A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Elements vízipipa dohány

, Hozzászólás ID: #147568
radish
Felhasználó
Radish
  • Hozzászólás: 415

Nos, igen, azt hiszem anno én is kóstoltam az 5. nap környékén, és a tapasztalat ugyanez volt: intenzív, finom illat, gyenge íz, nagyon enyhe torokkaparós érzéssel párosítva. Tapasztalataim alapján azt kell, hogy mondjam, hogy 2 hét minimum ennél a dohánynál, de igazán jó szerintem néhány hónap elteltével lett. Gyönyörűen összeért az íze, kellemes, lágy és mégis felismerhető, gyümölcsös íze van, noha talán az illata egy leheletnyit gyengült. Direkt hagytam ebből a dohányból egy kis adagot, és így már kb. egy éve van bekeverve. Igaz feljavítottam minimális mennyiségű glicerinnel és fehér rummal, de ha lehetséges, csak még finomabb lett. Nagyon jó nyári dohány, tipikusan az, ami még tűző napon is kifejezetten jól esik. Nekem nagyon bejött. Ha javasolhatom, várj vele, amennyit tudsz, szerintem megéri!

(Nem tudom, hogy befolyásol-e bármit is, de én nem Ready dohánnyal csináltam, hanem jól kimosott Virginia pipadohánnyal. Lehet, hogy ennek is van köze az érési időhöz az aprítottság miatt….)