A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Aladin Vízipipák

, Hozzászólás ID: #142809
elementalex
Felhasználó
ElementAlex
  • Hozzászólás: 393
gyapika írta korábban:
Hali!Tudtommal az összes Aladin rozsdamentes fémből készült.Én ezt sajnos cáfolom.9-n voltunk az osztállyal Pesten és mi hárman haverok elmentünk az Szk-ba.Én tudatosan úgy mentem hogy ott egy Aladin Basha vízipipát fogok venni, de ahogy az mindig szokott lenni velem (messzire megyek vmiért amit nagyon szeretnék az nincs) elfogyott,így a választás egy Aladin royal pipára esett.Nagyon örültem ennek is annak ellenére hogy nincs basha de ez van.Hát nagy nehezen hazaértünk.Itthon szemügyre vettem a pipát és hát sajnálatomra rozsdát fedeztem fel benne.A központi csövön a kerámiánál és annál a résznél ahova megy a füst a tartályból, és a központi cső alján ami a vízbe lóg ott sorjás volt a cső és ott is megfogta a rozsda.Ezeket hogy lehet véglegesen eltávolítani?Visszavinni nem bírom mert nagyon messze van esetleg ha Julio is beleegyezik akkor felküldöm postán hogy nézze meg.Képek is vannak:

Én megnéztem mindkét aladinomat és egyikbe sincs rozsda.Lehet hibás darabot fogtál ki de Julio biztos segít :super: .