A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dohányok, amikben csalódtál

, Hozzászólás ID: #76732
anegytech
Felhasználó
anegytech
  • Hozzászólás: 825
peti562 írta korábban:
én egyébként a masah citromban csalódtam. nem ízre, vagy nedvességre hanem az aprítottságra gondolok, felüdülés ha találok benne egy levelet a sok szár között. ha sikerül kibogarászni egy tömésre valót akkor kellemes élmények érik az embert, de azért ez csúnya… de csak a legutóbbi doboznál volt ez, előtte nem. benne van a pakliban hogy valaki kifog egy ilyet.

Hát ezért nem kell csalódni a masha citromban, mert én nemrég a fakher szőlőből halásztam ki uszadék rönköket :hehe:. De én is csalódtam a masha citromban, mégpedig az íze miatt. Nekem abszolút nem jött be. És még nem is találkoztam olyan citromos dohánnyal, ami bejött volna. Valahogy egy kis savanykás, kesernyés ízt várok, ami tényleg hasonlít a citromhoz, de vagy túl éde, cukorkaszerű az íze, vagy wc-illatosító illata van, mint nakhla citromnak. Egyébként nakhla citromból sikerült viszonylag jókat tömnöm, úgy hogy meglocsoltam kis málnaszörppel és így elment egy kicsit a wc-illatosító szaga.