A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Masah

, Hozzászólás ID: #77387
webbie
Felhasználó
webbie
  • Hozzászólás: 1924
viktorsb írta korábban:
Venni akarok 3 nagydoboz masah-t. Tuti, hogy az egyik sárgadinnye lesz :), de a másik kettőben bizonytalan vagyok. A 2. doboz vagy szeder vagy áfonya. Szerintetek melyik a jobb? Mennyire élethű az ízük?

Az epret vagy a trópusi gyümölcsöt próbálta már valaki? Visszaolvastam a fórumon, de azokról még nem nyilatkozott senki. Azokon gondolkodom még meg a 2almán. Az mennyire fűszeres, ánizsos? A nakhla 2almát személy szerint imádom, ahhoz viszonyítva milyen az íze?

Sok a kérdés, de nagyon bizonytalan vagyok :rouge: Tapasztalt pipások segítsetek! :amen:

Szerintem az áfonya jobb mint a szeder, és kellemes, édes íze van, és rengeteg füstje 😉

2almához még nem volt szerencsém ebből a márkából, de talán ez az, amelyik nagyon ánizsos, bár ezt is egyén válogatja. Valakinem kellemes, valakinek meg nagyon erős.

Én 3. doboznak egy görögdinnyét, van valami finom keveréket vennék (kiwi+eper?!), esetleg citrom, azt sok mindennel jó keverni. 😀