A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Dumaláda vegyesen

, Hozzászólás ID: #89152
anegytech
Felhasználó
anegytech
  • Hozzászólás: 825

Mostanság eléggé elment a pénzem, mert vettem phunnelt, átalakítót, 1 kg cocobricot, aztán ez eléggé földhöz vágott :D.

Mostanában mindig elfogynak a dohányaim, mindig csak 50 g-ot veszek, de egy csomó ízt még kipróbálnék, szóval nehéz a dolog :). Most átnézek egy csomó márkát és ízt, hogy kiválasszam az ízeket, amikre befektetek. Már a pár év alatt rájöttem, hogy az édeskés gyümölcsöz ízek tetszenek, inkább a lágyabb ízek, és a fűszeresek is. A kávésat is szeretem, de már rég nem vettem. A fahéjasra meg cardamomra vagyok nagyon kíváncsi.

Most kapok fizut karácsony előtt, de kell vennem egy vakut a fényképezőmhöz, ami megintcsak rettenetes árban van (három KM kijönne belőle :hehe:) , de szülőkkel tárgyaltam, ha kapok tőlük pénzt, akkor befektetek egy razanra :). És a dohányokat meg fokozatosan. De asszem most 250g-osokra fogok, mert jobban megéri. Persze amitől tartok, azokat előbb kipróbálom 50 g-osban.