A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Elements vízipipa dohány

, Hozzászólás ID: #147567
sajtostaller89
Felhasználó
sajtostaller89
  • Hozzászólás: 167

Ma kóstoltam meg az 5 napja bekevert elements dragonfruit mixemet. Minden nap megkevertem. Állagra hasonló az El Nefes dohányokhoz ,illetra pedig nem tudom mihez hasonlít, mivel még nem ettem sárkánygyümölcsöt:D, de finom illata van az biztos. Még annyit el lehet róla mondani ,hogy a kezdeti tömény illat valamelyest gyengült az 5 nap alatt így már nem volt annyira tolakodó. Mya gelato pipával teszteltem, SZK mosható csővel és Kaya Phunnelel. A hőt 3 egész bamboocha biztosította néha egy kis hőtartó közbenjárásával. A tömés hamar beindult és szép füstöt adott 1-2 perc után. Ízre azt mondanám, hogy hasonló az illatához, de mégis valamiképp eltér tőle, talán mintha egy kis szénsavas íze lenne ,de ez nagyon gyengén van jelen. Amit észrevettem még, hogy az íz nem olyan erőteljes. Valószínüleg ez azért van ,mert még csak 5 napja van bekeverve. Összességében eddig jó dohánynak tűnik, és remélem, hogy az idő multával egyre jobb lesz. Annyit még hozzátennék, hogy a füst eléggé tömény és aromás, talán túlságosan is, sok füst szívásakor ez érződik picit a légcsőben is. Persze ez megint csak betudható a kevés érlelődésnek. A hétvégén megint megkóstolom a zöldalmással egyetemben és akkor majd egy részletesebb tesztet is fogok írni 🙂