg kell hőtartó. 🙂 Én olyan 14:30 körül érkezek majd.

    , Hozzászólás ID: #151876
    hookah231
    Felhasználó
    immobear
    • Hozzászólás: 458

    Jó pipázást mindenhol!

    , Hozzászólás ID: #151877
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Apa kezdődik! Kaja és indulás. 🙂

    , Hozzászólás ID: #151878
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712

    Miskolc csúnyának tűnik és Nyíregyházára sincsenek jó kilátások… én azt hiszem, hogy itthon maradok 🙁 :triste1:

    , Hozzászólás ID: #151879
    saiid
    Felhasználó
    Saiid
    • Hozzászólás: 488

    A rohadt életbe hogy erre se tudok menni :grr: Pedig pont ma van a KM pipámnak az első szülinapja 😛

    , Hozzászólás ID: #151880
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Na hát a nyíregyházi találkozóból jóformán semmi nem lett..

    Kimentünk és 2 szívócsővel a nyakamba sétálva azt reméltem, hogy felfedezek majd jó pár ismerős arcot de semmi.. Mentünk egy kört, a teaházban semmi, majd vissza a tóra, ahol eredetileg is lett volna a találkozó, de ugyanúgy semmi. Csak gratulálni tudok. Annyira nem volt vészes az idő.. sőt. Hazaérve pipáztam is egyet.

    , Hozzászólás ID: #151881
    james
    Felhasználó
    James
    • Hozzászólás: 712
    DajDaj írta korábban:
    Na hát a nyíregyházi találkozóból jóformán semmi nem lett..

    Kimentünk és 2 szívócsővel a nyakamba sétálva azt reméltem, hogy felfedezek majd jó pár ismerős arcot de semmi.. Mentünk egy kört, a teaházban semmi, majd vissza a tóra, ahol eredetileg is lett volna a találkozó, de ugyanúgy semmi. Csak gratulálni tudok. Annyira nem volt vészes az idő.. sőt. Hazaérve pipáztam is egyet.

    Én sajnálom, hogy nem lett semmi. Nagyon szívesen elmentem volna, de mivel nem nyíregyházi vagyok, így nem mertem ebben a kétes időben pipával, pléddel, csővel és mindennel a kezemben bebuszozni feleslegesen.

    , Hozzászólás ID: #151882
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255
    DajDaj írta korábban:
    Na hát a nyíregyházi találkozóból jóformán semmi nem lett..

    Kimentünk és 2 szívócsővel a nyakamba sétálva azt reméltem, hogy felfedezek majd jó pár ismerős arcot de semmi.. Mentünk egy kört, a teaházban semmi, majd vissza a tóra, ahol eredetileg is lett volna a találkozó, de ugyanúgy semmi. Csak gratulálni tudok. Annyira nem volt vészes az idő.. sőt. Hazaérve pipáztam is egyet.

    Csak magadnak gratulálhatsz!

    Aki későn jött, az lemaradt. Esett az eső 14 órakor, és ezért bevonultunk a Dr. Gonzo’s boltba az Univerzum üzletház mellé a Körte u.-ba.

    Fél 2-től fél 3-ig kint voltunk a Bujtosi tónál, de csak 4-en voltunk.

    Ne haragudj, de becses személyed miatt sem akartunk megázni.

    Köszönöm a magam és Gábor nevében is azoknak akik ígérték, hogy jönnek “Isten bizony”, és nem jöttek!

    , Hozzászólás ID: #151883
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Nem akarok belefolyni mert tiszteletlenség is lenne, de ha rajtam múlt volna akkor minimum felállítok egy B tervet eső, rossz idő esetére. Sajnos ez elmaradt. A Dr. Gonzo fűbárba meg senki se kapott sehol sem meghívást. 20an lettünk volna. Kimentem a tóra felderíteni a terepet és sehol senki.. ugyan már. Hívtam a többieket, hogy felejtős, mert nincs sehol senki, nézzenek szét neten, hogy ki hova ment. Elmentem a teaházba, ahol Krisztián se látott semmi infot. Gratulálok még egyszer a szervezéshez, szerintem nem kell tovább belemélyülnöm. Ha meg 2-kor kezdődik egy esemény és esik az eső, akkor nyilván rendelkezek annyi sütnivalóval, hogy várok egy kicsit (ami pont f1 idejére esett). Plusz én nem 1 km-re lakok a bújtosi tótól hanem 10szer annyira. Főleg ez és az informálatlanság okozta az előbbi kirohanásomat, ami lehet sértő ha az ember fia szervezi az eseményt, de tudni kell beismerni, hogy ha valami el van ba…va akk az bizony el van ba…va. Jöhet a pihenő nyugodtan, ha ezek után vérig sértettem valakit. Valahogy kibírom. Sajnálom.

