A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #97802
vpviktor
Felhasználó
VpViktor
  • Hozzászólás: 194

nekem nem az volt a bajom hogy nincs íze a mizo görögdinnyének vagy nincs dohányíze hanem az hogy túlságosan erős volt azóta már egyszer tettem vele egy próbát 8 réteg házi aluval és 3 cocobrico szénnel és semmi baja nem volt talán szellőzött kicsit vagy csak valamiért phunnel mod-al nagyon erős volt nem tudom mi lehetett a probléma minden esetre most már megoldódott és nagyon jó volt lehet írok róla egy pár soros szösszenetet 

 

Igen ezzel is egyet tudok érteni, hogy nem kellemes, ha túlságosan szédítő a dohány, főleg, ha épp egyedül pipázik az ember.

Olyankor esetleg lassabban kell szívni, nagyobb pihenőkkel.

Velem is elő szokott fordulni, hogy szó szerint lezsibbad a pofám az Al Fakhertől is néha, pedig a Mizo szerintem kicsit még erősebb.

Ilyenkor vagy pihenek kicsit, vagy továbbadom, ha társaságban vagyok.

De enélkül meg nem lenne számomra vízipipa a vízipipa és ezért sem szeretem az ásványokat és társait, az olyan, mint az alkoholmentes sör és, ha sörözik az ember, akkor már csak rendeset igyon, de ez az én véleményem. 😀