A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #97799
volm
Felhasználó
Sheldon
  • Hozzászólás: 205

Én az al-fakhert túl árazottnak tartom már ez a mizo görögdinnye is 1590 volt arra is gondoltam már h esetleg túl friss és azért lehet ilyen erős talán egy kis szellőzés jót tesz neki vagy ami esetleg még gond lehet az a phunnel mod nagyon ritkán használom egészen pontosan ez volt a második alkalom és nem emlékszem már ,hogy mi volt de első mod-os tömésemnél is volt valami gond talán ott is erős volt benne de már nem emlékszem azért gondolom ,hogy a mod-os töméssel lehet a gond mert az előző mizo barack volt és semmi gond nem volt vele ahogy a málnával sem egyik sem volt ennyire erős, serbetli középkategória? a legjobb dohány minden rendben van vele ízetlen serbetlivel még nem volt dolgom de al-fakherrel már sajnos igen valamint kövezzetekmeg de al-waha és al-sultan még nagyon jók én is szívesen kiprobálnék itthon nem kapható külföldi márkákat csak sajnos nehéz a beszerzése és nincs is rá lehetőségem de egy starbuzz egy social smoke voltage vagy egy ultimate tobacco már nagyon izgatja a fantáziámat 😀