A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Házi készítésű komplett vízipipa

, Hozzászólás ID: #108276
moldy007
Felhasználó
moldy007
  • Hozzászólás: 1962

Motoros klub főnökömnek csináltam egy pipát ,kérte hogy nagy legyen….120cm magas ,teste nagyon masszív, valamivel több mint 3kiló.Tartály egy használt KM ,test hosszabb része 18mm külső átmérőjű rozsdamentes acélcső ,az elosztókamra régi pipától van,sárgaréz,több átalakításon esett át.Díszítések vastagabb rozsdamentes csövekből áll,közbeiktatva sárgaréz elemekkel (van közte gyertyaoltó harang is 2db…)Hamutálca egy minőségi rozsdamentes acéltányér ,jó vastag és hűtéshez is hozzájár ,jól be van szorítva menetes 2 rész közzé (az egyik a kerámiatartó a másik a cső végén levő alap). Nem feltűnő trimetál (hiányzik a vörösréz) anyagok: alu,sárgaréz,rozsdamentes acél.

Pipát ingyen csináltam,nem vittem túlzásba a díszítést,ötvöztem a hagyományos és a modern stílust.Hasonló Mazan szívócsövet kell még csináljak hozzá… Mivel vállalkozó és gazdag ismerősei járnak hozzá vendégségbe lehet elcsípek valami jó megrendelést…..

goliat10.jpg