A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #97353
sYska
Adminisztrátor
sYska
  • Hozzászólás: 10312
'kokokka' írta korábban:

Sziasztok!

Életem első pipáját holnap hozza meg a futár 🙂 Még sosem használtam, de nagyon várom már.

Grat! 🙂

'kokokka' írta korábban:

Nem tudom, hogy az Aldinon milyen fej lesz, de félek, hogy holnap nem is tudom majd egyből kipróbálni, pont e miatt. Van arre valami megoldás, hogyha sima kerámiával kapom a pipát, akkor is használhassam kővel?

Lehet sima kővel is használni. Csak picivel rövidebb ideig fogja bírni.

'kokokka' írta korábban:

Egyébként hol lehet olcsóbb Phunnel és Vortex fejeket kapni? A Vízipipa boltokban elég húzós áruk van,

Ha nem vízipipa boltba, akkor hol akarsz vízipipa kiegészítőt vásárolni? 😀 Amúgy nézz körbe itt: http://www.vizipipaapro.com vagy a videóim közt van phunnel-es is.

'kokokka' írta korábban:

Végül még egy kérdés : az online üzletekben nem tudok dohányt vásárolni, mert az új törvény miatt nem küldhetnek csomagban, csak személyesen vehetnék. De én messze lakom Pesttől, itt Fejér-ben meg nincs is olyan hely, ahol nagy választék lenne vízipipa kellékekből. Talán egy van Fehérváron, de azt sem tudom pontosan, hogy hol. Van erre az Online vásárlásra valami megoldás szerintetek?

Hát dohányt netről nem fogsz tudni vásárolni dohányt. Nézz körbe valami nagyobb dohány üzletben. Jobb ötletem nincs.