A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

VPF.hu dohány bazár – 2010

Ebben a fórumban: Csak tagoknak! Hozzászólás

  • , Hozzászólás ID: #143858
    cira
    Felhasználó
    Cira
    • Hozzászólás: 305
    SamPez írta korábban:
    Troll írta korábban:
    Tegnap a Raiffeisen banknál elég rendesen elküldtek, hogy személyi kell az utaláshoz, ami pedig nem volt nálam. ugyhogy holnap fogok utalni.

    Nem kell hozzá ….csak pénz meg a szám ahova küldött. oo/Nagyon beleélősen látja el a munkáját az illető!

    Az OTP-nél nem kell, de a Raiffeisen-nél igen, legalábbis tőlem ott eddig mindig kérték.

    , Hozzászólás ID: #143859
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Az a lenyeg, hogy a megjegyzesbe irjatok bele a forumos nicketeket, hogy tudjam valamihez kotni.

    Amugy en nemregiben hallottam Gabortol, hogy az OTP-ben nem kernek szemelyit a befizetesnel, meg az atutalasnal. Ezen tobben is meglepodtunk, mivel elvileg ez a normalis. Eddig barhol fizettem be penzt, vagy utaltam bankon belul, mindig kertek szemelyit.

    , Hozzászólás ID: #143860
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    krampi írta korábban:
    Az a lenyeg, hogy a megjegyzesbe irjatok bele a forumos nicketeket, hogy tudjam valamihez kotni.

    Amugy en nemregiben hallottam Gabortol, hogy az OTP-ben nem kernek szemelyit a befizetesnel, meg az atutalasnal. Ezen tobben is meglepodtunk, mivel elvileg ez a normalis. Eddig barhol fizettem be penzt, vagy utaltam bankon belul, mindig kertek szemelyit.

    Tőlem az OTP-ben is kértek, de csak azért, mert a számlámról utaltam…

    , Hozzászólás ID: #143861
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Eddig beerkezett befizetesek:

      [*:jr9f0y9y]Cira

      [*:jr9f0y9y]Gerago

      [*:jr9f0y9y]Gas

      [*:jr9f0y9y]Frici

      [*:jr9f0y9y]sYska

      [*:jr9f0y9y]Sampez

      [*:jr9f0y9y]peti562

      [*:jr9f0y9y]Radish

      [*:jr9f0y9y]Kormi (Ha te kuldted “Attila penze” cimszo alatt 😀 )

    , Hozzászólás ID: #143862
    webbie
    Felhasználó
    webbie
    • Hozzászólás: 1924

    Mai napon én is elutaltam a pénzt, 4500+600 🙂 webbie közleménnyel

    , Hozzászólás ID: #143863
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Molnár, Troll, veletek mizujs?

    , Hozzászólás ID: #143864
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Bocsánat csak nem tudtam elmenni a bankba,de holnap suli után megyek.

    , Hozzászólás ID: #143865
    krampi
    Felhasználó
    krampi
    • Hozzászólás: 3414

    Ha tudsz esetleg, akkor egyenesen Raiffeisen bankban fizess be szamlara, mert az rogton megjelenik es akkor nem kell az atutalasi ido miatt meg par napot varni a rendelessel.

    , Hozzászólás ID: #143866
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Ma vagy holnap Raiffeisenbe bemegyek, és azonnal ott lesz. bocsánat a késlekedésért :faché4:

    , Hozzászólás ID: #143867
    molnar
    Felhasználó
    Molnár
    • Hozzászólás: 1229

    Hát én szerintem most kimaradok a rendelésből…

    Ma suli után elgyalogoltam OTP-be ott csak bankkártyáról lehetett volna +380ft-ért jó elmentem Raiffeisenbe ott pedig csak bankkártya,és 18év felettiek,szal feleslegesen gyalogoltam 2órát a városba nagyon jó…Bocs mindenkitől legközelebb valahogy megoldom. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #143868
    peti562
    Felhasználó
    peti562
    • Hozzászólás: 473

