A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #97352
kokokka
Felhasználó
Hookahdestiny
  • Hozzászólás: 132

Sziasztok!

Életem első pipáját holnap hozza meg a futár 🙂 Még sosem használtam, de nagyon várom már. Hetek óta csak a témárb vágó dolgokat böngészek, rengeteg Syska videóval vegyítve 🙂 Nagyon sokat tanultam belőle, pontosan átrágtam, hogy mit is szeretnék ó, mire is van pénzem. Ennek függvényében egy 68cm-es Aladin-t választottam, plussz még egy-két dolgot hozzá. például egy mentás követ, és itt jön a hiba, mert egyvalamit elfelejtettem : hozzá való kerámiát vásárolni. Nem tudom, hogy az Aldinon milyen fej lesz, de félek, hogy holnap nem is tudom majd egyből kipróbálni, pont e miatt. Van arre valami megoldás, hogyha sima kerámiával kapom a pipát, akkor is használhassam kővel? Egyébként hol lehet olcsóbb Phunnel és Vortex fejeket kapni? A Vízipipa boltokban elég húzós áruk van, ráadásul nem is tudom, hogy milyen méretű kéne nekem igazából. Végül még egy kérdés : az online üzletekben nem tudok dohányt vásárolni, mert az új törvény miatt nem küldhetnek csomagban, csak személyesen vehetnék. De én messze lakom Pesttől, itt Fejér-ben meg nincs is olyan hely, ahol nagy választék lenne vízipipa kellékekből. Talán egy van Fehérváron, de azt sem tudom pontosan, hogy hol. Van erre az Online vásárlásra valami megoldás szerintetek? Köszi előre is! Ha megjön a pipa (és esetleg ki is tudom próbálni) akkor írnék a tapasztalataimról ha nem gond! 🙂