A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Hennawy (El Mazag) dohányok

, Hozzászólás ID: #72874
protolisk
Felhasználó
Protolisk
  • Hozzászólás: 57

Ma vettem reggel egy zárjegyes El Hennawy Capuccino dohányt.. a csomagolás szerintem nagyon igényes szép, és jól zárt semmi szaga kívűlről még akkor se amkor a dobozt kinyitottam

Teszt:

Pipa: 81 cm egyiptomi pipa sima víz a tartályban Vortex kerámia

Szén: 2 brico és 1 Al fakher szén kifogyott a bricóm 😛

Illat: Mikor kinyitottam a szacskót a dobozon belűl kellemes enyhén fahéjas karamellás kávés illat fogadott nagyon bejött 9/10

Füst: Elég nehezen indult be így 20 perc után ráraktam hőtartó sapit és 15 perc után szép nagy füstje lett 8/10

Íz: Elején nagyon enyhének mondhatni, később 30 perc után hőtartóval sokkal erőteljesebb és kifejezetten finom, mint az illata karamellás kávés, Eleje 3/10 30 perc után 9/10 (minden elfogultság nélkül) így az ízre összesen egy olyan 7/10 -et mondanék (várni kell rá 😀 )

A dohány a végére egyáltalán nem égett meg és szerintem elbírt volna még egy kör szenet csak hát egyedül pipáztam azt mondom egy kör szén elég lesz, kellemeset csalódtam főleg azután hogy én Al Fakher – el, Masah – val és Nakhlával, kezdtem vízipipás pályafutásomat, és úgy tudom hogy ez kevésbé adja azt a mínőséget mint az előző kettő eddig mondjuk ez volt az első capuccinós dohányom lehet hogy csak azért ízlett ennyire mert alapból bejönne nekem nagyon ez az íz 😀 kicsit már unom a gyümis dohányokat.

Összesen egy olyan 8/10 -et mondanék rá! Szerintem egy 50g érdemes kipróbálni csak összekell hozni egy jó tömést 😀