A vízipipázás egy közösségi hobbi, mely a dohányzás egy kulturált, igényes és hagyományként őrzött szokása.

Khalil Mamoon

, Hozzászólás ID: #118863
busmann
Felhasználó
Busmann
  • Hozzászólás: 69
'sYska/!/' írta korábban:

Net-en rendelésnél ugyan úgy megnézheted és a törvény előírja a kötelező visszavásárlást, árgaranciát, ha nem használtad és nem tetszik. 🙂

A Quad metal hőtartó is az óriás méret. 🙂

Köszi hogy felhívtad rá a figyelmem Syska,de mivel Julioéknál szeretnék vásárolni,nem nagyon akarok ide-oda postázásokkal vacakolni mert valamiért egy korrekt fickónak érzem a videói és az eddig privátban váltott levelei alapján szóval ilyesmivel nem terhelném sem őt,sem a pénztárcámat,hiszen a visszaküldéssel van egy postaköltségnyi bukó összeg…

Ha viszont személyesen bemegyek a boltba,ott összetudom válogatni ami igazán tetszik,akár az eladók is tudnak tanáccsal segíteni ha valamit elfelejtenék,így az a lehetőség is ki van zárva hogy valami hiányozzon a szettből,vagyis amint hazaértem csak összekell raknom a jól összeválogatott kis szerelmemet,megtömni a kerámiát,izzhatnak a szenek és jöhet a finom ízes füst 😛

Ez az én véleményem,sajnálom ha kicsit offtopikká vált…

Örülnék ha lenne quadmetál Pharonie,és hozzá illő sötétebb tartály és quadmetál hőtartó 🙂

Van bennem egy kevéske művészi hajlam,nemvagyok híján a szépérzéknek(bár ez szubjektív)…szóval elsőre olyan pipát szeretnék ami az én szememnek minden porcikájában összepasszol 🙂