    , Hozzászólás ID: #151884
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    A margitszigeten holvoltatok syska!? mert én a haverommal teljesen körbe játuk és nemtaláltunk senkit. Végül is pipáztunk, késöbb jöt három srác jófejek voltak ők is a találkozóra mentek, de ők se tudták, hogy hol van.

    (Köszönöm a szultánkincseinek a dohányokat és a 1kg bamboocha szenet.!)

    🙂 🙂 🙂

    , Hozzászólás ID: #151885
    akoska60
    Felhasználó
    Akoska60
    • Hozzászólás: 4255

    Dajdaj!

    Azt hiszem nem olvasol a neten semmit. Az .eu honlapján meg volt jelölve a hely, és az időpont is.Megint az F1-el hozakodz elő? Akkor nézd azt, de ne morogj, hogy senkit nem találtál ott, amikorra meg volt hirdetve! Nem a mi hibánk, hogy a tv előtt ülve nem látod ki van ott, ill ki nincs.Az esós időre való B tervedet kíváncsian várom. Nem csak kritizálni kell, esetleg tenni is lehet az ügy érdekében valamit!

    A Dr. Gonzo’s boltot ne minősítsd, ha nem ismered! A bolt tulajdonosa volt olyan kedves, és felajánlotta, hogy nála a boltban pipázhatunk az esőre való tekintettel.

    Érdekes módon voltak akik sokkal messzebről is idetaláltak, mint Te.

    Hiába mentegeted magad, száz szónak is egy a vége:

    nem akarásnak nyögés a vége!

    Jó szórakozást a Forma egyhez! /Tudtommal nem egy futamból és nem egy edzésből áll az idény, de ez bizonyára a legfontosabb volt számodra/

    , Hozzászólás ID: #151886
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    vpaladin…A pipatalálkozó mint meg volt beszélve még az elején a hotel mögötti réten volt.

    Én párommal most jöttünk haza onnan…Nagyon jó volt. Ami azt illeti mások is keresték a piptali helyét, viszont ők megtaláltak minket…

    , Hozzászólás ID: #151887
    gabor
    Felhasználó
    Gábor
    • Hozzászólás: 1403

    Dajdaj, ha megnézed a facebook oldalát az eseménynek, akkor láthatod, hogy a Dr. Gonzo-féle ‘fűbár’ tulaja szét írta az agyát, hogy mindenki jöjjön oda. Érdekes, aki nagyon akart, odatalált hozzánk. 🙂 Nincs szerintem miről beszélni, a bambaság is okozhatta a kellemetlenséget. Azért nem vártunk rád, mert az eső elkezdett esni, és Uram bocsá! nem vagyok meteorológus, hogy megállapítsam, meddig tart. Lehet, hogy el volt baszva, de ha találkozóra megyek, akkor én helyette nem F1et nézek, hanem találkozóra megyek. A pontosság nagy erény, javaslom Neked is. Én minden tőlem telhetőt megtettem, írtam facebook oldalra is, szórólapot, plakátot osztottam. Azért köszönöm észrevételeidet, kettőre volt meghirdetve, nem négyre, az már a Te bajod, igazán sajnálom – elhiheted. Sajnálom, hogy emberből vagyok és nem vagyok tökéletes.

    , Hozzászólás ID: #151888
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Na mindegy majd legközelebb. 🙂 Legaláb voltam szk-ban és a margitszigeten. 🙂

    Igazatok van az én hibám volt, hogy nemtaláltalak meg titeket. 🙁

    , Hozzászólás ID: #151889
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370
    akoska60 írta korábban:
    vpaladin írta korábban:

    Nem is vagyok regizve facebook-ra és különben se nézek F1-et. :triste1:

    Nézted, hogy kezdődik a hsz??

