A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Waha dohányok

, Hozzászólás ID: #145050
radish
Felhasználó
Radish
  • Hozzászólás: 415
Nick írta korábban:
Radish: Hőtartóval pipázol? Nekem a waha nélküle “enyhe mentás beütésű valami”, de hőtartóval nagyon ütős, a torkomat gallyra is vágta :hehe:

A guavával is hasonlóképp vagyok, hőtartó nélkül enyhe, furcsa ízű dohány, nem rossz. De sapkával már olyan tömény, hogy inkább azt sapi nélkül szívom.

Igen, általában hőtartóval szoktam pipázni, nekem nem volt még bajom vele. Igaz, hogy tömény mentát még nem szívtam, lehet, hogy az nálam is kiverné a bíztosítékot…:happy1: Általában nagyobb arányban van mellette gyümölcs, és mint már említettem, én azt a mentát szeretem, ami a legkevésbé hasonlít a mentára…:) (Lehet, hogy ez azért van, mert Nakhla mentán “nőttem fel”, és egy idő után elég frankó undorom volt tőle, ami elvette a kedvemet a kísérletezgetéstől… A Fakher mentájával biztos nem lenne bajom, de még nem szántam rá magam, hogy vegyek, mert volt jobb ötletem is. Addig is Waha-gyerekrágó a menő! :P)