A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Fakher dohányok

, Hozzászólás ID: #76561
adamboy
Felhasználó
Adamboy
  • Hozzászólás: 212

VpViktor –> Persze 🙂

 

AF Mango: Illata hasonló a gyümölcshöz, picit édeskés. Teljesen más mint a Nakhla Mango. Ez sokkal jobb és finomabb volt. (Egyéni vélemény)

Íze megegyezik az illatával. Édes, de nem túl édes. Kellemesen csalódtam benne.

Aprítottsága szokásos Al Fakher, nagyon jól aprított, és jó nedves. Füst is van bőven. Egy próbát simán megér 🙂

 

AF Csoki-menta: Illata: Első szaglásra inkább a menta az erősebb. Aztán ha közelebbről szagoljuk, akkor lehet a csokis illatot is érezni, bár nem valami erős. Úgy mondanám, hogy 60/40 az arány, a menta javára. Íze: Nagyon jó mentolos, a füst kifújása után lehet érezni a csokis ízt. Inkább mondanám ilyen enyhe kakaós íznek. Életemben egyszer toltam Serbetli csokit, annak erősebb volt az íze, de ez még nem egyenesen arányos azzal, hogy jobb is! Az már too much kategória volt nálam 🙂

Nekem ez jobban ízlett. Nem volt túl erős a menta, szépen kísérte a csoki. Bár én örültem volna, ha egy picit erősebb a csoki, mert akkor a sok mentával még jobb lett volna, de így is jó ez a mix. Nekem tetszett. Füst is van bőven. Aprítottság szokásos, nagyon jó, és nagyon nedves.

 

Remélem megfelel 🙂 Ha van még kérdésed szólj nyugodtan 😉