    Ja bocs aszittem, hogy nekem szól. :rouge:

    , Hozzászólás ID: #151890
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Na de kérem. Nem akarok én itt vitatopikot indítani, folytatni. Egyszerűen nekem elvből nem ismerősöm facebookon egy herbáriát is forgalmazó bolt. Lehet nekem nem fér ebbe bele, sajnálom. Lemaradtam róla úgy, ahogy az összes ismerősöm. Furcsa mi? Bambaság okozta kellemetlenség lenne a dolog, hogy ha nem néztem volna a FB-n Frici oldalát, az eu által kiírt programtervet és az ázsia teaház oldalát. Plusz még személyesen is elmentem 3 helyszínre, ahol az egyik éppen zárva volt. F1-et meg haggyuk már. Akoska60 hozta elő, hogy azt néztem, mintsem kimentem volna esőbe tájékozódni 12 km-re a lakóhelyemtől. Azt néztem, mit tettem volna? Sajnos nem vagyok a vízipipás “elit tagja” akik között BIZTOSAN rendben le tudtátok szervezni a dolgokat, de sajnos ez az elit nem egy széles körű társaság. Tény, ha facebookon dr. gonzo ismerőse lettem volna akkor ott tudtunk volna lenni mindannyian. Sajnos eszem ágában sincs ismerősömnek jelölni. Mondjuk, hogy elmosta az esőt az egész és haggyuk ezt, mert egyikünk sem az a típusú ember (már ami a fórumozás során lejött) aki beismerné a hibáit. A “B” tervvel a Teaházat kerestem volna fel, hogy ha már Nyíregyháza becses tulajdonában tudhat egy ilyet, ellentétben olyan városokkal akik rendben levezették a találkozót mindenféle B terv nélkül. Dr. Gonzo-t nem akartam bántani mivel nem vagyok érintett a köreiben. Biztosan nagyon jó fej a tulajdonos, hiszen megengedte, hogy ott legyetek. Amennyiben sértő volt számára a dolog, akkor ez úton kérek elnézést tőle. A fűbár jelzőért is elnézést, mivel a THC nem egy a JWH 108-as vegyülettel. Érti aki érti.

    , Hozzászólás ID: #151891
    dajdaj
    Felhasználó
    DajDaj
    • Hozzászólás: 363

    Na de kérem. Nem akarok én itt vitatopikot indítani, folytatni. Egyszerűen nekem elvből nem ismerősöm facebookon egy herbáriát is forgalmazó bolt. Lehet nekem nem fér ebbe bele, sajnálom. Lemaradtam róla úgy, ahogy az összes ismerősöm. Furcsa mi? Bambaság okozta kellemetlenség lenne a dolog, hogy ha nem néztem volna a FB-n Frici oldalát, az eu által kiírt programtervet és az ázsia teaház oldalát. Plusz még személyesen is elmentem 3 helyszínre, ahol az egyik éppen zárva volt. F1-et meg haggyuk már. Akoska60 hozta elő, hogy azt néztem, mintsem kimentem volna esőbe tájékozódni 12 km-re a lakóhelyemtől. Azt néztem, mit tettem volna? Sajnos nem vagyok a vízipipás “elit tagja” akik között BIZTOSAN rendben le tudtátok szervezni a dolgokat, de sajnos ez az elit nem egy széles körű társaság. Tény, ha facebookon dr. gonzo ismerőse lettem volna akkor ott tudtunk volna lenni mindannyian. Sajnos eszem ágában sincs ismerősömnek jelölni. Mondjuk, hogy elmosta az esőt az egész és haggyuk ezt, mert egyikünk sem az a típusú ember (már ami a fórumozás során lejött) aki beismerné a hibáit. A “B” tervvel a Teaházat kerestem volna fel, hogy ha már Nyíregyháza becses tulajdonában tudhat egy ilyet, ellentétben olyan városokkal akik rendben levezették a találkozót mindenféle B terv nélkül. Dr. Gonzo-t nem akartam bántani mivel nem vagyok érintett a köreiben. Biztosan nagyon jó fej a tulajdonos, hiszen megengedte, hogy ott legyetek. Amennyiben sértő volt számára a dolog, akkor ez úton kérek elnézést tőle. A fűbár jelzőért is elnézést, mivel a THC nem egy a JWH 108-as vegyülettel. Érti aki érti.

    , Hozzászólás ID: #151892
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Vita befejezve.

    vpaladin: Google maps-on elég pontosan ott volt a pötyike. 🙂

    , Hozzászólás ID: #151893
    wazza
    Felhasználó
    WaZza
    • Hozzászólás: 104

    Láttalak titeket skacok :perv: vpaladin – téged azt hiszem hogy a szökőkútnál láttalak, pont a sziget másik végén voltak a többiek. 🙂

    , Hozzászólás ID: #151894
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Hát azt kell hogy mondjam… A Margitszigeten nagyon jó hangulat volt!!!

