A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Házilag dohányt???

, Hozzászólás ID: #154914
james
Felhasználó
James
  • Hozzászólás: 712
danette95 írta korábban:
Na szóval.

Nekem ezt egy haverom mondta akinek egy osztálytársa mondta. Nincs általunk tesztelve, és lehet hogy hülyeség.

Venni kell egy Monster energia italt (azért írok márkát mert nekem így mondta de több valószínű hogy ugyan az az összetevőjük az energia italoknak)

Berakod vmi edénybe felrakod tűzre. Főzöd amíg el nem párolog belőle a víz. Ezután egy masszás cucc lesz belőle. Ebbe belerakod az ízesítetlen dohányt, vagy ha nincs akkor teafüvet. Aztán belerakod kis légmentesen záró tálkába 3-4 napig hagyod. Aztán lehet tömni.

Érdekesnek tűnik. 😉

Szerintem is hülyeség. 🙂 Az oké, hogy az az energiaital töményebb ízű mint az átlag. Viszont nem hinném, hogy egy “masszás cucc” ahogy te írtad, lenne belőle ha elforralnánk. 🙂 Jóformán semmi nem maradna belőle ha te azt szépen elforralnád, én úgy tudom elképzelni, hogy a fennmaradó cukor és egyéb dolgok kicsapódnának és szépen ráégnének a fazékra. Gondolj csak bele amikor tejet forralsz és odaégeted.