A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Sultan

, Hozzászólás ID: #111341
wodka121
Felhasználó
malu
  • Hozzászólás: 51
'Altair' írta korábban:

Hali emberek! Ma vettem egy cherry ízű dohányt, hazaérve kibontottam, és mint a szörp, olyan illata volt. Ábrándoztam, hogy bárcsak ilyen íze is legyen… háát nem! <_< Tömtem sima aladin kerámiába, 4 réteg háztartási alufólia, tetején pedig egy egész carbopol ring hőtartóval. Elkezdtem lassan szívni, aztán olyan 4-5 szívás után elkezdett iszonyatosan kaparni, már a gyomrom is fájt tőle. Gondoltam, megint kifogtam egy rossz fajtát a mentolos citrom után, ám ez 2012 áprilisi. Mégis mi a baj, hogy 3 fajta dohány után még mindig ugyan az a gond? 🙁 Nagyon letörtem ,de remélem valaki tud segíteni, hogy hogyan lehetne elérni vele olyan ízt, amilyen az illata, mert visszaolvastam, és sokan dicsérték ezt a cherryt.

Nem tudom, de lehet hogy megégett, nekem egyik tömésnél megégett(em) az al sultan fahéjaskétalmályuk, hát hogy őszinte legyek, én tömtem, nem salyát pipába, akkor általam még nem ismert kerámiába, nem olyan szénnel mint én szoktam, hááát, lábszag-íze volt..:berk1: