A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Aladin Vízipipák

, Hozzászólás ID: #143072
sYska
Adminisztrátor
sYska
  • Hozzászólás: 10312

Mint írtam, Hookah segíteni akart neked. Erre elhordod itt mindennek, engem meg fontoskodónak, amikor te nem vagy képes más szemszögéből is nézni a dolgot. Úgy érzem az ilyen személyeknek nem itt van a helye. Az állításod ellenünk nem is helytálló, vagy csak krampi hozzászólását hiányosan olvastad, idéznék: “Az észrevétellel, mint olyannal félre értés ne essék, természetesen semmi bajom. ..”, ahogy nekem sem probléma az, hogy jelezted, hogy eltört az üveged.

A negatív kritikából építkeztek, következőre jobban figyelnek a cégen belül kommunikációra.

A bömbölő vásárló meg jogos, mert nem igaz, hogy 1 hónapig nem érdekelt a dolog és nem tudtál naponta 1x egy telefont megejteni. Vásárolj valamit a webshopjukból és beleteszik az üvegtartály, így már is 2 nap alatt megkaptad volna, ahelyett, hogy 2-3 emberen, üzleten még átmenne a tartályod. Logikus lett volna, nem?

A törések ellenére én továbbra is jó, megbízható márkának tartom az Aladin vízipipát, tervezek is egy kisebb modell vásárlását. (Mint fentebb is írtam, 5% körüli hiba határ benne van a pakliban.)