A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #97614
adamboy
Felhasználó
Adamboy
  • Hozzászólás: 212

Egyetértek az előttem szólóval. Én szinte mindennap felnézek ide, és nem azért mert unatkozok hanem azért mert szeretünk pipázni az asszonyal, és bármilyen dolog érdekel minket ebben a témában. Van olyan alkalom, amikor 1 hétig senki sem szól semmit, egyetlen témához sem.. Úgy gondolom mindenkinek van annyi szabad ideje, hogy egy 10percre felnézzen. Én is reggeltől késő délutánig dolgozom, még is szánok rá egy csöppnyi időt. Úgy gondolom nem csak a felhasználók tehetnek erről, hanem a magas árak is. Szinte alig van, dohány, vízipipa, szén, vagy bármilyen kellékről teszt. Sem írásban, sem pedig videóban. Az hogy Syska “havonta-kéthavonta” felrak egy videót, szerintem nem elegendő, bár jobb mint a semmi.. Szerintem ha már meg lett csinálva ez a fórum, akkor az adminoknak és a magasabb szinten lévő embereknek is jobban kéni aktivizálni magukat, ha már Ők hozták létre. Ez az én szubjektív vélemény, Én ezt nem bántásból írtam, hanem csak azért mert szeretem ezt a fórumot és örülnék ha történne változás. Köszönöm