A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Árak, akciók, termékek (Vizipipawebáruház)

, Hozzászólás ID: #113831
presidentvizipipa
Felhasználó
PresidentVizipipa
  • Hozzászólás: 104
DajDaj írta korábban:
Hát az átpakolás egy másik dolog. Amennyiben tudnám, hogy friss dohányt pakolnak át egy légmentesen záródó dobozba fóliástól akkor nem gátolna semmi, hogy vásároljak belőle.. Ugyanis én is így tárolom az olyan dohányokat amiket közös rendelés során elosztunk pár ismerőssel. Egy kis Al fakher cappucino is van épp egy légmentesen zárható zacskóban, befőttesüvegben lezárva. Lényeg a lényeg, szerintem nem veszne a dohány kárára a gondos átpakolgatás. 🙂

Hát sajnos ez már nem ilyen egyszerű a zárjegyesség miatt… úgy is mondhatnám, hogy egyszerűen lehetetlen. Csak a gyári csomagolásban tudjuk árusítani, tehát ha a gyár, ezt kis kiszerelésben nem forgalmazza, akkor sajnos mi sem tudjuk… 🙁

Az Al Fakher dohányokról annyi új hírem van, hogy mivel egy ízből több raklapnyit kell rendelni, ezért előreláthatólag 8 íz lesz csak, és sajnos mind 50g-os. Reméljük ez idővel fog bővülni, de mint mondtam sajnos ez nem rajtunk múlik..:S

Néhány új gyönyörű minőségi pipával bővült kínálatunk, lessétek meg:

Üdv, Zsolt

President Vizipipa Shop és Webáruház