A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Vizipipas.info: Vortex, minőségi dohány, mégis 1 óra alatt megég, mitől?

Ebben a fórumban: Friss kérdések Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #70224
    rssrobot
    Felhasználó
    RssRobot
    • Hozzászólás: 672

    Sziasztok!
    Vortex kerámiát használok, cocobrico szenet, minőségi dohányt, mégis megég 1 óra alatt. Kellemetlen szenes íze lesz, de nem kapar (vagy csak egy nagyon kicsit). A pipa egy 55 cm-es elég olcsó darab. Még al fakher dohánnyal is csak egy órát bírt. 4 réteg alut szoktam rátenni és mindig feszes nehogy hozzáérjen. Szénből 3db 1 kg-os cocobrico-t pakolok fel. Mindenhol azt olvasom, hogy a vortex kerámiának 2.5 órán át működnie kell, nekem ez még soha nem sikerült, mi lehet a gond?

    A kérdésre ha választ adnál, akkor ide kattints.

    , Hozzászólás ID: #156776
    szultankincsei
    Felhasználó
    SzultánKincsei
    • Hozzászólás: 736

    Friss a dohány? Kerámiában van elég dohány? Probálj 2cb-vel. Használj páncél alufólia.

    , Hozzászólás ID: #156777
    toffi23
    Felhasználó
    Masko
    • Hozzászólás: 29

    Tegnap nekem ugyanez volt, csak nem vortex kerámiával, hanem sima egyiptomival. Nem raktam tele dohánnyal és kicsivel több, mint egy óra után ugyanez a szenes íz jött. Szerintem a hamu ráhullhatott a dohányra, mert 1 óra után a szenek már nagyon hamuztak.

    , Hozzászólás ID: #156778
    vpaladin
    Felhasználó
    vpaladin
    • Hozzászólás: 370

    Ha háztartási fóliát használ akkor minimum 3-4réteg kell.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

‘Friss kérdések’ fórum lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.