A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #82094
somika
Felhasználó
Somika
  • Hozzászólás: 570

Most jöttem haza egy bevásárló körútról.Hát eléggé vegyes tapasztalattal:

1.:A betty kelet kincsei egy marha jó, olcsó hely ahol az eladó néni is baromi kedves(és csinos :perv: ).Az tetszett leginkább abban a boltban hogy ösztönöz a vásárlásra:350Ft os dohányok(pm,nakhla,henawy,al waha de mind kevés ízzel),200FT os ,,hibás” kermiák(a festék egy picit lepattogzott, tehát csak esztétikai hibák), valamint rengeteg olyan dohány amit hírből nem ismerek(vettem is egy 50 grammos CHABABLIK- kétszőlős dohányt(500HUF).A dohányról annyit kell tudni hogy party dohány…hopsz majdnem el is kotyogtam.).kaptam még ajándékba egy szír tömítést(mellesleg amit vásároltam:chabablik-szőlő;pm-vanillia;nakhla-menta;hibás szír kerámia;al-khawali természetes szén ez került 2400(!!!!!!!)FT ba!!Megyek máskor is! :hehe: )

2.:Ha nem lenne olyan jó a kínálata és nem csak ott lehetne kapni nagy:alwaha,alfakher,almasah dohányokat többet nem mennék a sultanba!Megnéztem a nyitvatartásukat a weboldalukon, az ajtajukban és ugyanezt írták:péntek10:00(?)-19:00.Akkor ha 17:02 kor érek a bolt elé mi a faszért van bent teljesen sötét, miért van lehúzva a roló,miért nincs egy árva lélek sem a boltba,miért van weboldaluk amire 3 hónapja rá sem néznek és nem képesek kiírni oda mint a normál boltok weboldalainál hogy ,,nov.28-án, pénteken csak 16 óráig leszünk nyitva!megértésüket köszönjük!”Ismétlem magamat, kár hogy csak ott lehet bizonyos márkákból nagy csomagot kapni különben nem mennék el többet oda.

Mindenesetre megérte elmenni, majd holnap reggel megkérdem telefonon a sultant hogy szombaton akkor el merjek e menni mert nekem hidegkútról(II. kerület) összesen 3 óra tömegközlekedéssel a boltjuk oda-vissza.Majd jól leoltom őket! :hehe: