A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dohányok, amikben csalódtál

, Hozzászólás ID: #76835
juarez21
Felhasználó
juarez21
  • Hozzászólás: 98

Sziasztok!

 

Nemrég kezdtem el vízipipázni és idáig 3-ból két dohánnyal nem voltam megelégedve.

Ami nagyon bejött az a serbetli 2 alma. Az illata is nagyon tetszett és mikor tömtem belőle, az íze is az elvárt minőséget hozta számomra az illata után.

Viszont ami nagy csalódást okozott, az az el nakhla vanília és az al fakher citrom menta.

Megszagolva az illatuk nem győzött meg, gondoltam ízben csak jobb lesz. A nakhla vanília illatát nem tudom mihez hasonlítani, viszont az al fakher citrom mentát szagolva inkább kovászos uborka menta jutott eszembe.

Tömést követően a kóstolás még nagyobb csalódást okoztt nekem. A vaníila valami bődületesen szar, vaníliára egyáltalán nem hasonlító ízt kaptam. A citrom mentánál pedig a citromot egyáltalán nem éreztem, viszont a mentát már annál inkább. Nagyon erős, túlságosan is erős menta, szinte csípte az számat az első pár slukk után, persze a citromot nem éreztem egyálatlán. Kb 20-30 perc pipázás után mindegyik ment a kukába. Szinte hányingerem volt mindegyik után. Ha esetleg valaki móvár vagy győr környékén él és érdekli a két dohány, szívesen el adom olcsón a kettőt. Mindegyikből 1 tömés hiányzik (miniphunnelnyi adag).

 

 

Valakinek esetleg a két dohányról tapasztalat?