    Rafiban aztmondtad, hogy számlára szeretnél befizetni és aztmondták hogy csak kártyával lehet? én már fizettem be és nem kellett kártya, nincs is kártyám. Ha a 18 a gond gyere be aztán elmegyek veled, ezen ne múljon 🙂

    , Hozzászólás ID: #143869
    gas
    Felhasználó
    gas
    • Hozzászólás: 1042

    Én is Raiffeisenbe intéztem a dolgokat. Mondtam, hogy egy számlára szeretnék pénzt felhelyezni, elkérte a lakcímkártyámat és a személyimet, felírta, kitöltött egy lapot, amire ráírta a számlaszámot is, odaadta, hogy vigyem el a pénztárba és fizethetem is. Nem volt semmi gond, pedig nem vagyok 18….

    , Hozzászólás ID: #143870
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Nagyon nehezen akar sikerülni :-/…………..volt 7nap kísérletezni miként lehetett volna befizetni. :perv:

    , Hozzászólás ID: #143871
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Molnár, szülő nem tud utalni? Azzal biztosan menne. 😉

    , Hozzászólás ID: #143872
    troll
    Felhasználó
    Troll
    • Hozzászólás: 426

    Elutaltam ! 😀

    , Hozzászólás ID: #143873
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Krampi hogy állunk?Sikerült mindenkinek utalni ja?

    , Hozzászólás ID: #143874
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SamPez írta korábban:
    Krampi hogy állunk?Sikerült mindenkinek utalni ja?

    Mindenki átutalása megérkezett és átért a pénz a rokonomhoz. Pontosan még nem tudja, de 4 hét múlva tárgyalása lesz itt a hazai fronton, szóval addigra itt lesz. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143875
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    sYska/!/ írta korábban:
    SamPez írta korábban:
    Krampi hogy állunk?Sikerült mindenkinek utalni ja?

    Mindenki átutalása megérkezett és átért a pénz a rokonomhoz. Pontosan még nem tudja, de 4 hét múlva tárgyalása lesz itt a hazai fronton, szóval addigra itt lesz. 🙂

    Nagyon jó :)akkor már csak várni kell.

    , Hozzászólás ID: #143876
    kormi
    Felhasználó
    Kormi
    • Hozzászólás: 453
    SamPez írta korábban:

    Nagyon jó :)akkor már csak várni kell.

    CSAK :(. Nem baj, legalább mostmár mégbiztosabb, hogy ittlesz :)Eszméletlenül várom már…Reméljük épségben, egészségben, vámosok ujjlenyomata nélkül érkezik meg 😛

    , Hozzászólás ID: #143877
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    Kormi írta korábban:
    SamPez írta korábban:

    Nagyon jó :)akkor már csak várni kell.

    CSAK :(. Nem baj, legalább mostmár mégbiztosabb, hogy ittlesz :)Eszméletlenül várom már…Reméljük épségben, egészségben, vámosok ujjlenyomata nélkül érkezik meg 😛

    Rokonom nevébe én is ezt kívánom. 😀

    , Hozzászólás ID: #143878
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441

    Lenne egy olyan kérésem hogyha meg jönne a rendelésem akkor leraknátok-e Julionál?Mivel 5én utazom Slovéniába (gondolom addig nme ér ide)és úgy 15-16án jövök haza.Julioval meg beszéltem a dolgot,neki nem probléma.Köszönöm

    , Hozzászólás ID: #143879
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SamPez írta korábban:
    Lenne egy olyan kérésem hogyha meg jönne a rendelésem akkor leraknátok-e Julionál?Mivel 5én utazom Slovéniába (gondolom addig nme ér ide)és úgy 15-16án jövök haza.Julioval meg beszéltem a dolgot,neki nem probléma.Köszönöm

    Meg is beszéltük, nincs semmi gond. 🙂

    , Hozzászólás ID: #143880
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312

    Fejlemények:

    Jött egy levél a Vámtól, a rokonom aláírásával….

