A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #95851
hookah231
Felhasználó
immobear
  • Hozzászólás: 458
gyapika írta korábban:
Dózer!Ezt mindíg úgy kell csinálni, hogy utánvéttel csak akkor küldesz terméket ha teljesen megbízol benne.Amúgy meg megbeszélitek, hogy mennyiért adod a terméked postával együtt, és aztán ő fizet (küldi postán vagy utalással) és aztán te feladod a postán ajánlottan mint egy levelet vagy standard postai csomagként.És így nem nagyon lehet baj.De amúgy ha utánvéttel küldted el és ő megkapta a terméked akkor fizetnie is kellett a postának ami lehet kicsit késik de meg kell kapnod pár napon belül a pénzed.Viszont most olvasom, hogy előre utalással fizetett az illető így annak van egy bizonylata amit lefényképez/be szkennel és elküldi neked.Tehát kicsit lustálkodik az utalás mert általában 1-2 napon belül megérkezik a pénz.

Én mondtam neki, hogy legyen előre utalásos, de nincs bankkártyája. Egyébként apum vette át, majd megkérdezem megvan-e a bizonylat. Egyébként nem értem, ha nem fizettem volna ki, akkor nem adta volna oda a postás. Ha meg van a bizonylat, lefényképezem!