A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #95229
zoli78
Felhasználó
zoli78
  • Hozzászólás: 377
pasindani írta korábban:
Sziasztok máma volt egy úgynevezett dada (sulirendőr) a sulinkba 😀

ÉS miről másról mint hogy a pipáról beszélt..

[a hozzászólásaimat zárójelbe fogom rakni]

eléggé elkezdte lejáratni főleg hogy úgy kezdte hogy 600* több nikotin van benne. (Tényleg akkor megtudná magyarázni hogy én nikotin mérgezés miatt mért nem kerültem kórházba?)

2. 1Sluktól rá lehet szokni! (Akkor tessék megmondani hogy én mért nem érzek arra kényszert hogy pipázzak?)

És utána szó szerint ezt mondta:

https://www.youtube.com/watch?v=B7c0Sc7q2sQ

….(ilyenkor már agy**** kaptam.)

De utána amit már nem tűrtem az az még hogy felhozta a:

vizipipaforum.com -ot

illetve a vizipipa.eu -t is!

És azt mondta hogy ez a “társaság” terjeszti azt hogy teljesen egézséges!

Illetve a kerámiára (van aki dohánytölcsér ként ismeri) azt mondta hogy ez a pipa feje és a pipások a fejbe tömik a dohányt!

Utána már nem akartam megszólalni egyébb okok miatt! 😀

De a végén annyit fűztem hozzá hogy mindenki valamiben meg fog halni és tudom hogy én is megfogok de akkor én inkább a pipa miatt halok meg mint a bűdös cigiétől! 😀 🙂

Na csak ennyit akartam 😀

Szerintetek?

Én, 3 perc után nem bírtam tovább nézni,mert ez annyira hülye,h már fáj :rougefaché: Ráadásul még büszke is rá, elvégre ő tüdőgyógyász, és közben lövése sincs, h miről is beszél.Viszont végig az van,h a cigivel hasonlitgat, és érdekes módon minden összehasonlítás a pipára nézve balul üt ki.Szerintem ezt az embert megvették a cigarettagyártók.IGAZI BALFAX :diable: