A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Fakher dohányok

, Hozzászólás ID: #76585
volm
Felhasználó
Sheldon
  • Hozzászólás: 205

nekem semmi baj nem volt a csoki mentával nagyon finom tiszta ízt adott viszont azt észrevettem hogy talán egy kicsit erősebb volt de lehet hogy csak túlontúl mohó voltam, egy sahlar mini phunnelbe tömtem 4 réteg sima aluval 3 db tom cococha blue szénnel használtam a harmadikkal mindig játszani kellett mert voltak olyan momentumai a tömésnek amikor nagyon kapart viszont nekem nem volt más gond csak az hogy a szenek vége felé amikor már eléggé kicsik voltak már hőtartóval sem akart jó lenni nagyon kapart már és minden baja volt leszedtem az egészet és a dohányon lehetett látni hogy még bírta volna ezen felül viszont nekem nem volt vele különösebb problémám jah meg amit még észrevettem hogy talán a korábbiakhoz képest az újak szinte pépesek szerintem kicsit túl aprították a régebbi dobozok véleményem szerint nem voltaak ennyire aprítva, a sok negatív visszajelzés alapján már nagyon félek tőle mert nekem is van itthon két új dobozos al-fakher még bontatlan mind a kettő