A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Fakher dohányok

, Hozzászólás ID: #76555
volm
Felhasználó
Sheldon
  • Hozzászólás: 205

Múltkor vettünk egy kis AF gránátalmát, meg is örültem neki, hiszen az egyik kedvenc gyümölcsöm. Felbontás után megcsapott az illat, hát hogy is mondjam, gránátalmára eggyáltalán nem is hasonlít, ízre meg végképp nem (gyümölcsös ízt nem lehet érezni). Belenyugodtam, és “ezt úgysem fogjuk elszívni” alapon, egy dobozban csücsül és vár, de hiába. Most így nézegettem Syska videóit és ráleltem a dohány tesztre, és meglepődtem. Ezért is írtam, hogy van-e esetleg olyan, akinek volt már hasonló problémája. (Egyik ismerősöm beleszagolt, rávágta, hogy ez tipikus kétalma, én meg pislogtam, igen még nem kóstoltam kétalmát. 😀 ) Íze meg egyezik az illatával, egyedül a füst illata kellemes számomra.

Igaz, hogy no name pipánk van, de más ízekkel nem nagyon voltak gondok (kivétel Mizo áfonya 😀 de az most más tészta).

(Bocsi, hogy ide írtam, de a probléma részlegen nem tudtam, hogy merre írjak. 😀 )

Gyümölcsös ízekből milyen AF dohányokat tudtok ajánlani? Na meg hogy legyen egy kis +, ma szemezgettem az AF special editionnal, lehet beszerzek egyet. 😀

bocsi hogy nem ide illik de én a mentás dohányt tudom ajánlani, amit eddig vettem dohányt és nem ízlett mentával elment mind, valamint a vízzel is érdemes babrálni kis citromlevet bele vagy narancslevet vagy üdítő italt is használhatsz valamint a vízipipa paszták is ízletesebbé tehetik