A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Fakher dohányok

, Hozzászólás ID: #76584
zolko
Felhasználó
Zolko
  • Hozzászólás: 11

Nekem is hasonló tapasztalataim voltak a dubaiból kapott kétalmás fakherrel. Nagyon mart, csak nekem még íze se volt jó, nem úgy mint neked…  :/

Ma gondoltam kipróbálom a citrus menta ízesítésű AF-t. Nem a szokásos phunnel-lotus kombinációt választottam, hogy spóroljak a dohánnyal, ezért egy gyári Mya kerámiába tömtem. Miután beizzottak a szenek, 2 coco coalt rá is raktam. Hatalmas csalódás. Elképesztően marta a torkom, holott nem égettem el a dohányt, ezzel szemben az íze viszont erős, finom volt. Ha több hőt adtam, szívhatatlan volt, ha kevesebbet semmi füst. Megelégeltem, leszedtem a fóliát és láttam, hogy a dohány szinte még ugyanolyan mint töméskor. Sajnáltam volna kidobni, gyorsan átpakoltam a phunnelbe (amibe eltörpült ez a mennyiség..) rádobtam a lotust és a 3. szenet. Miután bemelegedett a történet, már szívhatóbb volt, de még mindig borzalmas erős. Nem igazán értem, egy Nakhlaból amit szintén erős dohányok közé sorolnak, simán elszívok egyedül is 15-20g-ot akár, de ott csak a buzz-t érezni, ilyen torok maró hatást én még nem tapasztaltam vizipipánál. Valaki tapasztalt hasonlót az új dobozos AF-ekkel?