A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

A Vízipipa kortól?

, Hozzászólás ID: #81959
james
Felhasználó
James
  • Hozzászólás: 712

Fontos mindenképpen a szellemi érettség is, ugyanis aki felelősségteljesen vízipipázik attól függetlenül, hogy fejlődésben van a szervezete, nem éri olyan károsodás ami problémát okozhat. Ez például azt jelenti, hogyha hetente egyszer összeül a barátokkal vízipipázni, akkor a szervezete is jobban tolerálja a füstöt. Természetesen én is amellett vagyok, hogy 18 évesen még ha fejlődésben is van az emberi szervezet, jobban tudja értékelni a helyzet súlyát, mint 14 évesen. Én is elmúltam 18 éves amikor elkezdtem vízipipázni, előtte is csak egyszer próbáltam ki. Persze nem azért, mert olyan szigorúan tartottam magam a 18 éves korhoz, csak szimplán akkor határoztam el magam. 🙂 Mindenki a saját szervezetéért felelős, csak sajnos nem mindenki tudja felfogni a kockázatokat. Bátran kimondhatjuk, hogy ez a dohányzás legegészségesebb formája, így véleményem szerint a felelősségteljes vízipipázás korántsem károsítja úgy a fiatal szervezetet, mint némelyik város levegője ahol nap mint nap élünk, és nem tudjuk elkerülni, hogy ne lélegezzük be.