A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Sultan

, Hozzászólás ID: #111338
mark1136
Felhasználó
seniormark
  • Hozzászólás: 66
'Antipaladiner2' írta korábban:

Egy pár Al Sultan dohányt már én is kipróbáltam, és nagyon tetszett a hatalmas sűrű füstje, és az íze sem volt rossz. De például a Cherrys, azt akárhányszor betömtem és elkezdtem füstölni, mindig azt tapasztaltam, hogy nem tudom teljesen leszívni, mert egyszerűen olyan, mintha ott lent kaparna, és köhögnöm kellett tőle. Ha például 1 órán át égett a szén, akkor ebből az első fél óra ilyen kaparós volt, és utána egyszerűen csak tökéletes lett, nem kapart kicsit se a második fél órában. De például a Sárgadinnyés ízesítésű szintén AL Sultan dohány soha nem csinál ilyet. Van ötletetek, hogy mi lehet a baj vele?

Szerintem ennek ritka egyszerű oka lehet. Túl sokat raksz bele. Nekem is volt hogy első felében ** ( híg széklet) aztán jó lett de ez ettől van. De ha megtanulsz tömni akkor nem nagyon van ilyen, esetleg a szén is beleszólhat ha természeteset használsz mert ott oda kell figyelni a hőadagolására.