A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Al Waha dohányok

, Hozzászólás ID: #145417
protolisk
Felhasználó
Protolisk
  • Hozzászólás: 57

Egyik boltban (SZC nem tudom ki szabad e írni a nevét…) ahol friss dohány szerintem már nem volt 3 éve vettem egyszer egy sárga dobozos állítólag Al waha mentás dohányt … ami úgy nézett ki, hogy a sárga doboz és rajta egy cetli : “Menta”. Mikor kibontottam inkább egy ilyen Citromos Mentás szag csapott meg.

Dohány kinézete: erősen zöldre festett dohány .. és ahogy szettem ki, hogy tömjem a kerámiát, alatta a dohány mintha már egyszer ellett volna használva… teljesen fekete , aprítottsága a sima naklhára emlékeztetett.

Íz: Nagyon enyhén mentás az íze nem túl erős de nem volt annyira rossz, fele-fele arányban keverve valamivel egész kellemes ízt tudott adni.

Füst: Egymagában közepes füstöt adott, ezt is inkább a kicsit régebbi sima nakhla dohányokhoz tudnám hasonlítani.

Összességben egy alsó középkategóriás dohánynak mondanám sajnos igazi Al-waha mentát még nem volt szerencsém kipróbálni, ugyanis erősen kételkedek benne, hogy ez az lett volna.