    Új dohányokat kóstolhattam. (azt köszönöm mindenkitől aki megkínált)

    Köszi Julio hogy te is rá vettél, hogy eljöjjek! 🙂

    és nagyon szeretném megköszönni Nightwolf-nak még egyszer, hogy segített a fuvarozásban! 😛

    Nekem nagyon tetszett mindenki segítette a másikat szén/dohány és egyéb ügyben.

    “Valaki” 😛 még a vérét is áldozta, hogy a sörömet kinyissa! xD

    Jó sokan voltunk, bár sok embert nem ismertem. :S

    , Hozzászólás ID: #151895
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    No hát hazaértem én is. Sajnálom azokat akiknek keresztbe tett az időjárás. Folyamatosan néztem telóról időképet és sejtettem, hogy kevesen lesznek keleten.

    A pesti helyzethez meg annyit tudok hozzáfűzni, hogy nem olyan nagy az a sziget. Mi a Margit-híd felőli oldalról közelítettünk. Láttunk pár pipást ott a szökőkútnál, adtunk nekik egy szórólapot, hogy jöjjenek át a túloldalra mert országos találka van ott. Azt mondták tudják, és ennél többet nem is akartak foglalkozni a témával, pipáztak tovább. Ennyit arról, hogy legyünk egy helyen. Akik nem találtak meg minket (úgy hogy próbálkoztak is) azok nem tudom hol nézelődtek. Kb fél kettőre érkeztek oda dózerék egy kisebb társasággal. Ott ültünk a nagyréten max 20-an. Egy akkora társaságot is szerintem nehéz nem észrevenni. Meg most komolyan, ilyen nehéz betájolni EZT?

    Egyébként családias volt a hangulat, az időnk a szelet leszámítva kitűnő volt.

    Kicsit csalódott voltam, mert tényleg szerettem volna, hogy sikerüljön országos szinten jól összehozni, de legalább volt miből tanulni, így remélhetőleg a következőt sikerül jobban összehoznom/összehoznunk.

    , Hozzászólás ID: #151896
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    Tomka írta korábban:
    Hát azt kell hogy mondjam… A Margitszigeten nagyon jó hangulat volt!!!

    Új dohányokat kóstolhattam. (azt köszönöm mindenkitől aki megkínált)

    Köszi Julio hogy te is rá vettél, hogy eljöjjek! 🙂

    és nagyon szeretném megköszönni Nightwolf-nak még egyszer, hogy segített a fuvarozásban! 😛

    Nekem nagyon tetszett mindenki segítette a másikat szén/dohány és egyéb ügyben.

    “Valaki” 😛 még a vérét is áldozta, hogy a sörömet kinyissa! xD

    Jó sokan voltunk, bár sok embert nem ismertem. :S

    Örülj a véráldozatnak Teh…Mert “a világ egy sörnyitó” effektet nem ismered, és nem vagy képes kinyitni egy otthoni kulccsal a sörödet…Én meg azóta is ragtapaszolom magam…Majd behajtom rajtad. Sok dohányodba fog még ez kerülni!

    :frime:

    , Hozzászólás ID: #151897
    tomka
    Felhasználó
    Tomka
    • Hozzászólás: 563

    Nem volt elég az a nagyadag Fakher 2alma? 😛

    , Hozzászólás ID: #151898
    shishaman96
    Felhasználó
    Shisha-man-96
    • Hozzászólás: 382

    Milyen volt?? Képeket hol tok nézni??

    , Hozzászólás ID: #151899
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011
    Tomka írta korábban:
    Nem volt elég az a nagyadag Fakher 2alma? 😛

    Az csak a vérem egy részére elég……

    Képeket hamarosan töltök majd össze, és felrakom egy tárhelyre…

    , Hozzászólás ID: #151900
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Képeket (vagy linket hozzájuk) küldjétek el nekem ide: syska1988(kukac)gmail(pont)com és majd feldobom pár nap múlva a galériába.

    , Hozzászólás ID: #151901
    riccio
    Felhasználó
    Riccio
    • Hozzászólás: 1785

    Videók viszont ha vannak azok jöhetnének ide: [email protected]

30 bejegyzés megtekintése - 91-120 / 127

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.