    Szarvicc, na. 😀

    Rokonom üzeni, hogy 22-25ike között érkezik, én 26ikán megyek fel és átveszem tőle, aztán jöhet a macerás posta + átvétel.

    :super:

    , Hozzászólás ID: #143881
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    sYska/!/ írta korábban:
    Fejlemények:

    Jött egy levél a Vámtól, a rokonom aláírásával….

    Szarvicc, na. 😀

    Rokonom üzeni, hogy 22-25ike között érkezik, én 26ikán megyek fel és átveszem tőle, aztán jöhet a macerás posta + átvétel.

    :super:

    Na ennek is eljött az ideje :)……de nagyon várom már! sYska pénteken mikor jössz fel Pestre?

    , Hozzászólás ID: #143882
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SamPez írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:
    Fejlemények:

    Jött egy levél a Vámtól, a rokonom aláírásával….

    Szarvicc, na. 😀

    Rokonom üzeni, hogy 22-25ike között érkezik, én 26ikán megyek fel és átveszem tőle, aztán jöhet a macerás posta + átvétel.

    :super:

    Na ennek is eljött az ideje :)……de nagyon várom már! sYska pénteken mikor jössz fel Pestre?

    Pénteken 12:45-kor indulok Szegedről és SZK-ba kötök ki, de akkor még nem lesz nálam a dohány.

    Most nem tudom mikor fog jönni, nem mondott még semmit. A Lufthansa sztrájk is most megkavarja a légi utakat.. :triste1:

    , Hozzászólás ID: #143883
    sampez
    Felhasználó
    SamPez
    • Hozzászólás: 441
    sYska/!/ írta korábban:
    SamPez írta korábban:

    Na ennek is eljött az ideje :)……de nagyon várom már! sYska pénteken mikor jössz fel Pestre?

    Pénteken 12:45-kor indulok Szegedről és SZK-ba kötök ki, de akkor még nem lesz nálam a dohány.

    Most nem tudom mikor fog jönni, nem mondott még semmit. A Lufthansa sztrájk is most megkavarja a légi utakat.. :triste1:

    Nem gond…remélem nem lesz gond….szombaton már fel tudom venni SZKban ha minden jól pereg?

    , Hozzászólás ID: #143884
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    SamPez írta korábban:
    sYska/!/ írta korábban:

    Pénteken 12:45-kor indulok Szegedről és SZK-ba kötök ki, de akkor még nem lesz nálam a dohány.

    Most nem tudom mikor fog jönni, nem mondott még semmit. A Lufthansa sztrájk is most megkavarja a légi utakat.. :triste1:

    Nem gond…remélem nem lesz gond….szombaton már fel tudom venni SZKban ha minden jól pereg?

    Ahogy a hazai vízügyi miniszter is nyilatkozott mai híradónak:

    (Valami ilyesmi volt….) “Fel vagyunk készülve, megvan a tudásunk, kapacitásunk, helyismereteink a problémák teljes kezelésére, azonban bármikor csinálhat valami váratlant a természet, ami nem lehet felkészülni.

    Tehát ha minden jól megy akkor igen.

    , Hozzászólás ID: #143885
    serpentes
    Felhasználó
    serpentes
    • Hozzászólás: 58

    A következő rendelés mikorra várható? Még márciusban?

    , Hozzászólás ID: #143886
    nightwolf
    Felhasználó
    Nightwolf
    • Hozzászólás: 1011

    Ha rendeltek még akkor engem is érdekelne…

    , Hozzászólás ID: #143887
    sYska
    Adminisztrátor
    sYska
    • Hozzászólás: 10312
    serpentes írta korábban:
    A következő rendelés mikorra várható? Még márciusban?

    A következő fordulója az ismerősömnek március végén esedékes, legkésőbb április elsején.

    Nightwolf írta korábban:
    Ha rendeltek még akkor engem is érdekelne…

    Lesz és lehet is. 🙂

30 bejegyzés megtekintése - 61-90 / 137

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned. Ha még nincs profilod, akkor itt regisztálj!

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.