A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Aladin Vízipipák

, Hozzászólás ID: #143066
sparrow
Felhasználó
Sparrow
  • Hozzászólás: 317
krampi írta korábban:
Sparrow írta korábban:
A korábban említett törött Blackmoon tartályomat sikerült megragasztani, ami ideiglenesen megfelel, de nem tudom meddig tart. Nem a ragasztás, hanem ma vettem észre, hogy kettő újabb repedés indult el a tartály különböző pontjain.

Elvileg megérkezett a Julio által ígért Blackmoon tartályom, bár ezt sem tőle tudom, ugyanis 1 hónapja már hogy nem válaszol a mailemre, Ákoska tudatta velem. Juliot megkértem hogy a nyíregyházi Galéria vizipipa szaküzlet egy szállítmányához dobja hozzá, de azóta sem érkezik…még csak egy válasz sem.

…de sebaj, egyszer csak megkapom.

Köszi SZK!

Ha esetleg elkerülte a dolog a figyelmét, vagy ne adj Isten, netalántán valami dolga akadt az illetőnek, ami miatt véletlenül nem válaszolt, akkor lehet, hogy érdemes lenne nem egy hónapot ölbe tett kézzel ülni és várni, majd panaszkodni, hanem mondjuk felemelni a telefont és megereszteni egy kérdést? 🙂 De természetesen mindenkinek szíve-joga, hogy hogyan kezeli a problémát, csak gondoltam megosztom, hogy hasonló helyzetben én hogy tennék 🙂

Az észrevétellel, mint olyannal félre értés ne essék, természetesen semmi bajom, sőt annál jobb, minél több negatív/pozitív tapasztalat gyűlik össze a fórumon. Csak mint kereskedelemben szintén jelenlevő ember, gondoltam megosztom a személyes tapasztalatomat is, hogy egyszerre általában nem csak egy embernek szoktak problémái lenni … 🙂

Ebben alapjaiban igazad van, de azt azért hozzátenném hogy több, nem egy és nem két e-mailt váltottunk ez ügyben, és eljutottam arra a pontra, hogy már úgy érzem felesleges zargatnom tovább, mivel tudom hogy sok dolga van. A nyíregyházi Galéria vizipipa szaküzlet tulajával megbeszéltem hogy egy rendelése mellé kérje a tartályt, ő meg is tette, azt ígérték hogy küldik, azóta jött több rendelés tartály nélkül…ennyi a történet. De most akkor küldök még egy mailt, és meglátjuk…