A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #82074
hookah
Felhasználó
Hookah
  • Hozzászólás: 1615

Úgy gondoltam én is véleményt nyilvánítok eu-ról, mivel ez az óvodázásos, azért eléggé bántja a szememet. Imádom mikor jól működő összetartó és értelmes közösséget minden alap nélkül ledegradálnak. Ez azért elég szánalmas 14-16 éves emberektől, akik kifejezni sem tudják magukat. X( Én egy dohány tesztet olvastam ami kb arról szólt, hogy: …imádom a nakhla banánosat ez a legfinomabb banán, amit valaha kóstoltam, mindenkinek ajánlom más banánost még nem kóstoltam… :super: nem pontosan ez volt leírva, de nagyon hasonló. Mr admin.eu lukjani tiltogatja az emberkéket és csak olyanokra van igény akiktől nem kap kritikát. :hehe: Kezd az AVH-ra hasonlítani, nincs vélemény nyilvánítás, majd akkor fogok megijedni ha hajnalba csöngetnek értem és visznek az Andrássy út 62-be kicsit elbeszélgetésre. 🙂 Bár annyira nem vagy az az ijedezős fajta. 😉

Az egészben az a lényeg, hogy pont olyanok mint a magyar emberek többsége, hogy ugyanazon a közösségen belül, nagyon nagy a széthúzás és mindig másra kell dobálni a sz**-t ok nélkül és ehhez nekik csak gratulálni tudok. :winner:

Üdv Hookah